آسیایی, سهام عمدتا بالاتر مستند دشمنی میکشد توکیو کاهش

بانکوک - سهام بودند بالاتر در آسیا در روز پنج شنبه هر چند ژاپن معیار کاهش یافت و به عنوان رهبران محلی sparred

توسط MINERALNEWS در 21 فروردین 1399

بانکوک - سهام بودند بالاتر در آسیا در روز پنج شنبه هر چند ژاپن معیار کاهش یافت و به عنوان رهبران محلی sparred با نخست وزیر ژاپن بر دولت بیش از اقدامات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

پس از 3.4% یک شبه تظاهرات در وال استریت و بازارهای پیشرفته در هنگ کنگ و سیدنی و شانگهای. سرمایه گذاران به نظر می رسد اطمینان با نشانه هایی که مرگ و میر و عفونت ممکن است نزدیک شدن به یک قله یا فلات در برخی از سخت ترین-آمار مناطق.

و یک جلسه از تولید کنندگان نفت برنامه ریزی شده برای روز پنج شنبه مطرح شده است و امیدوار است شرکت های انرژی ممکن است برخی از تسکین را در فرم از کاهش تولید برای حمایت از قیمت نفت در بحبوحه سقوط تقاضا است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص از دست 0.3% به 19,298.64 پس از رئیس بانک مرکزی گفت: اقتصاد چهره "بسیار بالا" عدم قطعیت بیش از احتمال تاثیر این بیماری همه گیر.

که عدم قطعیت بود که اوج اختلاف بین رهبران بیش از فقط چگونه به سرعت و به مراتب به گسترش اقدامات احتیاطی به معنای شامل افزایش عفونت کروناویروس.

آبه گفت: که پس از اعلام وضعیت اضطراری برای توکیو و شش دیگر سخت-آمار مناطق در روز سه شنبه دولت برنامه ریزی برای دیدن اینکه آیا ساکنان شد مطابق با کاملا داوطلبانه درخواست به ماندن در خانه را قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به درخواست بیشتر کسب و کار ،

زد که شمارنده به توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike تلاش برای قوی تر پیروی از آنجا که تا کنون این درخواست به نظر می رسد به دست آورد تنها در حدود نیمی از 70-80% اجتماعی فاصله آبه گفت که او برای هدف.

فرماندار Aichi استان را شامل نمی در آبه وضعیت اضطراری اعلام و به Toyota Motor Corp دفتر مرکزی خواست که آن را نیز شامل می شود. این منطقه گزارش داد ده ها تن از افسران پلیس در حال سقوط بیمار از coronavirus.

سهام نیز کاهش یافت و در, تایوان, مالزی و اندونزی است.

اما در جای دیگر در آسیا و بازارهای بودند بالاتر است. هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 0.5% به 24,100 اسب.09 و شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.5% به 2,829.30. در استرالیا, S&P/ASX 200 برداشت 2.4% به 5,331.10 و کره جنوبی Kospi صعود 1% به 1,825.22. هند Sensex رسید 2.1% به 30,526.79.

آتی برای شاخص S&P 500 و Dow صنعتی افزایش یافت.

های اخیر رو به بالا نوسان در بازار به مراتب بیشتر کاهش در میان نشانه هایی که مرگ و میر و عفونت ممکن است نزدیک شدن به یک قله یا فلات در برخی از سخت ترین-آمار مناطق.

که منجر به برخی از سرمایه گذاران برای شروع به دنبال به سمت دیگر اقتصادی shutdown است که آوردن جهان به عنوان مقامات سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus. S&P 500 شروع به پریدن کرد نزدیک به 23 درصد در گذشته دو هفته و نیم ساختمان در اوایل دستاوردهای رانده شده توسط مقادیر عظیمی از کمک های وعده داده شده توسط دولت و بانک مرکزی برای اقتصاد و بازار.

"خطر دارایی در ادامه به تجمع در درک که اقتصاد جهانی باز خواهد شد تا دوباره سریعتر از حد انتظار" استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

چشم انداز برای پیشرفت در مذاکرات میان تولید کنندگان نفت شد یک راننده از شنبه رالی گفته تحلیلگران.

قیمت نفت شده اند و حتی بیشتر فرار از سهام اخیرا در روسیه و عربستان سعودی سر و کله زدن بیش از سطح تولید به عنوان تقاضا جدوگاه. تولید کنندگان نفت برای دومین روز پنج شنبه و یک اطلاعیه برای کاهش تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت نفت خام ممکن است.

"شکر و تخم مرغ در کیک ... یک 'خوب' نتیجه برای قیمت نفت از اوپک+ جلسه خواهد بود یک توافق جهانی برای کاهش تولید و ... فراتر از اوپک و روسیه اگر چه تقاضا نگرانی را باقی بماند" Innes گفت.

معیار آمریکا نفت خام با افزایش 82 سنت افزایش به $25.92 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک اوایل روز شنبه. آن را به دست آورده $1.46 یا 6.2% به حل و فصل در $25.09 بشکه در روز چهارشنبه همزمان با برخی از آن 9.4% اسلاید از روز قبل.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

قیمت نفت خام برنت, نفت, استاندارد بین المللی, افزایش 62 سنت افزایش به $33.46 در هر بشکه رسید. آن را به دست آورد 97 سنت یا 3 ٪ کاهش به $32.84 در هر بشکه در لندن است.

در معاملات ارز, دلار از ذهن 108.91 ین تا از 108.84 ین در چهار شنبه. یورو به فروش می رسد برای $1.0858 و کمی تغییر داد از $1.0856.

بسیاری از تحلیلگران می گویند که آنها در حال شک و تردید اخیر سهام تجمع داده چقدر قطعیت هنوز باقی مانده است. مرگ و میر همچنان به افزایش, میلیون ها نفر از مردم هنوز هم از دست دادن شغل خود با این هفته و اقتصادی درد است در سراسر جهان.

اما دکتر Anthony Fauci بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی, متخصص مطرح امید زمانی که او گفت که کاخ سفید در حال کار بر روی برنامه های در نهایت به بازگشایی این کشور است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعدا گفته خواهد شد هر چه زودتر به جای بعد."

S&P 500 صعود 3.4% به 2,749.98. میانگین صنعتی داو جونز نیز افزایش 3.4% 23,433.57. Nasdaq اضافه 2.6% به 8,090.90.

سهام شده اند که مورد ضرب و شتم پایین ترین پس از فروش در ماه فوریه آغاز شد کمک کرد که راه را از جمله شرکت های انرژی خرده فروشان و سفر-شرکت های مرتبط.

سهام بیمه سلامت و سایر سهام رو افزایش فوق العاده پس از برنی ساندرز به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری است. سرمایه گذاران شده بود با احتیاط از ساندرز' پیشنهاد "مدیکر برای همه" و دیگر برنامه های است که می تواند به محدود کردن سود.

عملکرد وزارت خزانه داری که حاکی از نگرانی در مورد آسیب های اقتصادی از شیوع کروناویروس زودتر از بازار سهام شد و نسبتا ثابت است. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری در 0.75% از 0.76% اواخر روز چهارشنبه.

نزدیک به 1.5 میلیون نفر از COVID-19 تایید شده است در سراسر جهان با بیش از 432,000 از آنها در ایالات متحده است. بیش از 88,000 که مردم از این ویروس در حالی که نزدیک به 330,000 بهبود با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان چو استن و الکس Veiga کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن