برنی ساندرز و مایکل بلومبرگ حملات به نوبه خود واضح تر آنلاین, و در منطقه خلیج تجمع

تنش بین برنی ساندرز و Michael R. بلومبرگ در زمان بر روی یک لبه دوشنبه به عنوان هر یک به دنبال ایجاد یک موقعیت

توسط MINERALNEWS در 29 بهمن 1398

تنش بین برنی ساندرز و Michael R. بلومبرگ در زمان بر روی یک لبه دوشنبه به عنوان هر یک به دنبال ایجاد یک موقعیت غالب در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

ساندرز در ادامه حملات خود را در یک تجمع در منطقه خلیج است. پس از افشاگری بلومبرگ را "نژادپرستانه" سیاست داشتن پلیس نیویورک را متوقف و frisk جوان اقلیت مردان گفت: جمعیت فراوان در ریچموند: "تصور کنید یک multibillionaire مخالفت با افزایش حداقل دستمزد. تصور کنید یک multibillionaire درخواست برای کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید."

ساندرز به نامزد مورد علاقه مترقی دموکرات ها به دنبال برجسته بلومبرگ وضعیت به عنوان یکی از ثروتمندترین مردان به عنوان او را تقبیح آنچه که او می بیند به عنوان یک فاسد نظام سیاسی است که به نفع ثروتمندان و شرکت های بزرگ نخبگان.

او همچنین به دنبال تضعیف بلومبرگ سابق جمهوری خواه با یادآوری دموکرات محافظه کارانه تر می ایستد او در زمان خود را در طول 12 سال به عنوان شهردار نیویورک. در بعد از ظهر دوشنبه ساندرز توییتی عکس بلومبرگ با مغلوب ساختن پیشی جستن در تفرج گلف.

تبلیغات

بلومبرگ در حال حاضر پشتیبانی از افزایش حداقل دستمزد فدرال و همچنین افزایش امنیت اجتماعی مزایای ثابت به نرخ تورم و گسترش خدمات بهداشتی و درمانی تحت پوشش مدیکر و مدیکید.

مشاوران او را محکوم کرد یک سری از توییت توسط ساندرز مشاوران تماس بلومبرگ یک نژادپرست استبدادی oligarch بیش از چند هفته است. "در صورت از مهم ترین انتخابات طول عمر ما مایه تاسف است که ما حتی صحبت کردن در مورد چنین افترا آمیز حملات از دیگر دموکرات" بلومبرگ کمپین در بیانیه ای گفت.

بلومبرگ نیز منتشر شد فیلم های مبتذل آنلاین حملات توسط ساندرز هواداران به عنوان "برنی Bros" هدف قرار دادن منتقدان این سناتور ورمونت. سابق شهردار نیویورک نیز در زمان استثنا ساندرز' بیانیه ای که بلومبرگ نمی تواند ایجاد هیجان و انرژی مورد نیاز برای سرنگونی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

"ما نیاز به متحد برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر" بلومبرگ نوشت: در یک صدای جیر جیر لینک به این ویدئو. "این نوع از "انرژی" است و نه برای ما وجود دارد."

دیوید sirota را از دست ارشد ساندرز ارتباطات مشاور در توییتر نوشت که بلومبرگ عکس در ساندرز "را می توان بهترین درک را به عنوان خشم اوقات تلخی خلق و خوی از یک میلیاردر است که تا به حال شده است قادر به خرید همه چیز را او می خواهد — اما چه کسی است که در حال حاضر نگران او ممکن است قادر به خرید در انتخابات ریاست جمهوری و پس از او شلاق در تلاش برای خاموش کردن منتقدان."

تبلیغات

در این تجمع در ریچموند برگزار شد در یک غرفه بود که پس از یک کارخانه مونتاژ فورد Sanders شدت انتقاد کرد و برگشت.

"آقای بلومبرگ مثل هر کس دیگری حق دارد به اجرا برای رئيس جمهور" ساندرز گفت. "او حق خرید ریاست جمهوری است."

ساندرز' پیام رفت و بیش به خوبی با هواداران در طبقه کارگر شهرستان که در آن متوسط درآمد خانوار است در مورد $65,000 با توجه به سرشماری ایالات متحده داده و اکثریت ساکنان سیاه یا لاتین.

"من نمی خواهد رای برای بلومبرگ" گفت: Clarissa Katko یک دانش آموز در دیابلو دره ، "من خسته از حزب دموکرات به خطر انداختن خود و آرمان فقط به خاطر ظاهر متوسط است. آن را به کمک آب و هوا. آن را کمک به دانش آموزان. آن را کمک به اقلیت و یا تجاوز مردم است."

45,000 فوت مربع Craneway غرفه سرریز برای get-out-the-رای در آستانۀ کالیفرنیا مارس 3 اصلی و زیر ساندرز' پیروزی در آخرین هفته مقدماتی نیوهمپشایر. شعارهای "من باور دارم که ما می توانیم برنده" و "Si se puede" پر غرفه.

کالیفرنیا است به احتمال زیاد به خصوص دوستانه قلمرو ساندرز زمانی که آرا شمارش شده به دلیل متنوع و لیبرال رای دهندگان; او محبوب است به خصوص با Latinos و افراد جوان است. او خواست هواداران هستند که مستقل به ثبت نام به عنوان دموکرات و یا درخواست دموکراتیک رای گیری.

"این مهم ترین انتخابات در تاریخ ما و ... در سه شنبه کالیفرنیا رای گیری" ساندرز گفت. "و من باید بگویم هر یک از شما, شما بزرگترین دولت در این کشور است. شما باید بسیاری از نمایندگان در کنوانسیون ملی دموکرات ها. و نامزدی که برنده در اینجا در کالیفرنیا می ایستد یک فرصت بسیار خوب از [شدن] رئیس جمهور این کشور است."

تبلیغات

Razvan Mihalache یک دانش آموز در دیابلو دره کالج خواهد شد که رای گیری برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری گفت: ساندرز بود "سازگار ترین رکورد" هر یک از نامزدها. "او در واقع نامزد که رفتن برای مبارزه با این مسائل در حالی که نامزدهای دیگر ولرم روی آن و رفتن به عقب نشینی از این سیاست است."

جان Myles یک عمر ساکن ریچموند گفت: جمعیت بود و نه انعکاس دقیق از حد سیاه و لاتین جمعیت در زادگاه خود. اما او گفت: آن را "بزرگ" است که این کمپین برگزار شد این تجمع در کارخانه است که یک بار به کار بسیاری از خانواده ها در شهرستان.

"این نمونه ای است که او را نامزد که در واقع ترویج طبقه کارگر" گفت: Myles که پدربزرگ و مادربزرگ مشغول به کار در این کارخانه که در 1940s فورد مونتاژ وسایل نقلیه نظامی در خیابان از این تجمع است. مایلز گفت: او معتقد بود ملت اغلب با تخفیف را فراموش کرده و در مورد طبقه کارگر است. او همچنین گفت که او احساس ساندرز تنها گزینه واقعی برای رای دهندگان.

"ما همیشه همان نوع فرد است که می گوید: خوب, اجازه دهید من رئیس جمهور بود و من شما را بیشتر از وضعیت موجود, BS," او گفت:.

ساندرز' ظاهر در کالیفرنیا به جای در نوادا که در آن مسابقه بعدی مسابقه برگزار می شود در روز شنبه به نظر می رسد بخشی از دورتر-به دنبال پیشنهاد برای افزایش حمایت بیشتر نماینده غنی متحده است که در شخص رای گیری آوریل 3. دیگر او ظاهر باید شامل توقف در کارولینای شمالی تگزاس و کلرادو است.

بلومبرگ که وارد انتخابات ریاست جمهوری اواخر و قلم چهار اولیه رای گیری متحده است ساخت اولین موضع واقعی در سه شنبه مسابقات در 3 مارس. او صرف بیش از $124 میلیون در تلویزیون و رادیو تبلیغات در 14 می گوید که برگزاری مقدماتی که روز و میلیون ها نفر دیگر در عملیات زمینی.

تبلیغات

Bhuiyan گزارش از ریچموند و فینیگان از لس آنجلس. بار نویسنده کارکنان مت پیرس در لاس وگاس کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن