بیس کمپ تابستانی - شربننج مهارت در حالی که دفع Coronavirus

بزرگنمایی این تصویر Seattle Mariners بازیکنان در حال آماده سازی خود برای شروع یک کوتاه فصل به طور من

توسط MINERALNEWS در 18 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

Seattle Mariners بازیکنان در حال آماده سازی خود برای شروع یک کوتاه فصل به طور منظم. در خانه خود ورزشگاه تابستان آموزش در جریان است این هفته با سخت coronavirus محدودیت. تام گلدمن/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تام گلدمن/NPR

چندی پیش در یک فصل لیگ بیس بال غیر محتمل به نظر می رسید با صاحبان و بازیکنان مبارزه در مورد چگونه به راه اندازی مجدد در وسط یک بیماری همه گیر.

در حال حاضر با بیش از حداقل publicly.

و رشته های اصلی هستند کمی بیش از دو هفته دور از توپ بازی. اگر همه به خوبی می رود.

تا آن زمان تیم در حال برگزاری اردوهای تابستانی در سراسر کشور, که در آن بازیکنان به سرعت شربننج مهارت های بیس بال خود را و تنظیم به کشت coronavirus اقدامات ایمنی.

فراموش نکنید اهسته

وقتی بیس بال تعطیل در ماه مارس آن را قطع اهسته روز از بهار آموزش. عکس طرفداران lounging در پتو تحت فلوریدا و آریزونا خورشید.

در حال حاضر با نسخه تابستان از زمستان های آموزشی در جریان فراموش اهسته.

وجود دارد هیچ طرفداران. و اگر شما می خواهید برای پوشش آن را به عنوان یک خبرنگار برای بار اول شما باید به گذشته افرادی مانند تایلر پادشاه.

"در گذشته 72 ساعت آیا شما تجربه هر یک از علائم زیر را?" پادشاه پرسید: یک روزنامه نگار این هفته در یک غرفه در خارج از T-Mobile پارک خانه به لیگ اصلی بیس بال است Seattle Mariners. شاه پوشیدن چهره سپر و برگزاری یک کلیپ بورد. او با این نسخهها کار برای دوزیست پزشکان یک شرکت مارینرز قرارداد به انجام COVID-19 غربالگری.

"اشکالی ندارد ما خود را دریافت کنید دما در اینجا" پادشاه گفت: "به او رسیده و برای بازدید کننده پیشانی. "98.0 – او را خوب است برای یک بند است."

پس از امضای یک چشم پوشی حفاظت از دریانوردان از COVID مسئولیت آن زمان به سر به فشار جعبه و چشم خوش آمدید.

بیس بال.

زمینه را روشن و سبز چمن mowed به کمال است. عظیم تصویری هیئت مدیره چشمک می زند "کمپ تابستانی سال 2020 است." کوزه بشه. مورد خفاش. با فشار جعبه پنجره های باز به عنوان یک اقدام احتیاطی شما به وضوح می توانید شنیدن کرک خفاش در توپ حتی انتخاب کنید تا چه بازیکنان و مربیان گفت: البته مبهم با ماسک صورت.

این نمایش از بالا است که به عنوان نزدیک به عنوان آن می شود – خبرنگاران مجاز نیست در این زمینه در محل باشگاه وانجمن یا هر جای دیگری در ورزشگاه. بازیکن مربی و مدیر مصاحبه به راحتی در دسترس در بهار آموزش در حال حاضر محدود به زوم در جلسات آنلاین.

"این فوق العاده است به شما دیدن همه شما" سیاتل مدیر اسکات Servais به خبرنگاران گفت: در اولین زوم جلسه از اردوی تابستانی. "این بی سابقه است بار اما من واقعا خوشحال ما در حال گرفتن شانس به عقب بر گردیم."

Servais شد زمان فشرده ، او تا به حال برای رسیدن به یک تیم نشست در غرفه همراه اول خط پایه. بازیکنان در جلسه نشسته در هر ردیف چند کرسی های بین آنها را. آنها عینک ماسک صورت. محل باشگاه وانجمن یک جلسه عادی سایت در حال حاضر محدودیتی برای چگونه بسیاری از مردم می توانند جمع آوری در یک زمان.

در اردوی تابستانی به عنوان بازیکن لرزش زنگ خاموش مهارت های بیس بال خود را و همه بازیکنان و مربیان و کارکنان خبرنگاران – تست رانندگی بیس 113-صفحه بهداشت ایمنی و برنامه ریزی.

بزرگنمایی این تصویر

در Seattle Mariners تابستان, آموزش, این تیم فقط به انجام مصاحبه با استفاده از زوم. Mariners مدیر اسکات Servais خبرنگاران پاسخ سوالات از طریق کامپیوتر. تام گلدمن/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تام گلدمن/NPR

و Servais مصمم است به مطمئن شوید که دریانوردان پایبند است.

"ما نمی خواهیم به این تیم که پایین می رود," او گفت: "یا شما نمی خواهید به بازیکن یا مربی که آورده [ویروس] است."

آسان برای فراموش کردن

وجود دارد بسیاری از قوانین را دنبال کنید. هر روز تست. بدون حمل و نقل عمومی و یا از ورزشگاه. فیزیکی فاصله تا آنجا که ممکن است. بازیکنان با استفاده از خود را شخصی تجهیزات به عنوان آنجا که ممکن است. هیچ مبارزه (و نه یک ایده بد تحت شرایط عادی). بسیاری از شستن دست.

و در یک شتاب زده-نسخه بهار, آموزش, آن را گاهی اوقات آسان به را فراموش کرده ام.

"این بسیار عجیب و غریب هنوز هم" گفت: پارچ Justus شفیلد. "مهمترین چیز برای من این است که به خاطر سپردن ، فقط از نوع قبل رایگان و آسان راه رفتن در اطراف [جو] که قادر به اویختن با دوستان و هم تیمی. [در حال حاضر] این نوع در داخل و خارج. کار خود را در مطمئن شوید که شما باید یک ماسک در تمام زمانها. دست sanitize."

اجماع است که هیچ تف ممکن است یکی از سخت ترین به یاد داشته باشید. تف, بعد از همه, یکی از بیس پایدار ناخودآگاه عادات. آن را نیز یک راه آسان برای انتقال coronavirus.

"من فکر می کنم امروز من تف و کسی رو بر روی من" شفیلد می خندد. "این را به سختی می شود. به خصوص تبادل, شما می دانید. هنگامی که شما در خارج وجود دارد و نه تفکر. این یک کار در حال پیشرفت است."

این ملوانان می گویند که آنها در حال تلاش برای کمک به پلیس با یکدیگر رفتار. اعضای تیم می گویند جانبازان مانند سوم baseman Kyle Seager به خصوص صریح.

"من فکر می کنم Seag است که احتمالا یکی از بزرگترین," Mariners outfielder برادن اسقف گفت. "او خانواده در اینجا با [او را]. او به صحبت ما دیروز در مورد ما قرار داده شد و در این موقعیت ما باید این فرصت را به بازی. ما فقط می توانید کنترل بسیار, اما آنچه که ما نیاز به کنترل بسیار مهم بود و بیشتر از هر سال دیگر. بنابراین در حالی که [ما] نیاز به تمرکز بر روی بازی بیس بال به صورت آماده به بازی [ما] همچنین باید به حساب, خوب, من قصد دارم به هتل بازگشت. مثل من نمی تواند انجام دهد این برخی از چیزهایی که من می توانم در گذشته به دلیل آن می تواند تحت تاثیر قرار 50, 60 مردم است."

"من فکر می کنم بزرگترین مشکل این است که شما می توانید در بزرگترین پروتکل اما اگر شما لازم نیست که انطباق کامل با هر مرد و هر کارمند در آن قرار می دهد همه در خطر است. در حالی که این درصد کوچک است, شما نمی خواهید یکی از این موارد جدی [از COVID-19] به عنوان بخشی از گروه ما."

با توجه به Servais این دریانوردان داشته اند "چند بازیکن" تست مثبت است.

"ما صبر کنید و ببینید" Servais گفت: در این هفته. "قطعا وجود دارد یک پروتکل آنها را مجبور به رفتن را از طریق قبل از آنها می توانند در داخل حباب, پس به صحبت می کنند. T-Mobile است که ما حباب. ما به دنبال دستورالعمل MLB را راه اندازی. آنها بسیار سخت است. به درستی چنین است."

در جای دیگر با یک شروع

در حالی که اردوگاه به نظر می رسد به کار در سیاتل تیم های دیگر در اطراف لیگ با داشتن یک شروع آنها به عنوان آماده سازی برای فصل به طور منظم.

فصل گذشته سری جهانی رقبای اتباع واشنگتن و Houston Astros در میان چندین تیم به انصراف از تمرینات این هفته پس از تاخیر در گرفتن coronavirus نتایج آزمون.

MLB اذعان کرد این تاخیر به علت تحویل و خدمات حمل و نقل مشکلات در چهارم جولای تعطیلات آخر هفته. بیس بال مقامات می گویند این "خطاب تاخیر و انتظار ندارد عود."

با بسیاری از شکننده و قطعات متحرک در بیس بال راه اندازی مجدد قابل اجتناب تعطیلات حمل و نقل تاخیر سوخت منتقدان باور است که با این بیماری همه گیر صعودی دوباره در این کشور یک MLB 2020 فصل حتی یک منقبض شده از 162 بازی ماراتن به 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن, ماموریت یک احمق است.

برای این و دلایل دیگر برخی از بازیکنان تصمیم گرفتند به بازی نیست.

در مورد خواسته آنها چندین دریانوردان گفت: آنها هیچ مشکلی.

"برای هر پسر, آن, شخصی, خانواده تصمیم" سیاتل پارچ مارکو گونزالس گفت. "یکی که نباید سرسری گرفته شود. برای بچه ها که میرم تصمیم گرفتند من فکر نمی کنم آنها مدیون کسی یک دلیل. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به انتخاب کردن از این فصل اعم از خانواده دلایل شخصی و یا هر چیز دیگری."

برادن اسقف می گوید: او مورد بحث چه پس از برادرش آزمایش مثبت برای COVID-19.

"[او] یک مثال خوب برای من که این ویروس نمی کشد زمان خاموش" اسقف گفت. "او سالم ورزشی و او آن را کردم. در حالی که او ندارد, شدید, علائم, ما نمی دانیم که ممکن است عوارض جانبی پایین خط. این چیزی که ما هر دو در مورد نگران است. آن را قطعا ترسناک است."

با وجود ترس خود را با وجود غرابت این فصل اسقف تصمیم به بازی.

"پنجره من در لیگ های بزرگ که آیا آن دو سال که آیا آن ده سال" اسقف گفت: "[این] رفتن به یک زمان کوتاه و من نمی خواهم اجازه دهید به این دیوانه 60 بازی فصل بود به این دلیل که y'know من آماده نیست و من بازی ضعیف و سپس زندگی حرفه ای من بود که به دلیل."

اسقف و هم تیمی های خود را سعی کنید به عنوان آماده و سالم به عنوان آنها می تواند برای خود باز شب بازی. این برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24thدر هوستون.

البته همه گیر اجازه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب