به عنوان میسوری درمانگاه در انتظار قانونی آن سرنوشت سقط جنین در دولت عملا متوقف

بزرگنمایی این تصویر برنامه ریزی والدین درمانگاه در سنت لوئیس نشان داده شده است در ماه ژوئن. کلینیک ه

توسط MINERALNEWS در 22 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

برنامه ریزی والدین درمانگاه در سنت لوئیس نشان داده شده است در ماه ژوئن. کلینیک همه-اما متوقف ارائه سقط جنین پس از میسوری محکم محدودیت. جف رابرتسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جف رابرتسون/AP

میسوری به زودی می تواند تبدیل به اولین ایالت در کشور بدون یک کلینیک ارائه سقط جنین, اما والدین مقامات می گویند گذشته باقی مانده است در حال حاضر همه-اما متوقف انجام این روش است.

این درمانگاه ارائه خدمات بهداشت باروری از والدین از سنت لوئیس منطقه در مرکز صدور مجوز اختلاف بین سازمان و میسوری کالیفرنیا ، مایک پارسونز دولت. که کلینیک آینده در دست یک کمیسیون دولتی است که انتظار می رود به موضوع تصمیم گیری در هفته های آینده و یا ماه.

تجزیه و تحلیل جدید ارائه شده به NPR توسط والدین نشان می دهد که در حال حاضر تعداد بسیار کمی از سقط جنین ها در حال انجام در میسوری. این نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق بیماران در میسوری به دنبال سقط جنین را آغاز کرده اند که عبور از خطوط دولت برای به دست آوردن آن – که بسیاری از آنها سفر به والدین درمانگاه در فیرویو هایقتس بیمار., در نزدیکی سنت لوئیس که باز در اکتبر.

فقط سه نفر ارائه شد سقط جنین در سنت لوئیس درمانگاه منطقه در فوریه سال از 174 ماه سال گذشته با توجه به داده ها. ماه گذشته 323 بیماران به دست آمده از این روش در ایلینوی درمانگاه.

الکسیس مک گیل Johnson, Planned Parenthood اقدام رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: تغییر نتیجه سخت قوانین سقط جنین در ایالت میسوری.

"این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما تحمیل این بسیار طاقت فرسا و سنگین محدودیت در بیماران," او گفت:. "آنچه در آن معنی است که دسترسی به سقط جنین تنگ است تا به طور چشمگیری [در میسوری] که آن را تقریبا یک راست به نام تنها."

Yamelsie رودریگز مدیر عامل شرکت والدین از سنت لوئیس منطقه و جنوب غربی میسوری گفت که او معتقد است بیماران در حال امید بستن به این روش در ایلینوی یک دولت لیبرال تر سقط جنین قوانین به جای مرور مورد نیاز از قبیل میسوری را 72 ساعته مدت زمان انتظار.

"هنگامی که آنها را وزن گزینه های خود را در اکثر بیماران به وضوح شاهد است که دسترسی به سقط جنین است بنابراین قابل کنترل است که آنها انتخاب برای عبور دولت از خطوط" رودریگز گفت.

میسوری مقامات بهداشتی دولت را متهم به برنامه ریزی والدین از عدم رعایت بهداشت دولت قوانین و مقررات. رژیم صهیونیستی. پرشن گفته او "نگرانی های جدی در سلامتی" در مورد درمانگاه ایمنی. در ضمن والدین مقامات می گویند که این قوانین در حال اجرا خودسرانه و برای اهداف سیاسی.

"ما می دانیم که اگر دسترسی حذف شده است در آخرین کلینیک سقط جنین در ایالت میسوری ما می توانیم انتظار برای دیدن کشورهای دیگر تلاش انجام همان" رودریگز گفت.

به عنوان یک نتیجه از صدور مجوز اختلاف درمانگاه مدیران در چند کشور همسایه میسوری گفت NPR سال گذشته که آنها در حال آماده شدن برای یک ممکن است هجوم بیماران.

که اختلاف به دیوان عالی ایالات متحده است و با توجه به چالش به یک لوئیزیانا قانون نیز در اطراف مراکز بهداشتی مورد نیاز است که منتقدان می گویند به طور موثر شاتر درمانگاه با الزام ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به بیمارستان اعتراف امتیازات. سقط جنین و حقوق مخالفان می گویند هدف این است که برای حفاظت از سلامت زنان اما چند عمده گروه پزشکی می گویند کسانی که قوانین پزشکی غیر ضروری و استفاده می شود به عنوان یک عقب-درب راه محدود کردن دسترسی به سقط جنین.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب