راننده تاکسی موجب صرفه جویی در 92 سال از $25,000 کلاهبرداری, پلیس می گویند

پلیس در شمال کالیفرنیا اعتباری یک راننده تاکسی با کمک به صرفه جویی در 92 سال از تبدیل شدن به قربانی یک کلاهبرد

توسط MINERALNEWS در 28 بهمن 1398

پلیس در شمال کالیفرنیا اعتباری یک راننده تاکسی با کمک به صرفه جویی در 92 سال از تبدیل شدن به قربانی یک کلاهبرداری است که باید هزینه دهها هزار دلار است.

این زن تا به حال به نام راج سینگ که صاحب رزویل کابین را انتخاب کنید تا او را از خانه اش در شهر آفتاب و درایو خود را به بانک رزویل پلیس گفت: در Facebook post.

در حالی که آنها در مسیر زن گفت سینگ که او عنوان وجود دارد را از $25,000 است که او بدهکار به IRS, پلیس گفت:.

سینگ فکر داستان صدا مشکوک و گفت: در آن ممکن است یک کلاهبرداری, اما او باور نمی کند او به گفته محققان.

تبلیغات

او به سی ان ان گفت که او سوء ظن بودند بیشتر مطرح شده در این حادثه که صورت گرفت حدود دو هفته پیش هنگامی که این زن که او را مطلع کسی از او نمی دانم تا به حال نام او و خواسته او برای پول است.

"ما به نام این شماره دوباره و از من خواسته مرد, 'آیا می دانید این خانم؟' او گفت: هیچ" سینگ گفت. "من می دانستم که چیزی اشتباه بود."

زن هنوز هم باور نمی کند که او در حال swindled اما پس از Singh با التماس او را به تجدید نظر او توافق به توقف در رزویل ایستگاه پلیس با او به پلیس گفت:.

در حالی که زن منتظر در ماشین سینگ وارد ایستگاه و صحبت با یک افسر که سپس بیرون رفت و به کابین و صحبت با این زن.

همه احزاب در نهایت به این نتیجه رسیدند که $25,000 درخواست کلاهبرداری بود و سینگ در زمان زن به خانه, پلیس گفت:.

تبلیغات

"ما عاشق این داستان به دلیل چندین بار در طول راج می تواند فقط گرفته شده مشتری خود را به او را متوقف کند و نه در مورد او نگران تندرستی" پلیس نوشت. "او در زمان از روز خود را و بزرگ دوراندیشی را تقریبا قربانی خود را به ایستگاه پلیس برای پاسخ رسمی."

مقامات ارائه سینگ با 50 دلار کارت هدیه به می گویند با تشکر از شما, پلیس گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب