آسیا امروز: استرالیا ممکن است تشدید محدودیت به عنوان موارد افزایش

استرالیا - رسانه های استرالیا گزارش داد که coronavirus-مجبور محدودیت در ملبورن می تواند سخت تر از هفته آینده ب

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399

استرالیا - رسانه های استرالیا گزارش داد که coronavirus-مجبور محدودیت در ملبورن می تواند سخت تر از هفته آینده به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

یکشنبه سن گزارش شده ممکن است شهر قرار داده شده در زیر شش هفته دوره دقیق تر محدودیت از جمله تقریبا تعطیلی کامل ملبورن شبکه حمل و نقل عمومی با شروع از شنبه.

یکشنبه هرالد سان گزارش ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews را اعلام اقدامات جدید طی دو روز آینده. آنها همچنین شامل محدود کردن فاصله ساکنان می تواند سفر خود را از خانه و بسته شدن کسب و کار بیشتر فروش غیر ضروری کالا.

این می آید به عنوان استرالیا COVID-19 تلفات افزایش یافت به 201 با ویکتوریا رهبران دولت با توجه به نیوزیلند-سبک مستندات به جامعه انتقال تحت کنترل است. ویکتوریا در روز شنبه گزارش داد کشته شدن یک مرد و دو زن سالخورده در 80s و 90s و 397 مورد جدید.

مدیر سازمان بهداشت افسر برت Sutton گفت سختگیرانه تر مستندات مانند کسانی اجرا در نیوزیلند می شد در نظر گرفته شود. تحت نیوزیلند مدل همه کسب و کار را تعطیل, به جز برای خدمات ضروری است.

در یکشنبه, New South Wales, تایید آن coronavirus مربوط به مرگ در بیش از یک ماه به عنوان مقامات به دنبال سرکوب تعدادی از رشد خوشه در یک هتل و چندین رستوران در سیدنی.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند coronavirus caseload عبور 1.75 میلیون با سنبله دیگری از 54,735 در 24 ساعت گذشته. این موارد جدید را از 57,118 در روز شنبه. وزارت بهداشت در روز یکشنبه همچنین گزارش 853 مرگ و میر در مجموع 37,364. Randeep Guleria یک دولت بالا متخصص گفت که دهلی نو و بمبئی ممکن است عبور از سطوح اوج خود با کاهش روند. ماه جولای به تنهایی اختصاص بیش از 1.1 میلیون نفر در هند. وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در مورد مرگ و میر است به تدریج کاهش و در حال حاضر در 2.18% یکی از کمترین ها در سطح جهان است. از مجموع فعال موارد تنها 0.28% در ونتیلاتورهای 1.61% نیاز به مراقبت های ویژه پشتیبانی و 2.32% اکسیژن پشتیبانی می کند.

— کره جنوبی گزارش کرده است 30 اضافی مورد coronavirus بسیاری از آنها در ارتباط با ورود بین المللی. موارد اعلام کرد روز شنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی شمارش به 14,366 با 301 مرگ و میر. آژانس می گوید هشت به تازگی تایید موارد به صورت محلی آلوده در حالی که بقیه آمد از خارج از کشور. کره جنوبی به تازگی دیده می شود یک چشم انداز مثبت در وارداتی موارد بسیاری از آنها کره جنوبی کارگران ساختمانی airlifted از ویروس زده عراق و خدمه از روسیه-پرچم کشتی های باری لنگر انداخت در محلی پورت. مقامات بهداشتی میگویند وارداتی موارد کمتر تهدید کننده به عنوان آنها همچنان به اجرای دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن