در کالیفرنیای جنوبی و UCLA coronavirus-مجبور به نوبه خود به کلاس های آنلاین می توانید بی دست و پا

USC junior ست Krieger یک فن آوری, صدای تیز و تند است که خود او ساخته شده کامپیوتر, فرود یک yearlong کارآموزی د

توسط MINERALNEWS در 22 اسفند 1398

USC junior ست Krieger یک فن آوری, صدای تیز و تند است که خود او ساخته شده کامپیوتر, فرود یک yearlong کارآموزی در آزمایشگاه پیشرانش جت و طراحی جعبه توزیع قدرت برای خود دانشگاه باشگاه ماشین مسابقه.

اما در روز چهارشنبه — اولین روز است که USC و دیگر کالج ها و دانشگاه ها نقل مکان کرد و از کلاس های حضوری برای آموزش آنلاین به گارد در برابر رمان coronavirus — وجود دارد چند لحظه بی دست و پا و حتی برای او.

Krieger یک 21 ساله رشته مهندسی برق عمده وارد زوم برای یک نرم افزار مهندسی کلاس به راحتی به اندازه کافی. اما او نمی تواند سوال بپرسید چون او نمی تواند پیدا کردن نرم افزار از ویژگی های به انجام این کار — و او فکر کردم این امر می تواند بی ادب برای بازگرداندن کامپیوتر خود و قطع سخنرانی. بعد از کلاس او نمیفهمد که دست از emoji ممکن است سیگنال برای سوالات.

در الکترومغناطیس البته استاد معمولا نشان می دهد حل مشکل با نوشتن بر روی کاغذ پیش بینی شده بر روی دیوار. روز چهارشنبه او صحبت را از طریق این مشکلات با استفاده از تصاویر به صورت خودکار. که سخت تر به دنبال Krieger گفت: چون او را دوست دارد به یاد بگیرند که با تماشای دیگران.

تبلیغات

"آن را تنظیم — هیچ کس تا قبل از این انجام داده گفت:" Krieger که پشتیبانی از پردیس حرکت به آموزش آنلاین. "اما من شکل وجود دارد خواهید بود یک ریتم است که حل و فصل و مردم را از آن آویزان کنید."

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کلاس های حضوری در دانشگاه های سراسر کالیفرنیا و در سراسر کشور دانشجویان و استادان در کالیفرنیای جنوبی و UCLA نمونه یک طعم و مزه از آنچه می تواند طبیعی جدید در زندگی دانشگاهی برای سال آمده است.

UCLA بود شروع به سر در انتقال آن به تقریبا تمام کنترل از راه دور کلاس های این هفته به لطف آموزش آنلاین و یادگیری ابتکار در سال 2014 با همکاری دانشگاه کالیفرنیا. این پردیس در حال حاضر در حال توسعه آموزش و کارگاه های آموزشی برای آموزش آنلاین در سراسر رشته و به شدت سرمایه گذاری در فن آوری به ارائه آن است.

از سرایت در زمان برگزاری UCLA ramped تا جلسات آموزشی از چند بار در هفته به هر 20 دقیقه و گسترش ظرفیت آن برای طبقات از طریق زوم.

تبلیغات

"ما گرفته ایم زیرساخت های ما در جای خود قرار داده و آن را بر روی استروئیدها" گفت: Patricia A. Turner, معاون شهردار از آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی ارشد و مدیر دانشکده حروف و علم است.

روز چهارشنبه بعد از ظهر به طور معمول شلوغ وستوود پردیس بود که به طرز مرموزی آرام. امضای Janss مراحل متروک و پاول کتابخانه محبوب, مطالعه, نقطه, آرام بود حتی با پایانی هفته استاندارد.

"این است که خالی که من تا کنون دیده ام آن را در هر روز مدرسه" گفت: دانشجو, عمومی, تراش, زن و شوهر, 20.

نمرات بسته بندی شده Bruin, کافه که در آن چهار عنوان بسیاری از دانش آموزان از حضور متفاوت کلاس های آنلاین را می توان یافت کهنه در اطراف هر یک میز کوچک است.

شایا النعیمی, 19, بود, ساخت بهترین از آنلاین ریاضی و شیمی کلاس هر چند او گفت: پرنیان کمتر جذاب است. "این قطعا متفاوت," او گفت:. "من می توانم بگویم استادان من در حال انجام بهترین خود را, اما شما فقط نمی تواند تکرار بودن در فرد است."

برای Aarushi کاپور, یک, علوم اعصاب, عمده, انتقال به آموزش آنلاین به اندازه کافی آسان بود — او را از طریق دو سخنرانی از راه دور از طریق زوم. "اما هر چیز دیگری است که در هوا" او گفت:.

او مطمئن نیستید که چگونه به او را نهایی. او نامشخص است که آیا برای حضور در اختیاری فرد در کلاس بعد از آن روز. حتی بیشتر فشار بودند و مالی سوال که آیا او باید بماند در محوطه دانشگاه و یا رفتن به خانه به بیکرزفیلد اگر تمام کلاس های خود را خواهد بود آنلاین.

"من پرداخت برای مسکن و غذا" او گفت:. "این بسیار گران است و در حال حاضر که همه به هدر رفتن."

تبلیغات

برای UCLA دانشجو Navkaran Gurm که رشته امور عمومی و اقتصاد تغییر به آموزش آنلاین, بازی های برگزار شده است متفاوت بسته به کلاس. پس از یادگیری این دانشگاه تصمیم روز سه شنبه به حرکت در کلاسهای آنلاین استاد خود در مهندسی ژنتیک کلاس دست همه را نهایی و لغو آخرین کلاس از سه ماهه.

او استاد اقتصاد در دانشگاه لغو شد آخرین روز کلاس روز پنجشنبه و برنامه ریزی نهایی آنلاین. که این باعث Gurm به نگرانی که برخی از دانش آموزان ممکن است تقلب.

"من کمی نگران ... که وجود دارد بالقوه برای دانش آموزان قادر به دریافت مزایای ناعادلانه" او گفت:.

او همچنین نگران در مورد اینکه آیا او می تواند دسترسی به Wi-Fi است که به اندازه کافی قوی است از خانه اش در روستایی فرزنو تا او را از بازگشت به دانشگاه پس از رخصتی بهار.

در USC دانش آموزان آرد در مورد رفتن به آزمایشگاه و هم در خارج از رستوران ها. پارکینگ شد و تقریبا کامل است.

چهار سال اول که نشسته چت در مقابل کتابفروشی گفت: آنها تا به حال احساسات متناقضی در مورد این مدرسه تصمیم به رفتن به کلاس های آنلاین.

"من آن را دوست دارم" گفت: اندرو لی, 19 دانشجوی سال دوم. "این خیلی راحت تر به خاطر شما لازم نیست برای رفتن به کلاس."

اما دوست خود را تیفانی یو, 19 گفت: این احساس "مانند یک زباله از شهریه. این پول زیادی به پرداخت هزینه برای کلاس های آنلاین است."

تبلیغات

دانشجوی سال اول ویکتور فن 18 گفت: او تصمیم به بازگشت به خانه به تایوان تا کلاس های رزومه. او برنامه ریزی شده برای ترک جمعه.

"این معنی ندارد برای من به ماندن در اینجا هنگامی که وجود دارد هیچ چیز در رفتن در محوطه دانشگاه" فن گفت. به علاوه او افزود: "آن را امن تر است.... من اعتماد تایوان بیش از اینجا. ما خوب بهداشت و درمان."

کرایه Maimani 25 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد تحصیل در رشته مهندسی مکانیک در یک میز نشسته در خارج کار بر روی کامپیوتر خود را و جرعه جرعه قهوه.

برای او و بسیاری دیگر از دانش آموزان شیفت به کلاس های آنلاین در USC بود و نه تغییر. در برنامه اکثریت قریب به اتفاق از سخنرانی شده اند در دسترس آنلاین برای برخی از زمان پس از او مورد استفاده قرار گیرد به تماشای از راه دور کلاس, او گفت:.

پرسید که چه متفاوت بود او به اطراف نگاه کرد در آرام پردیس.

"آن را آرامش بخش تر شاید" او گفت:.

اما او نگران است که این مدرسه که در نهایت انصراف از آزمایشگاه و پژوهش در دانشگاه. او در حال کار بر روی یک رباتیک پروژه ای است که نیاز به در پردیس امکانات.

"من نمی تواند انجام دهد بسیار اگر من نمی تواند به دانشگاه," او گفت:. "من امیدوارم که آن را نمی رسیدن به آن نقطه است."

برای دانشکده تغییر به آموزش آنلاین شده است آسان تر برای برخی بیش از دیگران است.

آلوین هوانگ, دانشیار دانشکده معماری و تدریس کلاس های خود از طراحی خود شرکت مرکز شهر اتاق مشرف به خیابان بهار.

در این دقیقه قبل از شروع کلاس هوانگ صحبت در مورد پدر خود را که در چین زندگی می کند که در آن مردم شده اند دست و پنجه نرم کردن با کروناویروس جدید برای ماه می باشد. در هر زمان پدرش برگ خود را در جامعه دردار و بازده کسی که طول می کشد درجه حرارت خود را قبل از او اجازه ورود به هوانگ گفت.

دقیقا در ساعت 2 بعد از ظهر هوانگ وارد شده و استقبال هفت دانش آموزانی که قرار است به ارائه پروژه های طراحی آنها کار شده بود پس از آخرین ترم.

او منتظر به مطمئن شوید که هر دانش آموز می تواند شنیدن و شنیده می شود و سپس به آنها گفت که آنها باید به جلسات آنلاین — نه فقط برای کلاس بلکه برای کار حرفه ای در آینده است.

"این است که شاید یک فرمت است که مفید برای شما بچه ها برای رسیدن به" او گفت:. "من به طور مداوم با استفاده از آن برای پروژه ها است."

برای مریم آندرس مدیر شرکت ازدواج و خانواده درمانی در برنامه USC Rossier مدرسه آموزش سوئیچ سختتر بود. او البته در زوج مشاوره به شدت متکی به نقش بازی کردن قبل از همکلاسی های که یادداشت ها را در زبان و غیرکلامی سیگنال.

او تا به حال به شکل از چگونه به حفظ که رسا محیط کلاس درس با یک دوره آنلاین با استفاده از یک برنامه کامپیوتری است که نشان می دهد تنها چهره او 20 نفر از دانش آموزان وارد شده از مکان های مختلف. آندرس آمد تا با یک ایده به درخواست چهار دانش آموزان برای ایجاد یک ویدیو از خود را جمع آوری و در یک اتاق کوچک اقدام کردن قطعات خود را به عنوان زن و شوهر و دو درمانگران.

او نشان داد که تصویری در کلاس شنبه و گفت: او برطرف شد که این فناوری کار کرده و بازخورد مناسب بود. اما از راه دور, یادگیری او گفت: "هرگز مورد علاقه من است."

او امیدوار بود هر چند که او و کلاس خود را تنظیم کنید.

"همه ما در حال رفتن به آن را کشف کردن با هم," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب