کالیفرنیا شل شهرستانهای' بازگشایی الزامات

بزرگنمایی این تصویر لس آنجلس خریداران در صف انتظار برای ورود به غذاهای کل بازار است. لا شهرستان یکی

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

لس آنجلس خریداران در صف انتظار برای ورود به غذاهای کل بازار است. لا شهرستان یکی از مناطق در کالیفرنیا که انتخاب کرده است به نه وارد یک فاز دو بازگشایی. دامیان Dovarganes/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دامیان Dovarganes/AP

روز دوشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد در طول روزانه خود را coronavirus نشست خبری مجموعه ای به روز شده از بهداشت عمومی معیار است که استان ها باید با به حرکت بیشتر به بازگشایی اقتصاد خود را.

این مطلب مجاز آستانه می تواند اجازه می دهد تا 53 از دولت 58 شهرستان برای بازگشایی بخش های بیشتری از اقتصاد گفت: صحبت با خبرنگاران در دره نپا رستوران.

در اعلام تصمیم Newsom اشاره ایالت روند بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته و بیش از 7 درصد در دو هفته گذشته و تعداد بیماران مبتلا به COVID-19 در واحد مراقبت های ویژه نیز کاهش یافت و نزدیک به 9 درصد. او همچنین گفت: دولت انجام شده بیش از یک میلیون تست و تقویت آن ردیابی ظرفیت در هفته های اخیر.

"یک اندازه متناسب نیست همه" Newsom گفت: "ما می دانیم که شرایط در سراسر کشور در حال منحصر به فرد و متمایز بسته به جایی که شما هستند و در سراسر دولت است."

مناطق هنوز هم باید برای رفتن از طریق یک فرآیند صدور گواهینامه, اما جدید بازگشایی آستانه به طور قابل توجهی کمتر سخت تر از این دستورالعمل در اوایل این ماه.

برای پیشبرد بیشتر به بازگشایی استان ها خواهد شد که به گواهی زیر است:

  • هیچ بیشتر از 5% افزایش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان بیش از 7 روز دوره
  • کمتر از 8 درصد از ساکنان تست مثبت برای coronavirus بیش از 7 روز دوره

استان ها می تواند در انتخاب به نشان می دهد به جای آن که در آخرین دوره 14 روزه وجود دارد بیش از 20 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در هر روز است. مناطق همچنین می توانید نشان می دهد آنها تا به حال کمتر از 25 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان در گذشته 14 روز.

قبلا که استاندارد بود هر 10 ، 000 ساکنان. فرماندار نیز کاهش یافته و نیاز است که مناطق هیچ COVID-19-مربوط به مرگ و میر بیش از یک دوره دو هفته ای.

به استثنای لس آنجلس و سکرامنتو شهرستان, بیشتر از دولت انتخاب کرده است برای ورود به یک مرحله 2 بازگشایی که اجازه می دهد تا مکان های مانند کتاب و لباس و اسباب بازی و لوازم ورزشی فروشگاه ها و همچنین مغازه های موسیقی و گل برای ارائه به مشتریان در محدود کردن.

بیست و چهار شهرستان کالیفرنیا نقل مکان کرد به گسترش مرحله 2 با توجه به Newsom.

این مرحله بعد از مرحله 2 اجازه می دهد تا به ناهار خوردن در رستوران ها, مراکز خرید, مراکز و مدارس برای بازگشایی با تغییرات.

حتی اگر دولت شل شدن بازگشایی مورد نیاز شهرستانهای قادر به نگه داشتن فعلی خود را در محلی اقامت در خانه دستورالعمل.

Newsom همچنین اشاره کرد که در چند هفته آینده در فروشگاه های خرده فروشی, رویدادهای ورزشی, بدون تماشاگر و سالن مو می تواند بازگشایی ایالت با تغییرات.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب