فصل بیس بال teeters در حالی که کشورهای مقاومت ماسک قوانین

جکسون از دست ندهید. - بیس بال فصل تبار عمیق تر به بحران سه شنبه متحده مانند می سی سی پی و کارولینای جنوبی بازی

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399

جکسون از دست ندهید. - بیس بال فصل تبار عمیق تر به بحران سه شنبه متحده مانند می سی سی پی و کارولینای جنوبی بازیگران مورد برای بیشتر تخت بیمارستان و فرمانداران در برخی از سخت ترین ضربه مکان قاطعانه در برابر تماس نیاز به ماسک با وجود افزایش موارد coronavirus.

لیگ اصلی بیس بال به حالت تعلیق در میامی مارلینز' نجومی از طریق پنج شنبه به دلیل شیوع گسترش یافته است که به حداقل 15 از بازیکنان تیم و یک سری از بازی های این هفته در نیویورک یانکیز و فیلادلفیا فیلیز نیز نامیده می شد ،

با کشورهای مانند فلوریدا و آریزونا و تگزاس در وخیم بیماری, ویروس نیز گسترش دورتر شمالی در روزهای اخیر باعث شده زنگ هشدار میان مقامات بهداشت عمومی که از ترس متحده انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع فاجعه بار مانند کسانی که در کمربند خورشید.

فلوریدا گزارش 191 جدید مرگ و میر روز یکی دیگر از بالا به ایالت آریزونا در حالی که ثبت 104 و آرکانزاس به حال یک روز رکورد با 20.

این ویروس سرزنش حدود 4.3 میلیون تایید عفونت و حدود 150 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان بیش از 16.5 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 655,000 فوت کرده اند.

فرمانداران جمهوریخواه در ایالت تنسی می سی سی پی در ایالت میسوری و کارولینای جنوبی باید همه در برابر تماس ها به کافه ها و سالن های ورزشی و یا مسئله ایالت ماسک الزامات هر چند مقامات محلی تحمیل کرده اند برخی از خود محدودیت.

در می سی سی پی, نه از دولت بزرگترین بیمارستان تا به حال هیچ باز تخت های مراقبت ويژه از جمعه و مقامات با توجه به باز شدن pop-up امکانات برای ارائه فضای بیشتر. بیش از 24 درصد از coronavirus آزمون باید دوباره مثبت در می سی سی پی در طول هفته گذشته بالاترین نرخ در کشور و سه برابر میانگین ملی

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز رفته است تا آنجا که به استدلال می کنند که چون ماسک-پوشیدن تبدیل شده سیاسی یک ایالت دستور در واقع می تواند به دلسرد کردن مردم از پوشش چهره خود را. به جای آن او نیاز به ماسک تنها در اکثر جدی زده شهرستانهای استان است.

تری سالیوان مدیر کل Fondren تناسب اندام در جکسون گفت: یک ایالت مورد نیاز خواهد بود "کار درست را انجام دهد."

"من می دانم که این یک موضوع داغ اما اگر ما می تواند همه فقط به پوشیدن ماسک و واقعا حق را برای یک ماه این امر کمک زیادی به سعی و این کم کردن سرعت در می سی سی پی" او گفت:. "اگر ما آن را نمی خواهید به کم کردن سرعت."

در میسوری شهرهای در حال رشد لرزاند توسط سنبله در موارد پس از دولت به طور کامل بازگشایی شد. ایران با رژیم صهیونیستی است. مایک پرشن بارها حاضر به تصویب یک ایالت سفارش نیاز به ماسک با استناد به تعداد نسبتا کمی از موارد در بسیاری از این دولت در مقایسه با نقاط داغ در شهرهای بزرگتر.

کشیش گفت: در ماه گذشته که او را باور نمی کرد مسئولیت شخصی برای هر گونه ویروس و در مقایسه با بیماری که به کشته شدن تقریبا 1000 نفر در کشور به آنفلوآنزای. او گفت: هیچ کس انتظار می رود او را به مسئولیت اگر کسی در یک حادثه درگیر در میسوری جاده ها است.

عدم اطمینان قرار داده است صاحبان رستوران در یک موقعیت دشوار است.

برایان اشمیت, شرکت صاحب Bellwether و مودب جامعه در سنت لوئیس بسته دو رستوران به طور موقت پس از یک مهمان و ابراز نگرانی در یکشنبه که دیگر کسی که شام میخورد به تازگی ساخته شده یک پست های رسانه های اجتماعی مورد آزمایش مثبت برای COVID-19. اشمیت گفت که این ساختمان شده اند عمیق تمیز و که او در حال آزمایش کارکنان قبل از بازگشایی و اثبات آن پر هزینه است.

اما "سهام بالاتر از پول است," او گفت:. "پول لطمه می زند من را دریافت نمی اشتباه. اما ما همه کار برای زندگی نه راه دیگری در اطراف این قرار می دهد که در تضاد کامل با."

این وضعیت در تنسی است مخاطره آمیز به اندازه کافی است که کاخ سفید coronavirus نیروی کار رهبر دکتر دبورا Birx سفر به نشویل به درخواست رهبران به میله و ساکنان به پوشیدن ماسک.

اما کالیفرنیا ، بیل لی عهد کرده است او نمی خواهد خاموش کردن اقتصاد دولت دوباره و حاضر به صدور ایالت ماسک قیمومیت.

از روز شنبه حدود 1,100 نفر در بیمارستان بستری شدند با تایید موارد COVID-19 در تنسی -- بالاترین در این دولت دیده می شود در دو هفته گذشته. در سطح ایالت ويژه در حال اجرا در 86 درصد ظرفیت است.

نزدیک به 70 درصد از دولت صادر کرده است برخی از مرتب کردن بر اساس از ماسک قیمومیت. اما اجرای متنوع و با برخی از مقامات مجری قانون مردد به موضوع داد.

در نشویل شهر معروف honky tonks دیده می شود جمعیت زیادی با وجود سخت 10 بعد از ظهر حکومت نظامی که به اثر رفت هفته گذشته است. خانه های سالمندان در بیش از 70 شهرستانهای مجبور شده اند تا بار دیگر ناکرده بازدید کنندگان است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt بازگشت به دفتر او روز شنبه پس از دو هفته از جداسازی در خانه پس از یک مثبت coronavirus آزمون. بازگشت او آمد و در همان روز دولت گزارش داد بیش از 1400 مورد جدید — دومین روز متوالی از رکورد.

بیمارستان نگاه به افزایش ظرفیت. منطقه ای مرکز پزشکی در Orangeburg, کارولینای جنوبی, شروع راه اندازی چادر خارج برای دوره نقاهت بیماران.

"ما شاهد یک چشم انداز مثبت و ما می خواستیم به جلوتر از آن را دارند." گفت: دکتر جان Samies بیمارستان ارشد پزشکی کارکنان.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت ابراز نگرانی که این ویروس می تواند حتی بیشتر پس از طوفان هانا بیش از آخر هفته مردم مجبور به جمع آوری با هم داخل خانه.

این شهرستان استار بیمارستان یادبود در ریو گراند سیتی — تنها بیمارستان در این شهرستان واقع شده و در امتداد مرز مکزیک — در حال حاضر تیره و تار قبل از طوفان زده. آن را تنها به 50 تخت و بدون مراقبت ويژه بوده و در ظرفیت برای هفته ها.

"ما در یک وضعیت وخیم" ریو گراند شهردار Joel ویارئال گفت. "اگر ما همچنان در همان مسیر بی شماری از زندگی بیشتر خواهد بود از دست داد."

طوفان شلاق باد و باران پایه پزشکی پرواز برای روز, جلوگیری از بيماران از پرواز به بیمارستان های دیگر. برخی منتظر تا زمانی که 48 ساعت برای خواب. در نهایت یکی دیگر از پر ازدحام بیمارستان در امتداد مرز مورد توافق را کمی از بیماران برای کاهش فشار.

در اروپا رو به افزایش عفونت در اسپانیا و کشورهای دیگر باعث زنگ هفته پس از سازمان ملل بازگشایی مرز برای احیای گردشگری است.

نخست وزیر بوریس جانسون در دفاع از تصمیم خود برای توصیه در برابر غیر ضروری سفر به اسپانیا, به طور سنتی محبوب مقصد تعطیلات تابستان.

"اجازه دهید کاملا واضح و روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد در اروپا و در میان برخی از دوستان اروپایی ما," او گفت:. "من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان ها نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر."

___

Forliti کمک از مینیاپولیس Hollingsworth کمک از ماموریت کانزاس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب