استخر بادی بدترین دشمن شماست. 10 روش برای شکست دادن آن

در گذشته بعضی از کشورها زبالهها و مواد زاید رآکتورهای هستهای نظامی و غیرنظامی خود را به راحتی در دریاچهها دری

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در گذشته بعضی از کشورها زبالهها و مواد زاید رآکتورهای هستهای نظامی و غیرنظامی خود را به راحتی در دریاچهها دریاهای عمیق یا زیر زمین دفن میکردندبخشی از اتحاد جماهیر شوروی سابق چنانکه به مواد رادیو اکتیو آلودهاست که اگر فردی چند لحظه در ساحل یکی از این دریاچهها بایستد مقدار تشعشعات رادیو اکتیوی که بدنش جذب خواهد کرد جان او از بین میرود و میمیرد و هنوز هم که هنوزه زبالههای هستهای که محیط زیست که ما را تحدید میکنند. این شرکت آمریکایی به دلیل پایین بودن هزینه تمام شده محصول در چین و سایر کشورها کارخانه های خود را راه اندازی کرده و فروش محصولات خود را در سطح جهان گسترش داده است. با داشتن چنین استخری میتوان لذت داشتن یک استخر در منزل را به دلبندتان هدیه دهید. خروج هوا منوط به فشار مداوم و نگه داشتن انگشت به بدنه پستونک باد است. بی شک داشتن استخر شنا در منزل برای همگان امکان پذیر نیست و از طرفی ممکن است خردسالان کم سن و سالتر را نتوان به استخرها برد. ᠎This post has ᠎be​en w᠎ri tt en wi​th the help of G᠎SA Content Ge᠎nerator DEMO!

این محصولات کاملا تفریحی بوده و نمونه های بسیار بزرگی از این محصولات که با نام استخر بادی ایزی ست شناخته می شوند مناسب برای شنا نیز می باشند . توجه به آغاز فصل تابستان و گرايش به استخر، افرادي كه از لنز استفاده ميكنند حتما ميبايست به هنگام شنا از عينكهاي مخصوص استخر استفاده كنند. این ویژگی سبب میشود که از استخر در محیط بیرون نیز بتوانید استفاده کنید و به راحتی در هر محیطی نصب کنید.به همین دلیل استخر بادی اینتکس یکی از محصولات پر کابرد و پر فروش در سرتاسر جهان میباشد. در این نیروگاه از گرمای سوخت هستهای الکتریسیته تولید میکنند. وسایل بادی بسیاری از بازیهایی را که امکان انجام دادنشان در منزل وجود ندارد، به خانهها آوردهاند. استخر بادی اینتکس 57412 تولید کمپانی اینتکس intex طراحی شده بصورت چند لایه، تا در برابر نور خورشید، دمای آب گرم و سرد مقاوم باشد. بدنه دارای سه حلقه است که هر حلقه بصورت جداگانه باد میشود. طبق مطالعات دبی سالیانه ۴،۰۰۰ ساعت باد دارد، با جمع کردن نیروهای هر توربین در نهایت به ۱،۲۰۰،۰۰۰ کیلووات ساعت انرژی خواهیم رسید. شرکت آمریکایی اینتکس تولیدات گسترده ای در زمینه محصولات بادی، استخرهای بادی و پیش ساخته در اشکال و ابعاد مختلف داشته است.

♦ همچنین افراد بزرگسال و مسن نیز میتوانند از این استخرها در ابعاد بزرگتر تهیه نمایند. همچنین در حال حاضر سوزاندن مواد زاید وزبالههای خانگی در کشورهای پیشرفته مرسوم است. او همچنین میتواند پذیرای مهمان های کوچکش بر روی صندلی خود باشد. یک کیسه بوکس بادی برای کودکان پر جنب و جوش به خصوص پسران میتواند یک هدیه بی نظیر باشد. اینجا است که یک استخر بادی کودک کوچک به کمک شما خواهد آمد. الکترودیالیز معکوس (RED) فناوری برای تولید برق از طریق مخلوط کردن آب رودخانه تازه و آب شور دریا در سلولهای بزرگ برقی است که برای این منظور طراحی شدهاست؛ در سال ۲۰۱۶ در مقیاس کوچک (۵۰ کیلووات) در حال آزمایش است. متاسفانه استخر بادی اینتکس همچون سایر محصولات موجود در دنیا یک سری معایب خاص را در خود جای داده است. این محصولات نیز در همان دسته بندی استخر بادی در فروشگاه اینترنتی اینتکس وجود دارد که می توانید آن ها را نیز مشاهده و از قیمت آن ها مطلع شوید . فروشگاه اینتکس در ایران انواع استخر بادی پرتابل آماده را با مارک و بارکد اصلی شرکت اینتکس به صورت عمده و تک فروشی از طریق سایت رسمی اینتکس در سراسر ایران از طریق فروشگاه اینترنتی و آنلاین پخش مینماید .

یکی از تفریحاتی که به تازگی در جزیره کیش راه اندازی شده است و در همین مدت زمان علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جذب کرده، اتاق فرار می باشد. همین موارد سبب می شود تا به راحتی تمامی جاهای دیدنی کیش را به طور کامل مشاهده نمایید. در کنار این موارد مدل های استخر بادی بزرگسال نیز دارای یک سری امکانات جذاب دیگر می باشد. اگر شما به دنبال خرید یک استخر بادی کودک هستید، اولین مسئله بحث مدل و نوع محصولی است که شما قصد خرید آن را دارید. ضمن آن که این وسایل هزینه بسیار کمتری دارند و به راحتی قابل جابجایی میباشند. عروسک بادی طرح صندلی کودک شاید از آن وسایل مورد نیاز هر اتاق کودکی محسوب شود. این وسیله آنقدر جذاب است که بزرگترها هم عاشق آن خواهند شد چه برسد به کودکان. در صورتی که کودک درب پستونک باد را باز کند هیچ هوایی از استخر خارج نخواهد شد. شما میتوانید بعد از استفاده دریچه تخلیه آب را باز کرده و اجازه دهید آب درون استخر بادی خالی شود و یا یک شلنگ آب به قسمت تخلیه وصل کرده و از آب خروجی برای آبیاری درختان و گیاهان و یا شست و شوی حیاط و ماشین خود استفاده کنید تا در مصرف آب نیز صرفه جویی شده باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن