شرقی استرالیا را خیس می شود توسط باران و سیل هشدارهای جای آتش هشدار

بزرگنمایی این تصویر مردم رفت و آمد به محل کار از طریق باران های سنگین در سیدنی در روز جمعه. شدید آب

توسط MINERALNEWS در 18 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

مردم رفت و آمد به محل کار از طریق باران های سنگین در سیدنی در روز جمعه. شدید آب و هوا به ارمغان آورد هشدارهای سیل و رانش زمین برای مکان های همراه بسیاری از نیو ساوت ولز' سواحل پس از ماهها نگرانی بیش از آتش سوزی. ایمپلنت ترون/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ایمپلنت ترون/گتی ایماژ

یک ماه پیش از استرالیا بودند, دعا برای باران برای قرار دادن وحشتناک آتش سوزی و نجات, جنگل, حیوانات و خانه است. یک سیل است که در حال حاضر در حال سقوط در استرالیا سواحل شرق — و در حالی که آن را quashing خیره آتش سوزی, آب نیز باعث سیل و خطرات دیگر.

اداره هواشناسی در, New South Wales, این کشور پرجمعیت ترین ایالت هشدار از "شرایط بسیار خطرناک" اعم از سنگین باران به آسیب رساندن باد.

یکی از بالاترین باران مجموع گزارش شد در Byron Bay, که در آن 11 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در کمتر از 24 ساعت سیل محله ها و فروشگاه ها و راه اندازی حداقل یک گلرود.

پیش بینی پیش بینی باران تنها از شدت و گسترش بیش از آخر هفته با بارش بالغ انتظار می رود "و در بیش" از 4 اینچ در بسیاری از مکان ها در کنار استرالیا و جنوب شرقی ساحل.

"برای ما آتش زمینههایی که در آن چشم انداز بسیار آسیب پذیر در حال حاضر این به این معنی خطر سقوط درختان و رانش زمین و حجم زیادی از رواناب حاوی باقی مانده از جمله خاکستر و خاک و درختان و سنگ ها" BOM هواشناس آدام مورگان گفت: در یک ویدئو به روز رسانی در اطراف ظهر به وقت محلی در روز جمعه.

هنوز برخی چقدر باران را به سهولت خشکسالی شدید است که گریبانگیر خیلی از جنوب شرقی استرالیا است. اما مورگان گفت: "آن را سخت به تصور کنید که آتش سوزی هنوز سوزش در امتداد ساحل جنوبی پس از انتظار باران است."

مقامات آتش در نیو ساوت ولز, حال اعلام کرد که "در طول ماه" زمانی که پایدار باران شروع به سقوط و گفت: بیش از 40 آتش سوزی هنوز سوزش از جمله حداقل 17 که نیست هنوز موجود است. به عنوان پنج شنبه بیش از یک هزار نفر از آتش نشانان هنوز مبارزه bushfires در دولت است.

اما روز جمعه NSW روستایی خدمات آتش نشانی اعلام کرد: "یک تغییر قابل توجهی در فوکوس امروز از آتش سوزی به سیل" گفت: بارش باران های سیل مجبور کرده بود آن را به طور ناگهانی پیکربندی مجدد خود را مرکز عملیات خود را برای مقابله با هجوم سیل مربوط به شرایط اضطراری از جمله سویفت آب نجات.

در حدود 2500 تماس برای کمک آمد و در طول 24 ساعت معاون کمیسر دانیل Austin دولت خدمات اورژانس اشاره کرد که حدود 500 تماس های از سیدنی منطقه است. کسانی که تماس در بازه زمانی از رانندگان که سعی کردم به درایو را از طریق آبهای بالا و رو به دام افتاده به افرادی که خانه های آب گرفتگی شده بود.

باران های سنگین نیز می تواند افزایش خطر ابتلا به آب آشامیدنی آلوده به عنوان رواناب خواهد رفت و برگشت خاکستر از حوزه آبخيز به مهم مخزن ایجاد شده توسط Warragamba سد در ولز جنوبی جدید که منابع زیادی از آب به سیدنی. مدیر عامل دولت سازمان آب دیوید هریس می گوید تیم ها با استفاده از کوپن و روش های دیگر را امتحان کنید برای کاهش میزان رسوب می رسد که مخزن.

هریس همچنین گفت: باران به ارمغان خواهد آورد "واقعا خوش آمدید بهبود" به سد سطح آب به بالا بردن آن را از 43 درصد به حداقل 47 درصد با توجه به پیش بینی.

جنوب شرقی نیست و تنها بخشی از استرالیا که در حال حاضر تحت یک آب و هوا هشدار: در غرب استرالیا, Tropical Cyclone دامین یک دسته 3 طوفان شد و انتظار می رود برای تقویت بیشتر قبل از ریزش زمین در اواخر روز شنبه و اوایل روز شنبه به وقت محلی.

زمانی که از آن بازدید Pilbara coast, دامین می تواند "بسیار مخرب" gusts باد از بیش از 140 مایل در ساعت در مناطقی مانند پورت هدلند و کررتها این BOM هشدار می دهد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن