به عنوان گرم زمستان ظروف سرباز یا مسافر با مهره درختان' فیلم زندگی کشاورزان کمک به آنها را "Netflix و لرز'

بزرگنمایی این تصویر دمای سرد است که درختان پسته نیاز به شکوفه در زمان در حال تبدیل شدن بیشتر و کمیاب

توسط MINERALNEWS در 29 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

دمای سرد است که درختان پسته نیاز به شکوفه در زمان در حال تبدیل شدن بیشتر و کمیاب به عنوان زمستان دریافت گرمتر است. لورن Sommer/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لورن Sommer/NPR

در عشق زمان بندی همه چیز است که می رود. همان درست است برای میوه و مهره باغ در دره مرکزی کالیفرنیا که بر هماهنگ بهار شکوفه برای گرده افشانی. اما به عنوان زمستان گرم با تغییر آب و هوا است که چرخه فصلی است که در حال پرتاب کردن.

سرد است یک عنصر حیاتی برای کالیفرنیا, گردو, گیلاس, هلو, گلابی, و, پسته, که در نهایت سر به قفسه های فروشگاه در سراسر کشور. دولت رشد حدود 99 درصد از این کشور گردو و پسته محصول است.

در طول زمستان درختان لخت و خفته اساسا snoozing تا زمانی که آنها از خواب بیدار برای یک کلید باروری مراسم.

"در پسته, زنان نیاز به گرده افشانی توسط مردان درختان می گوید:" جاناتان Battig, مزرعه, مدیر برای فشار کشاورزی شرکت در Arbuckle کالیفرنیا. "در حالت ایده آل شما می خواهم مانند مردان به هل دادن گرده به زنان را پذیرا هستند."

در Battig این باغ یک مرد درخت کاشته شده است برای هر 20 زن درختان هر چند یک چشم ندیده نمی تواند آنها را از هم جدا.

"من می دانم که تنها با نگاه کردن به آنها می گوید:" Battig. "جوانه ها در مردان معمولا بیشتر متورم است."

در ماه مارس یا آوریل اگر همه می رود و هر دو از درختان شکوفه خواهد شد تا باد حمل نر درختان' گرده به زنان است.

"برای این اتفاق زمان نیاز به خط بسیار نزدیک است," او می گوید.

اما چندین بار در دهه گذشته که زمان بندی شده خارج از سنکرون. مرد درختان نیست نمایاندن در همان زمان که زنان به دلیل زمستان بیش از حد گرم است.

پسته و بسیاری دیگر از درختان نیاز به تجربه "chill ساعت" صرف صدها ساعت کمتر از 45 درجه است. (راه دیگر برای اندازه گیری است و با "chill بخش" که نگاهی به طیف وسیع تری از درجه حرارت به حساب آورد.) شایع ترین نر پسته انواع نیاز بیشتر لرز ساعت از زن درختان.

بدون که زمان پایین درختان از خواب بیدار نمی به طور معمول در بهار و شکوفه آنها دیر یا نامنظم. این بدان معناست که کمتر پسته — یا در زمان برداشت کشاورزان را پیدا خواهد کرد "شاهد" پوسته با هیچ مهره داخل.

بزرگنمایی این تصویر

مدیر مزرعه Jonathan Battig و استاد Gurreet Brar راه رفتن را از طریق یک آزمون طرح از درختان پسته. لورن Sommer/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لورن Sommer/NPR

"در حال حاضر با آب و هوا تغییر آن را تبدیل شدن به بیشتر از یک چالش برای به دست آوردن آن لرز ساعت" Battig می گوید.

به علاوه اگر در زمستان درجه حرارت واقعا گرم که لغو کردن لرز ساعت درختان در حال حاضر انباشته. پس Battig است teaming تا با دانشمندان در جستجوی راهی برای "ترفند" درختان را به فکر آنها بوده است و سرد.

"آنچه ما در حال انجام است و ما در حال سمپاشی در دانشگاه های خنک تجمع نقاط عطف" می گوید Gurreet Brar یک استاد در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فرزنو او به عنوان کلیپ های پسته جوانه در آزمون طرح که Battig مدیریت.

این آزمون درختان شده اند "روغنی" تحت پوشش در نفت بر اساس باغبانی اسپری. به طور معمول, اسپری های مورد استفاده در میوه و مهره درختان برای کنترل حشرات, اما آن را نیز شناخته شده است برای تغییر این درخت خواب دوره است.

"را که قرار است برای کمک به درخت و جوانه ها از خواب بیدار به طور معمول و عادی بلوم می گوید:" Brar.

امید است که در روزهای گرم زمستان کشاورزان می تواند با استفاده از روغن برای بیدار کردن درختان در زمان. اما تا کنون نتایج نشده است بسیار قابل پیش بینی است.

"روغن اسپری در برخی موارد کار," او می گوید. "در برخی از موارد آنها نیست. پس از آن شده است یا ضربه از دست ندهید."

باغبانی نفت است یکی از چندین مواد شیمیایی که دانشمندان به دنبال به عنوان یک راه برای کمک به کشاورزان برای مقابله با گرم شدن درجه حرارت. با توجه به یک مطالعه لرز زمستان می تواند کاهش به میزان 60 درصد در دره مرکزی در پایان قرن. Battig می گوید نه همه همسایگان خود در مورد آن صحبت.

"این است که بسیار محافظه کار منطقه," او می گوید. "اما من شخصا احساس می کنم که چیزی در جریان است و آب و هوای گرمتر شدن است. افرادی هستند که وجود دارد را انتخاب کنید به چشم پوشی از آن من نیست."

"ما در این راهپیمایی و این واقعا فقط یک ماده از چه بد این خواهد بود که آیا این اتفاق می افتد یا نه می گوید:" کاترین جارویس-Shean یک باغ متخصص با دانشگاه کالیفرنیا فرمت تعاونی که کمک می کند تا کشاورزان انطباق با تغییر آب و هوا. "تهدید آن دسته از محصولات زراعی است که واقعا تهدید معیشت بسیاری از کالیفرنیا."

مرکزی دره زمستان در حال حاضر گرم 2 درجه فارنهایت به طور متوسط و یا بیشتر بسته به محل. بنابراین انواع باغ درختان نیاز به ترین انجمن ایرانیان اجرا خواهد شد به مشکل اواسط قرن. که شامل برخی از انواع هلو و زردآلو و گلابی و همچنین سیب طلایی خوشمزه چندلر گردو و پسته کرمان.

"بینگ گیلاس که واقعا خیمه تنوع در کالیفرنیا نمی خواهد به اندازه کافی خنک," او می گوید. "ما نیاز به پرورش گونه های جدید است که هنوز هم که غنی روبی گوشت و خوش عطر و طعم است که به خوبی می تواند تحت آن کم لرز شرایط است."

بهتر-سازگار با درختان ممکن است تنها استراتژی در بلندمدت ، تلاش در حال حاضر در جریان است به پرورش و اصلاح نژاد گونه های جدید از پسته است که می تواند گرمتر زمستان.

هنوز پرورش درختان جدید را می توانید از 20 سال — و کشاورزان نیاز آن درختان به زودی او می گوید:. باغ زنده برای سه تا چهار دهه پس از درختان کاشته شده امروز باید برای مقابله با یک کار بسیار متفاوت آب و هوایی است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب