آسیایی, سهام پایین تر به عنوان دیوار خیابان تجمع fizzles میان ویروس ترس

توکیو - سهام آسیا در حال کاهش جمعه پس از اولیه راهپیمایی در وال استریت به طور ناگهانی از بین رفت, آخرین مثال ا

توسط MINERALNEWS در 5 اردیبهشت 1399

توکیو - سهام آسیا در حال کاهش جمعه پس از اولیه راهپیمایی در وال استریت به طور ناگهانی از بین رفت, آخرین مثال از اینکه چگونه شکننده امید زیر بنای بازار سهام را monthlong بازیابی هستند.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 0.9% را به پایان برساند در 19,262.00. کره جنوبی Kospi از دست 1.3% به 1,889.01 در حالی که استرالیا S&P/ASX 200 صعود 0.5% به 5,242.60. هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت 0.4% به 23,878.54 در حالی که شانگهای کامپوزیت از دست 1.1% به 2,808.53.

در هند Sensex از دست 0.6% به 31,704.37. سهام کاهش یافت و در تایوان و جنوب شرق آسیا است.

تمایلات سرمایه گذار در حالت شکنندگی به توجه دوباره معطوف به آسیب های اقتصادی جهان است که به احتمال زیاد به رنج می برند به دلیل همه گیر می گوید: Prakash Sakpal و نیکلاس Mapa اقتصاددانان در نشستند.

"سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر تحولات در COVID-19 مقابل با یک شکست در تست بالینی برای درمان به ویروس. در همین حال ایالات متحده تصویب دور تازه محرک در حالی که قیمت نفت همچنان به اینچ تا کمی" آنها گفت: در یک تفسیر.

در وال استریت شاخص S&P 500 بدبختانه بین سود و زیان پایان روز پایین 0.1%. این یک کوچک از نوسانات شدید است که گریبانگیر بازارهای ماه به عنوان سرمایه گذاران در تلاش برای تنظیم قیمت که در آن سود شرکت ها و اقتصاد خواهد شد و ماه از هم اکنون.

S&P 500 است skidded یک سوم از آن رکورد در ماه فوریه تا یک ماه پیش و از آن پس تقریبا نصف ضرر و زیان خود را در یک سری از شکننده امید — کسب و کار بازگشایی, از دولت و کمک به خلق و خوی اقتصادی درد و درمان های ممکن برای COVID-19.

گزارش فایننشال تایمز روز پنج شنبه بعد از ظهر فروختن که سوم امید. آن گفت: پتانسیل داروی ضد ویروسی شکست مواجه در یک کارآزمایی بالینی با استناد به اسناد منتشر شده به طور تصادفی توسط سازمان بهداشت جهانی است.

این مطالعه گفت: حجم نمونه بیش از حد کوچک به منظور جلب نظر علمی معتبر نتیجه گیری به پایان رسید و در اوایل. این شهرستان آلامدا, کالیفرنیا.-بر اساس شرکت در پشت این داروی علوم جلعاد گفت: این اطلاعات نشان "نامناسب خصوصیات" از چین مطالعه است.

جلعاد سهام بدبختانه از 3.3% افزایش به 4.3% از دست دادن پس از این گزارش. آن همچنین کمک به سرنگونی بازار است.

S&P 500 در 2,797.80 پایین 1.51 امتیاز. میانگین صنعتی داو جونز 0.2% 23,515.26 پس از از دست دادن تقریبا همه از یک 409-نقطه به دست آورید. شاخص Nasdaq composite با تضعیف 0.63 امتیاز به 8,494.75.

"این باید انتظار داشت — حتی به عنوان ما خوشبین هستند و ما دیدن نشانه هایی از پیشرفت در درمان آزمایش و واکسن — که وجود دارد رفتن به برخی از جلو و برخی از پسرفت" گفت: Nela Richardson, سرمایه گذاری استراتژیست در ادوارد جونز.

او گفت: سرمایه گذاران هنوز هم تشویق نشانه هایی از پیشرفت در برخی از مکان های که در حال دیدن کمتری از بیماران و مرگ و میر.

"خطر این است که این اصول است که ما شاهد در حال حاضر که نامردان فقط وحشتناک و بازتابی از اقتصاد واقعا رفتن به یک توقف ناگهانی آخرین طولانی تر از آنچه در بازار در حال حاضر پیش بینی" او گفت:. "این عدم اطمینان باعث نوسانات حتی اگر به طور کلی مسیر در بازار مثبت است."

داده های اولیه در تولید و خدمات فعالیت در اروپا و ایالات متحده در آمد و حتی ضعیف تر از حد انتظار به عنوان یک گزارش فروش جدید خانه های ایالات متحده. Headliner هر چند بود و زیان کار است. یکی دیگر از 4.4 میلیون کارگران ایالات متحده زمینه را برای مزایای بیکاری در هفته گذشته افزایش مجموع بیش از پنج هفته به 26 میلیون و یا تقریبا یک در شش کارگران ایالات متحده است.

تحلیلگران گفت: سرمایه گذاران ممکن است پیدا کرده اند برخی از تشویق در یک شیب از قبل از هفته 5.2 میلیون و یا به دنبال به گذشته دلتنگ داده چرا که آنها به طور کامل از آن انتظار می رود.

"اعداد برای کوتاه مدت زمانی که از آنها گزارش شده آن را تقریبا مانند یک آه امداد که آنها را بالاتر گفت:" اسکات رن ارشد بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه.

ایالات متحده معیار خام افزایش یافت 11 سنت افزایش به $16.61 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. این افزایش 19.7 درصد به حل و فصل در $16.50 در هر بشکه رسید. این بهبود پس از سقوط در زیر $12 دوشنبه, اگر چه از آن باقی مانده است و زیر حدود $60 سطح که در آن شروع سال. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد, افزایش 23 سنت افزایش به $25.02 در هر بشکه رسید.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

دلار رشد شاخص تا 107.69 ین ژاپن از 107.50 ین پنج شنبه. یورو رشد شاخص را به پایین $1.0745 از $1.0777.

___

AP کسب و کار نویسندگان استن چو الکس Veiga و دامیان J. Troise کمک کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب