شکستن به نزدیک گره جهان از موسیقی کشور در حالی که دور

بزرگنمایی این تصویر یک پارکینگ در Nashville, عکس on Mar. 31, 2020, پس از تنسی فرماندار صادر اقامت در

توسط MINERALNEWS در 30 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک پارکینگ در Nashville, عکس on Mar. 31, 2020, پس از تنسی فرماندار صادر اقامت در خانه سفارش در پاسخ به در حال توسعه coronavirus بحران است. دانیل دلم واله/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دانیل دلم واله/گتی ایماژ

در آزمایش های اولیه در COVID-19-عصر کنسرت شده اند نزدیک تماشا به دلیل ریسک وضوح بالا در هر دو طرف سکه: امکان محور از دست موسیقی معیشت باید متعادل در برابر هر گونه بالقوه قرار گرفتن در معرض خطرات برای همه درگیر. تا کنون کشور عمل می کند به نظر می رسد که رشد آن در ژانرهای دیگر وقتی که می آید به آزمایش با زندگی می کنند نشان می دهد طرح بندی از کسانی که جدا کردن غلاف از شرکت کنندگان در وسایل نقلیه یا منزل سوئیت برای کسانی که اجازه دهید مخاطبان خودرا برای امتحان اماده در شانه به شانه درست مثل خوب قبل از همه گیر روز.

اما کنسرت نه تنها حرفه ای-پیشبرد وقایع که نشویل صنعت در جریان بوده است ، نوع دیگری از جمع آوری به طور معمول اتفاق می افتد را از نظر عملکرد آن به ترویج اقدامات جدید و موسیقی جدید به صنعت gatekeepers, tastemakers و حرفه ای همسالان. اغلب یک نوار کوچک یا محل خواهد بود اجاره ای برای این boozy, schmoozy shindigs. آن را در مورد گرفتن وقت صورت, به عنوان مخالف به FaceTime بنابراین هنرمندان خواهد شد و کار ساخت اتاق گفتگوی دوستانه. اگر آنها جدید به بازی آنها به احتمال زیاد به یک روزنامه نگار توسط سمت خود را ارائه راهنمایی و معرفی است.البته مستند به ارمغان آورد آن مراسم به توقف بیش از حد, اما تلاش برای با خیال راحت (و resourcefully) جایگزین کردن آنها را آغاز کرده اند.

کشور موفقیت تمایل به نیاز به سرسخت شرکت در نشویل جامعه است. که یکی از دلایل بسیاری که Lil Nas X winking کابوی-burlesquing هیپ هاپ virality به نظر می رسید پس از گام با موسیقی کشور ایجاد حداقل در ابتدا -- او آن را کشیده و بدون آنها.

امروز متمرکز کشور به صنعت موسیقی است و در نتیجه هنگامی که از لحاظ جغرافیایی فرهنگی و سبک نگارش متفاوت و متمایز موضوعات بافته شدن به یک تثبیت محبوب (و مصنوعی سفید) با فرمت, با آن کسب و کار و زیرساخت های خلاق و قوی روایت تاریخی قاطعانه مستقر در نشویل. آن را آسان به راه اندازی و حفظ و ضبط و تور حرفه ای در این جهان بدون برنده بیش از برخی از بازیکنان اصلی تامین امنیت به تصویب فرصت های نهادی حمایت و پوشش رسانه ای آنها را به شما بدهد. انجام دانید-چگونه مسائل اما پس آیا مشتاق بودن و با شخصیت است.

بنابراین اتفاقاتی که در آن از نزدیک دسترسی اتفاق می افتد را در خدمت یک هدف واقعی: این آلبوم که منتشر شد به جای به تعویق افتاد فقط پس از این کشور را به قرنطینه رفت — که شامل نام تاسیس در نقاط محوری در حرفه خود مانند اشلی McBryde Sam Hunt Kelsea Ballerini و Maddie & Tae و امیدوار کننده کشور-پاپ مبتدی, Ingrid Andress — به احتمال زیاد ضبط برخی از به رسمیت شناختن آنها بدست ممکن است اگر برنامه ای برای ترویج آنها را در فرد تا به حال نشده است لغو ضرورت می باشد. تعجبی ندارد که برچسب رکورد مدیریت و تبلیغات ستاد به دنبال نوآورانه stopgaps.

فقط بیش از یک هفته قبل از انتشار اولین کشور تنها توسط خجالتی کارتر — یک سیاه و سفید دیک, Memphis, تربیت, خواننده رپ که در دهه پاپ-R&B, hip-hop و کشور آهنگسازی اعتبارات و مهمان نقاط زیر کمربند خود بود اما جدید به وارنر نشویل roster — برچسب هرزه ایمیل با ارائه یک "در خانه هنرمند مراجعه کنید." پیشنهاد سناریو درگیر کارتر دادن برخی از مرتب کردن بر اساس از نظر عملکرد در یک کامیون مسطح خواهد بود که پارک شده در مقابل محل اقامت من. من خیلی کنجکاو در مورد اسراف از طرح و عمل آن را به معنای به شما معرفی به کاهش است.

همانطور که معلوم شد چه نورد در مقابل خانه من در اطراف ناهار که جمعه نیست به یک صنعتی hauler در همه — فقط یک براق نقره ای وانت.

یک مرد که شناسایی خود را به عنوان کارتر برادر پریدند بیرون سمت مسافر اول دنبال کارتر خود را هر دو آنها را گسترش با سلام. از من خواسته کارتر چگونه متوقف می شود بسیاری از او می خواهم در حال حاضر تحت پوشش خود را در مینی-تور که روز است. این بود که تنها او دوم او گزارش روشن دلالت specialness از بازدید.

راننده راه می رفت به پشت کامیون, کاهش درب عقب اتومبیل و تضعیف کوچک قابل حمل PA بر روی آن در حالی که کارتر تنها زندگی می کنند همراهی چرخش پاهای خود را بر طرف تخت کامیون و نشسته وجود دارد, متعادل کننده, گیتار آکوستیک در دامان خود. باقی مانده دو تن از همراهان یکی از آنها یک روزنامه نگار پدید آمده از یک دوم خودرو نگه داشتن محترم فاصله در پیاده رو. چند همسایه رفت و در حیاط را تماشا کنید.

ما همه پارچه ماسک صورت, اما کارتر را برداشته به آواز خواندن به یک میکروفون آشکار نورانی لبخند. او یک چاشنی و کاریزماتیک به اندازه کافی سرگرم کننده به نظر می رسد به طور کامل unfazed توسط تداخل serenading مرا از پیاده رو.

بزرگنمایی این تصویر

هنرمند خجالتی کارتر و تیم خود را برای رسیدن تبلیغاتی عملکرد در نویسنده ، Jewly ارتفاع پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Jewly ارتفاع

او شروع به خاموش با واحد "خوب عشق" لحن که گسترده شادی بخش خوش بینی می تواند شنیده اجتماعی یا عاشقانه. در طول مسیر حمایت را ضرب و شتم و گیتاریست strumming کارتر اعمال suavely انجام نگرفته کوتاه سازی واژه به آوازی او هم اهنگی bobbing به عنوان او خواند. او اهل تفریح و بازی pacman interlude قبل از راه اندازی به دوم و نهایی انتخاب یک تفسیر Charlie Puth را wispy, 2015 pop آمار "یک تماس" که کارتر تا به حال شرکت نوشته شده و در حال حاضر در زمان در یک جذاب, جنوب, -, روح, جهت باد. او اسلحه خود را تکان داد و خود را برگزار میکروفن در هوا در طول بعد به گذشته خودداری تشویق جمعیت مشارکت. هنگامی که او به خط نهایی او خواند "من تنها یک" و سپس قطع شده خود را به شوخی بطور معترضه گفتن "اگر شما می خواهید من برای آمدن را نشان می دهد در خود ایوان" به پایان رسید و "تماس" با آواز اجرا شود.

وجود دارد بیشتر beatboxing و دعوت به هر حال به رقص همراه است. سپس تلفن همراه busking جلسه بود. کارتر گفتگو amiably با من در سراسر چمن در حالی که خدمه خود را بسته بندی شده و به من اجازه دهید او را می دانم که من قدردانی کار-روز انحراف. قبل از وارد شدن به عقب در ماشین خود را روزنامه نگار به من یادآوری می شود در مواظب برای تک. به عنوان صنعت-تسهیل برداشت اول برو آن کاملا موثر است.

من تشخیص داده و کمی بیشتر به ضرورت اجرای این از اولین آلبوم از Gabby بارت. نقطه از یک پیتسبورگ حومه بارت یکی از معدود جدید زن عمل می کند برای شکستن کد از کشور های رادیویی برنامه نویسی شیوه های است که مدت طولانی است که آشکارا مغرضانه علیه زنان است. او اولین تک "امیدوارم" satisfyingly نهفته عاطفی انتقام, فانتزی, کیر کوچک بیلبورد کشور پخش و کشور آهنگ ها نمودار در ماه آوریل در قدرت از آن جریان و پخش اعداد و برچسب یکی از همان کارتر در نظر گرفته او املاک تجاری مدعی. به عنوان یک خواننده او می تواند شرجی یا فرمانده و ورزشی گاهی اوقات قادر به پرواز کردن به یک Mariah Carey-سبک سوت ثبت نام و تحصیل در, big, bold-faced حرکات انجیل R&B و کشور-pop. حرکت برت در حال حاضر ساخته شده بود بیش از حد با ارزش را به هدر دادن.

به این منظور از من دعوت شد که در بخشی از یک هفته بعد از ظهر در گروه های کوچک زوم جلسه این هفته خود آلبوم Goldmineکاهش یافته است. در روزهای منتهی به مجازی تابع دو جعبه مرموز وارد خانه من. اول من گفتم موجود آمازون اکو استودیو هوشمند بلندگو بخشی از یک صلیب-تبلیغاتی ابتکار (در آن باقی می ماند در جعبه و بازگشت استفاده نشده). دومین بسته نیست باز می شود تا زمانی که ما همه ویدئو کنفرانس با Barrett; این می تواند یک Q&A با تعاملی در غرفه.

Cris Lacy, كند, A&R اجرایی در خدمت به عنوان مدیر ارائه یک بیت از روشن شدن. "من می خواهم به شما اجازه می دانم که همه چیز را در جعبه انتخاب شد by Gabby," او گفت: "به جز شامپاین." داشتن تبدیل 20 فقط چند ماه قبل از بارت نیست و در عین حال از شراب گازدار-انتخاب سن.

در مقابل مخاطبان نهادی و رسانه gatekeepers که می خواهم وارد شده از پرت و دور افتاده محل بند دار تاکید کرد او اعتقاد بارت و باعث شد این خواننده جوان به بحث در مورد موضوعات مختلف همه آنها نشان می دهد او آمادگی برای نشویل کانون توجه است. Obligingly بارت توصیف اولیه خود را انجام شروع و دهه تجربه او در حال حاضر می خواهم انباشته به عنوان یک سولیست در gospel choir (مطالعه بیشتر نشان می دهد او یکی از معدود سفید صدای عمدتا سیاه کلیسا گروه) یک زودرس منطقه ای سرگرم مقابله گسترده ای را پوشش می دهد با پشتوانه آهنگ و 2018 بت آمریکایی فینالیست که درو مقایسه به Carrie Underwood. حتی پس از آن تلویزیون قرار گرفتن در معرض برت اجازه دهید ما می دانیم که او تا به حال برای ادامه فشار بر روی تور و تاخت و تاز کار با به رسمیت شناخته شده موسیقی ردیف نویسندگان و تولید کنندگان قبل از فرود او را ضبط کرد. او ابراز قدردانی برای راه صنعت تا به حال استقبال او در حال حاضر.

بند دار به دنبال برجسته کردن بارت perfectionistic درایو, درخواست خود را در مورد چگونه او را کشیده در آخرین دقیقه آوازی ثابت برای آلبوم خود را در قرنطینه با آواز خواندن به او تلفن و zeroed در بر پیچیدگی های خاص است که هیچ کس دیگری شنیده می شود در طول فرایند مخلوط کردن. جمعیت شگفت زده است که بارت تصمیم به بازنویسی یک آهنگ که تا به حال مدت طولانی است که در زندگی او مجموعه "عیسی و مادر" به طوری که نسخه آلبوم را بهتر منعکس معنوی او تعهد است.

در حال حاضر از آن زمان برای ما به زیر و رو کردن در اطراف در جعبه خرده ریز (همه در طلا براق بسته بندی مطابق با برت طرح رنگ) و قرار دادن آویز با دو کوچک در هم پیچیده hoops — مرتب سازی بر اساس نمودار ون از ایمان و خانواده — که در مکاتبه با این لحن. زمانی که این موضوع معطوف به او ضربه "من امیدوارم که" ما می توانیم نگه داشتن او را تا کوچک مستطیل شکل آیتم بر روی صفحه نمایش. "من با یک قوطی کبریت فقط به خاطر این آهنگ بسیار آتشین آهنگ و فقط آن را می دهد که شعله قرمز پرنیان," او توضیح داد. وجود دارد یک آبی چای نور با ریمیکس "من امیدوارم که" شامل Charlie Puth یک کتاب مقدس برای "من" یک مذهبی تصنیف های صوتی عبادت duo شین و شین و کمی قلع مزین با اسب و حاوی وانیل سخن بی معنی وبیهوده برای او زمان تک "آنهایی خوب" در ادای احترام به ثبات از تگزاس شوهر, حیوان دست اموز Foehner.

ما شرکت کنندگان در بازی های برگزار شده در طول جستجو برای آیتم های سمت راست در نشانه و زمانی که ما این بود نوبت chiming با پرسش از خود ما است. چند نفر به گرمی تبریک گفت Barrett آلبوم قبل از امضای کردن کمک به قرار دادن یک خوش مشرب براق در یک تبلیغاتی ارز.

نسخه جدید رویدادهای مهم در نظر گرفته آداب و رسوم و حتی برای تاسیس اعمال مانند پوست گوساله و بره مور, یک قلب برای حرکت سوپاپ ماشین که شهرت تکامل از رادیو آمار گیری برای ساخت یک نمایش به صورت جدی به دنبال معنای خود را به طور فزاینده ای خود به اندازه کافی آهنگ چرخه. مور چهارم آلبوم وحشی جهانبود بیرون تا او و تیم خود را برنامه ریزی شده یکی از این صنعت چند در شخص تجمعات در حافظه اخیر است. نه در Nashville, نقطه, اما یک شهر کوچک رانندگی در تئاتر فیلم 45 دقیقه ایست. آنها فرستاده ویژه بلیط در پیشبرد همراه با اطلاعات لجستیکی که نشان داد آنها می خواهم یک مقدار زیادی از فکر به چگونه برای به حداقل رساندن تماس بگیرید. (مور نیز تا به حال یک نمایش عمومی برای رزرو یک توقیف زندان-تبدیل-محل برگزاری در ماه اوت, اما زمانی که عکس های منتشر شده از یک ماسک-کمتر بسته بندی شده در جمعیت تماشای تعقیب برنج بازی محل در ماه ژوئن مور تاریخ لغو شد.) بزرگترین مانع برای انتشار رویداد بود به سادگی گرفتن به تئاتر است. درایو بود که تقریبا نیمی ایالتی و نیم دو خط جاده های کشور عبور چند نوار مراکز که راه داد به کلیساها و گاو در مراتع.

بزرگنمایی این تصویر

پوست گوساله و بره مور بیشتر تاسیس هنرمند در Nashville, دعوت نفوذ Nashvillians به لحاظ اجتماعی فاصله رانندگی در سبک عملکرد در حومه شهر برای ترویج آلبوم جدید. Jewly ارتفاع پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Jewly ارتفاع

ما دستور به لحن ما رادیو تئاتر فرکانس 87.9 به شنیدن مور آخرین بازی در تکرار و رانندگی نسبت به پاپ تا چادر که در آن ما می تواند باز کردن تنه و اجازه دستکش نقاب کارکنان محل مقادیر کیسه های merch (یک مور bandana و CD) و میان وعده (آب بطری پاپ کورن و Twizzlers) در داخل و بدون تماس بگیرید. بعد از پارکینگ در ردیف های شسته و رفته بین پست های چوبی ما را تشویق به ماندن در وسایل نقلیه ما است. حمام دسترسی محدود بود به یک نفر در یک زمان. اکثر شرکت کنندگان پیروی اگر چه چند جمع به چت. حداقل یکی قرار دادن bandana — نابودسازی با "نباید یک یاغی" بزرگ-صحبت کردن در خط از آهنگ "Southpaw" — برای استفاده فوری به عنوان یک چهره پوشش. دو زن که با هم وارد گسترش یک حوله بر روی سقف خود SUV کوچک و صعود به بالا برای نمایش بالا نشان می دهد.

نمایش مور مستند کوتاه شد برای شروع به عنوان به زودی به عنوان خورشید رفت. برای اضافه کردن یک لازم live جزء و فعال کردن محدود تعامل رادیو ماهواره ای شخصیت Storme وارن و مور به عنوان emcees. آنها نشسته در مدفوع در مرحله راه اندازی در پشت اتومبیل دوربین هدف آنها بشاش از خوراک خود را بر روی صفحه نمایش.

مور توضیح داد که او تا به حال به ضایعات اولیه او قصد دارد به ساقه یک موسیقی سفرنامه و به جای آن بسیاری از فیلم های خود را در طول هفته اول quarantining در سنگ نوردان' تسلیم او و دوستان ساخته شده در کنتاکی را Red River Gorge. "اگر استریو خودرو خود را با این است برای رفتن به یک شب طولانی" او پکتیا میباشد تصدیق کرد که ترتیب اجازه نمی دهد که سطح hobnobbing دسترسی که چنین بزم معمولا خواهد بود. "من نمی دانم اگر شما در حال لبخند زدن در ماشین خود را در حال حاضر, اما من امیدوارم که خانواده این عشق."

فیلم پر بود از روستایی مناظر. نشسته در ایوان یکی misty morning مور mused در مورد درونگرا قناعت با انزوا: "من می تواند نشستن در این صندلی rocking و نوشیدن قهوه و خواندن کتاب در تمام طول روز." سپس او در حرکت سیم پیچ را در جاده های کشور در یک ماشین و یا بر روی یک اسکیت بورد پوسته پوسته شدن ناهموار سنگ چهره با یک زن و شوهر از دوستان نزدیک. یک شات از او shirtless بدستآمده سپاسگزار فریاد از سرنشینان یک خودرو در نزدیکی.

آهنگ هایی که دریافت سفت چسبیده تمام گروه درمان در مور آلبوم ارائه شد به عنوان acoustic ruminations در فیلم است. در آن احساسی مرکز یکی با عنوان "Payin " سخت" است که به او سنگ در گوشخراش, rapt بزبان نشسته در کنار آتش: "زندگی من یک کارت اعتباری بازی در حال حاضر بعد از پرداخت و من payin' سخت است."

او مکث قبل از ادامه رواقی در نظر گرفتن اقدامات' عواقب: "من زندگی می کنند که با خواب با که و من صلح من و مرگ که آره."

حضار کف زدند و honked در پایان مستند و مور و وارن بازگشت به صفحه. "آیا شما می دانیم که صدا؟" وارن خواسته خود مصاحبه شونده با تظاهر بهت. "به نام آن تشویق است."

در طول مکالمه خود را مور تاکید کرد خود را ارائه خود را به عنوان یک بی روح-جستجو تایپ کنید. "من فکر می کنم من درک خودم در حال حاضر بیشتر از من همیشه" او اعلام کرد. آن را نیز یک فرصت برای او به reframe موسیقی او نوشته شده و ثبت شده برای وحشی جهان. که در محل کار اتفاق افتاده است قبل از lockdown اما او در آن به عنوان آماده سازی برای این مجبور به توقف در فعالیت حرفه ای از او می خواهم در حال حاضر حل و فصل موضوع "پیدا کردن شادی در سادگی است."

احساسات طنین انداز چرا که بسیاری از ما تا به حال شده است در تلاش برای انجام چیزی مشابه به همین. اما کشیدن یک رویداد مانند آن که شکست از محاکمه و درست قالب به نظر نمی رسد ساده در همه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب