بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه AP پروژه های

بزرگنمایی این تصویر

این پیروزی بسیار مهم است که پتانسیل برای احیای جو بایدن کمپین پس از یک سری از فقیر پس از اتمام در اوایل متحده است. Sean Rayford/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Sean Rayford/گتی ایماژ

جو بایدن در اجرا برای رئیس جمهور سه بار و در عین حال تا زمانی که او تا به حال موفق به پیروزی اولیه و یا حزبی.

77 سال معاون رئیس جمهور سابق در حال حاضر بدست یک رود اما بسیار مورد نیاز پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه با توجه به آسوشیتد پرس این طرح است.

این پیروزی بسیار مهم است که پتانسیل برای احیای بایدن انتخاباتی پس از یک سری از فقیر پس از اتمام در رای گیری اولیه متحده (جایگاه چهارم در آیووا مکان پنجم در نیوهمپشایر و دور دوم در نوادا).

اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان کارولینای جنوبی آفریقایی آمریکایی. و با اشاره به نظر سنجی بایدن از مدتها اصرار داشت که او به حمایت بیشتر از رای دهندگان از هر نامزد ریاست جمهوری و دموکراتیک نامزد خواهد شد نیاز به پشتوانه قوی از رای دهندگان آمریکایی برای پیروزی در انتخابات عمومی ،

معاون سابق رئیس جمهور بود و انتظار می رود را به نفع خود کارولینای جنوبی اولیه. برای ماه های نظرسنجی ها نشان داده بود او را با دو رقمی سرب بیش از مخالفان خود را در هفته های اخیر در این مسابقه سخت تر. در نشانه ای از چگونه آسیب پذیر او بایدن مبارزات انتخاباتی به طور انحصاری در کارولینای جنوبی این هفته حتی اگر تعدادی از مخالفان خود بودند و سفر به کشورهای دیگر که رای خواهد داد در روزهای آینده.

بزرگنمایی این تصویر

هواداران تشویق به پای صندوق های رای نزدیک به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن اولیه او در شب واقعه در کلمبیا, کارولینای جنوبی. جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

بایدن همچنین دریافت آخرین لحظه های عمومی حمایت از تاثیرگذارترین سیاه دموکرات در کارولینای جنوبی سیاست در کنگره ایالات متحده جیمز Clyburn.

“من برای مدت طولانی شناخته شده است که من که قرار بود به رای دادن برای” Clyburn گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. “من رای گیری برای بایدن. اهالی کارولینای جنوبی باید رای گیری برای جو بایدن.”

هنوز بایدن پیروزی قرار نیست به بقیه برخی از سوال اساسی در مورد سلامت مبارزات انتخاباتی خود و توانایی های خود را برای ترجمه این پیروزی به کشورهای دیگر.

ساعت قبل از بایدن پیروزی بود, رسمی, Clyburn شد و در حال حاضر فراخوانی برای برخی از “تجهیز نشدن” از مبارزات انتخاباتی خود.

در یک مصاحبه در سی ان ان روز شنبه گفت او اجتناب عموم تجزیه و تحلیل عملیات به خاطر او برگزار شده بود خاموش رسما حمایت بایدن اما افزود: “من در حال حاضر, و من همه در و من قصد ندارم به عقب نشستن idly و تماشای مردم بد بکار بردن این مبارزه است.”

بایدن در تلاش است به منظور جلب تشابه بین مبارزات انتخاباتی اش که از بیل کلینتون, که یک کلید پیروزی در کارولینای جنوبی دموکراتیک نامزدی مسابقه در سال 1992 در مسیر به ریاست جمهوری.

اما به عنوان این سال های اولیه به سرعت تبدیل به یک ملی مبارزه با 14 متحده رای گیری در روز سه شنبه وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا بایدن اتحاد مردمی از انرژی یا پول برای رقابت با امثال بهداشت ، برنی ساندرز یا سابق شهر نیویورک مایک بلومبرگ.

این سناتور ورمونت دیده می شود به عنوان پیشتاز و او سپری کرده است به مراتب بیشتر انرژی و منابع در ایالات متحده رای گیری در روز سه شنبه.

در همان زمان سابق شهر نیویورک شهردار است و صرف صدها میلیون دلار در, تبلیغات در حالی که رقابت برای همان وزش رای دهندگان که ممکن است جذب بایدن پیام در کنترل اسلحه و مراقبت های بهداشتی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de