آسیا امروز: پکن reinstates ویروس کنترل به عنوان موارد افزایش

پکن – چین گزارش 49 جدید کروناویروس موارد در روز دوشنبه به عنوان پایتخت پکن ابقاء اقدامات شامل یک تجدید حیات.

از موارد جدید, 36 گزارش شد در پکن پیش بینی کرد به یک بازار عمده فروشی که منابع زیادی از این شهر گوشت و سبزیجات است.

ده از موارد دیگر آورده بودند از خارج از کشور و سه به ترتيب در استان هبی فقط در خارج از پکن است. ملی کمیسیون بهداشت گزارش 177 مردم در درمان COVID-19 حالی که 115 بودند در انزوا و تحت نظارت برای نشان دادن نشانه هایی از بیماری و یا داشتن آزمایش مثبت بدون دادن علائم.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 83,181 موارد تایید شده.

این مورد جدید گزارش شده در چند روز گذشته علامت گذاری چین بالاترین مجموع روزانه از coronavirus موارد در دو ماه باعث پکن به تعلیق راه اندازی مجدد برخی از کلاس ها و معکوس آرامش از برخی از انزوای اجتماعی اقدامات است.

پکن همچنین بسته Xinfadi بازار مواد غذایی دستور تست از همه کارگران آن است و نیاز به کسی که در سفر وجود دارد به خود جدا برای دو هفته.

یازده مسکونی ترکیبات همسایه بازار قرار داده شده است در مستند.

پکن مقامات بهداشت گفت: توالی ژن نشان داد این ویروس فشار باعث شیوع جدید مربوط به آن در اروپا هر چند آن روشن نیست اگر آن را در حال گسترش جنبش مردم و یا حمل و نقل مواد غذایی است.

رستوران ها در این شهر دستور داده شده است برای انجام آزمایش بر روی تمام مواد غذایی نپخته.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند صفحه اصلی وزیر ارائه کرده است 500 واگن های راه آهن برای استفاده به عنوان موقت coronavirus بيمارستان به دهلی نو در تلاش برای مهار افزایش موارد است. پایتخت حدود 9,000 تخت اختصاص داده شده به COVID-19 بیماران در بیمارستان های دولتی و خصوصی, اما یک دولت از دولت پانل از کارشناسان گفته است که باید حداقل 15,000 تخت تا پایان ماه ژوئن است. وزارت بهداشت گزارش پرش بیش از 11,000 عفونت های جدید در سراسر کشور برای سومین روز متوالی در نظر گرفتن تعداد کل ثبت عفونت به بیش از 332,000. شده اند وجود دارد 9,520 مرگ و میر.

— کره جنوبی گزارش 37 مورد جدید آوردن آن caseload به 12,121 عفونت از جمله 277 مرگ و میر. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 25 مورد از سئول منطقه که در آن مقامات بهداشتی در حال تقلا برای ردیابی عفونت های مرتبط با سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمع کارگران انبار و درب-به-درب فروشندگان. حداقل 1,346 عفونت مربوط به ورود بین المللی عمدتا کره جنوبی از بازگشت به خانه از خارج از کشور.

— هنگ کنگ دیزنی لند را بازگشایی پنج شنبه پس از اینکه بسته از ژانویه تاکنون است. آن را محدود به تعداد بازدید کنندگان و نیاز به ماسک و سلامت فرم ها و استفاده از اجتماعی فاصله. فعالیت های که نیاز به تعامل نزدیک مانند عکس جلسات با شخصیت های دیزنی باقی خواهد ماند, معلق, پارک گفت. هنگ کنگ اجتماعی فاصله اقدامات ممنوع است که تجمع بیش از هشت نفر و محدودیت ظرفیت ها و رستوران ها و eateries در محل باقی می ماند تا پنج شنبه. این شهرستان دارای گزارش 1,110 موارد عفونت با تعداد کاهش به تازگی.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>