کالیفرنیا coronavirus موارد رویکرد 25,000 به عنوان دولت چشم برنامه ای برای بازگشت به حالت عادی

Coronavirus موارد در کالیفرنیا در حال نزدیک شدن 25,000 به عنوان دولت وارد فاز جدیدی از بحران: تا بدانند چگونه

توسط MINERALNEWS در 26 فروردین 1399

Coronavirus موارد در کالیفرنیا در حال نزدیک شدن 25,000 به عنوان دولت وارد فاز جدیدی از بحران: تا بدانند چگونه و چه زمانی به بالابر اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که اعتبار شده است با نگه داشتن مرگ و میر در کشور نسبتا پایین است.

کالیفرنیا دیده می شود بیش از 700 COVID-19 مرگ و میر کسری از تلفات در نقاط گرم مانند نیویورک و نیوجرسی. در حالی که مقامات دولتی می گویند کالیفرنیا نمی رسید یک قله تا زمانی که ممکن است آنها در حال حاضر شروع به بحث در مورد چگونه اقتصاد در نهایت می تواند دوباره راه اندازی شود.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بحث خواهد شد برخی از ایده در کنفرانس خبری روز سه شنبه.

تعداد coronavirus موارد گزارش شده روزانه در سراسر کالیفرنیا نشان می دهد نشانه هایی از تراز وسط قرار دارد. و حتی سخت ضربه لس آنجلسکه دیدم 25 جدید مرگ و میر در روز دوشنبه گزارش داد تنها 239 مورد جدید از این ویروس در دوشنبه, کمترین روزانه تعداد از مارس 26.

تبلیغات

"این یک چیز خوب" بهداشت عمومی مدیر گروه باربارا فرر گفت.

لس آنجلس به ثبت بیش از 9,400 coronavirus موارد و بیش از 320 مرگ و میر.

علامت Ghaly از California Health and Human Services Agency روز دوشنبه گفت که اقامت در خانه نظم و اجتماعی فاصله کاهش گسترش ویروس در نتیجه کمتر بستری شدن در بیمارستان بیش از برآوردهای پیش بینی شده است.

تبلیغات

تحت بدترین سناریو و بدون هیچ گونه کاهش, تلاش, دولت, مدل های پیش بینی اوج حدود 700,000 بستری شدن در بیمارستان از COVID-19, Ghaly روز جمعه گفت. اما او اشاره کرد که پایبندی به اقامت در خانه که Newsom اعلام کرد نزدیک به یک ماه پیش در حال حاضر نشان می دهد که "تفاوت بین آنچه که ما امروز شاهد آن هستیم در بیمارستان های ما ممکن است که بسیار متفاوت تر از جایی که ما در حال رفتن به قله در هفته های بسیاری آمده است."

فرماندار گفت: 3,015 افراد بستری شده اند از جمله 1,178 که در حال دریافت مراقبت های ویژه.

روز دوشنبه Newsom و همتایان خود در واشنگتن و اورگان اعلام کرد: "یک پیمان منطقه ای برای بهبود" از coronavirus بحران و توافق برای همکاری با یکدیگر به منظور توسعه یک طرح برای محدودیت در زندگی روزمره و بازگشایی اقتصاد در امتداد سواحل غرب.

"COVID-19 را دنبال نمی کند دولت و یا مرزهای ملی," Newsom, اورگان دولتی کیت قهوه ای واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee در بیانیه ای گفت. "آن را به هر سطح از دولت, کار با هم و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است."

Newsom گفت به اعتقاد او تعاونی رویکرد موفقیت آمیز خواهد بود.

"من تمام اعتماد به نفس در جهان در حال حرکت رو به جلو است که ما را حفظ کند که روح مشترک در شرایط تصمیم گیری است که ما را در اینجا در ایالت کالیفرنیا به عنوان آن مربوط به یک نقشه راه برای بازیابی و یک نقشه راه برای رسیدن به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی," او گفت:.

زندگی است که هنوز هم یک راه طولانی از بازگشت به قبل از همه گیر هنجارهای اما برخی از دانشمندان معتقدند بخش از اقتصاد می تواند در ماه های آینده تحت شرایط مناسب.

"است که آن را با پوشیدن ماسک? احتمالا. آن است که در ادامه به محدود کردن اجتماعات بزرگ? آره احتمالا" دکتر گفت: جورج رادرفورد یک اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه سان فرانسیسکو. "هنگامی که ما بازگشت به کار همه ما بازگشت در همان روز یا با ما تلو تلو خوردن است ؟ آن است که در ادامه به افراد مسن ماندن در خانه بیشتر از آنها خواهد در غیر این صورت ؟ آره احتمالا."

تبلیغاتtinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب