کالیفرنیا مقامات تغییرات تقاضا برای L. A. رای گیری پس از انتخابات روز هرج و مرج

کالیفرنیا رئیس انتخابات افسر شدت انتقاد کرد روز پنج شنبه در این مجموعه از روز انتخابات اتفاقات ناگوار در لس آن

توسط MINERALNEWS در 16 اسفند 1398

کالیفرنیا رئیس انتخابات افسر شدت انتقاد کرد روز پنج شنبه در این مجموعه از روز انتخابات اتفاقات ناگوار در لس آنجلس خواستار آن است که مقامات محلی ایمیل رای به هر یک از شهرستان 5.5 میلیون رای دهنده برای انتخابات ماه نوامبر.

"من فراتر از نا امید و نا امید در آنچه که من دیدم در روز سه شنبه و من متعهد به ساخت مطمئن شوید که آن اتفاق نمی افتد دوباره" وزیر امور خارجه الکس پدیللا گفت. "واضح است که رای دهندگان سزاوار بهتر است."

L. A. شهرستان اجرای آن مدتها در انتظار سیستم رای گیری — از جمله رای جدید-ماشین های بدون مارک و در انتخابات منطقه ای مراکز در ازای محله حوزه های رأی گیری شد خدشه دار گزارش شکسته دستگاه و زمان انتظار از سه ساعت یا بیشتر. بسیاری از رای دهندگان ایستاده در صف های طولانی عصبانی بودند که آنها تا به حال هیچ راه دیگری برای بازیگران یک رای گیری در ایالت ریاست جمهوری اولیه. لس آنجلس داده شد درمان خاص تحت 2016 دولت قانون انتخابات اجازه می دهد مقامات نزدیک به حوزه های رأی گیری بدون پستی یک رای برای هر رای دهنده.

که بدان معنی است که به عنوان بسیاری از 2 میلیون Angelenos مجبور شدند برای پیدا کردن یکی از مراکز رای که وجود دارد به مراتب کمتر از حوزه های رأی گیری استفاده می شود در سال 2018 انتخابات است.

تبلیغات

"L. A. شهرستان به دادگاه تجدید نظر به مجلس قانونگذاری خاص برای درمان, و آنها آن را کردم" گفت: پدیللا سابق سناتور و رئیس جمهور از L. A. شورای شهر.

انتخابات محلی مقامات هنوز در حال شمارش تعداد کل آرا در یکی از 978 رای و مراکز. در حالی که بسیاری از مکان های باز بود 10 روز قبل از روز انتخابات نسبتا کمی L. A. رای دهندگان بازیگران آراء در آن زمان.

دولت ایالت بن آلن (D-سانتا مونیکا) نویسنده 2016 قانون به حرکت شهرستانهای دور از سنتی انتخابات و به سوی یک مدل که ترکیبی از رای غیابی با سرویس کامل مراکز برای کسانی که می خواهند برای رای دادن در فرد گفت: او را معرفی قانون هفته آینده که نیاز به L. A. شهرستان برای باز کردن بیشتر رای مراکز در ماه نوامبر و یا ایمیل ثبت نام رای دهندگان در یک انتخابات.

"من در حسرت داشتن تحت فشار قرار دادند سخت تر در L. A. شهرستان آخرین بار در اطراف" آلن گفت: این مذاکرات بیش از, قانون رای دهندگان را انتخاب کنند. "و من در تلاش برای حل مسائل با این لایحه است."

تبلیغات

در آن زمان مقامات شهرستان اصرار آنها نمی باید از این ظرفیت به ایمیل هر کس یک رای. ویژه ارائه شامل نمی شد در اولین پیش نویس از قانون سنا لایحه 450 اما اضافه شد و بدون هیاهو در طول روند قانونی.

"آنها گفت: نبود لجستیکی, امکان پذیر است," آلن گفت: در روز پنج شنبه. "آنها گفتند: آن را بیش از حد گران است."

دین لوگان, L. A. شهرستان ثبت نام از رای دهندگان ساخته شده برخی از همان کسانی که استدلال در یک بیانیه نوشته شده است او منتشر شد پنج شنبه پس از پدیللا تماس به پست الکترونیکی هر کس یک رای.

"تدارکات و ظرفیت برای مدیریت انتخابات در لس آنجلس پیچیده هستند و خواستار" لوگان نوشته است. "قابل توجه تلاش شده است — و باید برای رفتن به جلو — برای اطمینان از دسترسی بیشتر عملکرد و قابلیت اطمینان در این رای گیری ، گسترش رای توسط ایمیل باید به کاوش برای تعیین زنده بودن خود را در بازه زمانی کوتاه پیش از انتخابات ماه نوامبر است اما بیشتر مورد نیاز است."

روز شنبه, L. A. شهرستان سرپرستان خواست برای کسب اطلاعات بیشتر از لوگان در علل ریشه ای مشکلات هر چند برخی از ناظران معتقد بودند یک عامل کلیدی بود که بسیاری از رای دهندگان منتظر به بازیگران رای گیری تا روز انتخابات.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن