به عنوان ملتی 100,000 مرده, نیویورک, ادامه روند نزولی

نیویورک - روزانه coronavirus تلفات اندکی افزایش یافت و اگر این روند ادامه Gov. اندرو کومو روز یکشنبه گفت.در شن

توسط MINERALNEWS در 4 خرداد 1399

نیویورک - روزانه coronavirus تلفات اندکی افزایش یافت و اگر این روند ادامه Gov. اندرو کومو روز یکشنبه گفت.

در شنبه 109 نفر در سراسر کشور از COVID-19 دموکرات گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی. وجود 84 مرگ و میر در روز جمعه.

روزانه مرگ و میر است hovered حدود 100 در طول هفته گذشته افت قابل ملاحظه ای از اوج در اوایل ماه آوریل زمانی که تعداد به نظر می رسید به احتمال زیاد آمار 1000 تا از سقوط به زیر 100. از آن به اوج خود رسید و در 799 مرگ و میر در 8 آوریل.

کومو گفت: دولت در حال حاضر "قطعا در بازگشایی فاز." و او اشاره کرد که دولت منحنی پایین بود حتی به عنوان بسیاری از مکان ها در این کشور شد و در حال افزایش مرگ و میر.

آخرین شمارش از کومو به عنوان کشور مرگ و میر از coronavirus نزدیک بود 100,000 در آستانه روز یادبود.

در اینجا آخرین coronavirus مربوط به تحولات در نیویورک:

سرد سواحل

مادر طبیعت بازی بخشی خود را در اجتماعی فاصله پنج شنبه, ارائه درجه حرارت سرد و ابری که دلسردی مردم از هجوم آوردند به سواحل در سراسر کشور.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: Long Island را بازگشایی پنج شنبه. او تحویل روزانه خود را در کنفرانس خبری از ساحل در Wantagh در لانگ آیلند به عنوان یک پرچم آمریکا flapped و عرشه صندلی خالی نشسته پشت سر او.

او اشاره کرد که ماسک خواهد بود و اجباری در لانگ آیلند راه آهن خواهد بود که ضد عفونی روزانه.

درجه حرارت در اواسط-50s در صبح در لانگ آیلند سواحل شد و انتظار می رود برای رسیدن به اواسط دهه 60 تا اواسط بعد از ظهر به اندازه کافی راحت برای کسانی که در لباس نور, اما کمتر بنابراین برای دست کت و شلوار حمام چادری جمعیت.

دولت سواحل شد و باز از جمله جونز, ساحل, غرق علفزار اینجا تپه و رابرت موسی.

اردو و وسیله نقلیه تفریحی پارک راه اندازی شد برای باز کردن سطح ایالت در روز دوشنبه.

___

کومو چراغ سبز ورزشی

ورزشکاران حرفه ای و تیم خود را می توانید رزومه آموزشی در ایالت نیویورک روز یکشنبه کومو گفت: به عنوان او خواست آنها را به بازگشت به امکانات خود را پس از یک وقفه بیش از دو ماه با توجه به کروناویروس shutdown.

لیگ اصلی بیس بال NBA و NHL در حال بحث در مورد از سرگیری فصل خود را با بازیکنان خود را' اتحادیه های کارگری.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

کومو گفت: ورزش می تواند کمک به مردم هنوز در خانه است.

"من باور دارم که ورزشی است که می تواند دوباره بدون نیاز مردم در ورزشگاه بدون داشتن مردم در عرصه" کومو گفت. "آن را انجام دهد! آن را انجام دهد! کار کردن اقتصاد اگر شما می توانید. ما می خواهیم شما را تا. ما می خواهیم مردم قادر به تماشای ورزش است.

"به حدی مردم هنوز هم به ماندن در خانه آن را می دهد مردم چیزی برای انجام. آن را بازگشت به حالت عادی" او گفت:.

___

خانه سالمندان بحران

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دولت را در حال حاضر تایید کرد که مقامات بهداشتی دولت تلاش کرده اند به تعداد coronavirus بيماران ترخيص شده از بيمارستان به خانه سالمندان بوده که ویران شده توسط این بیماری همه گیر.

AP وارد شده خود را شمارش تعدادی از این بیماران پس از دولت در بخش بهداشت و درمان حاضر به انتشار یک داخلی آن را بررسی انجام شده دو هفته پیش. AP شمارش بیش از 4500 دوره نقاهت coronavirus بیماران فرستاده شده به خانه های سالمندان.

در کومو اخبار جلسه شنبه دستیار ملیسا DeRosa پاسخ AP سوال خبرنگار در مورد داخلی بررسی کرد و گفت: "من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه اطلاعات است که ما که نمی توانیم منتشر شده در این نقطه است."

دفتر والی روشن یکشنبه که DeRosa شد غافل از وزارت بهداشت تلاش. وزارت بهداشت پیشتر گفته بود: AP آن را هنوز هم اعتبار سنجی داده های جمع آوری شده در بررسی آن از خانه های سالمندان.

کومو امضا منظور مارس 25 نیاز به خانه های سالمندان به اعتراف coronavirus بیماران به خوبی به اندازه کافی به ترک بیمارستان. که منظور در نظر گرفته شده برای کمک به آزاد کردن تخت بیمارستان برای بیماران بدحال اما منتقدان گفته اند آن ممکن است موجب شیوع بیماری مرگبار با معرفی افرادی که هنوز عفونی به شدت آسیب پذیر و خانه های سالمندان.

کومو که لغو این منظور ممکن است از 10 است گفت: دولت به دنبال مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از راهنمایی.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب