به عنوان بيمارستان از دست دادن درآمد هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی صورت Furloughs, اخراج

بزرگنمایی این تصویر پرستاران ملی ایران مجموعه ای از خالی جفت کفش برای پرستاران است که باید از درگذشت

توسط MINERALNEWS در 19 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

پرستاران ملی ایران مجموعه ای از خالی جفت کفش برای پرستاران است که باید از درگذشت COVID-19 در حالی که نشان دادن در مقابل کاخ سفید در مارس 7. اتحادیه درخواست کارفرمایان و دولت برای ارائه به محل امن از جمله کافی نیروی انسانی. بیمارستان تخمگذار بوده و furloughing پرستاران با توجه به درآمد از دست داد. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

Michelle Sweeney به سختی می تواند از خواب. پرستار در Plymouth, Mass., تا به حال فقط به یاد او خواهد بود furloughed. او فقط چهار ساعت بعد به همه بیماران خود را.

"من در وحشت دولت است. من بیمار بود و بیش از آن" Sweeney گفت. "ما بیماران هستند frailest, بدحال است."

Sweeney با این نسخهها کار برای Atrius سلامت به عنوان یک مدیر مورد برای بیماران با شرایط بهداشتی مزمن و کسانی که از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان و یا اورژانس.

"این بسیار بی مانند سیلی بر صورت" Sweeney گفت. "پرستاری است که شما در حال ... من هرگز بیکار تمام زندگی من."

این یک پیچ و تاب و جالب به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد ملت: بسیار کارگران وظیفه درمان کسانی که مبتلا به این ویروس در حال از دست دادن کار در droves. اورژانس بازديد پایین. غیر فوری عمل جراحی تا حد زیادی قرار داده شده است در خود نگه دارد. هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش 18 ٪ در سه ماه اول سال. و بیش از 40 ، 000 کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را از دست داده مشاغل در ماه مارس با توجه به وزارت کار است که انتظار می رود به گزارش هزاران نفر برای ماه آوریل است.

Fae-ماری Donathan بود در میان کسانی که در زمینه بیکاری در ماه آوریل است. یک پرستار برای 42 سال با او کار می کرد تا زمانی که به تازگی به عنوان یک دیم پرستار در فولاد ICU در دانشگاه سینسیناتی مرکز پزشکی. به عنوان همه گیر در زمان برگزاری در ایالات متحده Donathan, 64, انتظار می رود مهارت های خود را به ضروری بود اما به تازگی گفته او دیگر نمی خواهد برنامه ریزی شده است.

"من فکر کردم شاید من خواهد که به نگرانی در مورد زمانی که من به یک روز" Donathan می گوید. "من فکر کاملا مخالف هرگز مشکوک است که من خواهد بود در خانه نشسته و نه گرفتن هر ساعت در محل کار."

Donathan می گوید او به طور معمول باعث می شود حدود 1,100 هر دو هفته; او می گوید: او آخرین چک شد 46 دلار در دستمزد. خواسته از نظر یک سخنگوی دانشگاه سینسیناتی مرکز پزشکی گفت: در یک ایمیل که سیستم بهداشت و درمان "مانند بسیاری از دیگران را تجربه کرده است چالش های مالی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است و گام به تراز نیروی انسانی با نیازهای فعلی که ما به دنبال جلوگیری از اخراج."

دانشگاه سینسیناتی مرکز پزشکی است که در میان بسیاری از: انجمن بیمارستان های آمریکا به تازگی پیش بینی کرد که ایالات متحده در بیمارستان ها و سیستم های سلامت را تا پایان مصرف یک $200 میلیارد آمار بیش از یک دوره چهار ماهه از طریق ژوئن. بیشتر از این پول — 160 میلیارد دلار از درآمد از دست رفته از سودآور روش انتخابی.

"تنها افرادی که در حال آمدن به بیمارستان ها COVID-19 بيمار و شرایط اضطراری می گوید:" انجمن بیمارستان های آمریکا معاون اجرایی رئیس جمهور تام Nickels. "همه به اصطلاح انتخابی عمل جراحی لگن و زانو و قلبی و غیره دیگر در حال انجام است و در بسیاری از موسسات در سراسر کشور است."

Nickels می گوید بیمارستان ها در یک نقطه تنگ: "آنها هنوز هم نیاز به موسسات خود را باز کنید. آنها هنوز هم مراقبت از افرادی که در آمده است. آنها هنوز هم مراقبت از COVID-19. اما این یک مقدار زیادی از درآمد از دست داد."

درآمد ضرر و زیان بیشتر خواهد شد به شدت تحت تاثیر قرار فقیر و بیشتر بیمارستان های روستایی که منابع مالی ممکن است حاشیه ای در بهترین زمان Nickels می گوید.

"این است که قطعا یک تهدید وجودی" او می گوید. "و من فکر می کنم [آن] را تهدید می کند توانایی برخی از این بیمارستان ها را باز باقی می ماند."

برخی از پرستاران سفر در سراسر کشور به نقاط گرم مانند شهر نیویورک برای پیدا کردن کار مطمئن نیستید که شما آنها را زمانی که آنها بازگشت به خانه. اما حتی در آنجا بیمارستان است که یک بار غرق در نهایت آینده برای هوا و مدیران در حال حاضر حساب مالی تاثیر بیماری همه گیر.

بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت گوش به عنوان ریک Pollack, رئيس جمهور و مدیر عامل انجمن بیمارستان های آمریکا صحبت می کند در مورد کوروناویروس در باغ گل رز کاخ سفید در آوریل 14. بیمارستان ها مواجه اند درآمد از دست رفته به علت لغو روش انتخابی در طول بیماری همه گیر. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

Rozetta Ludwigsen, 64, با این نسخهها کار در یک بیمارستان کوچک در ایالت واشینگتن بشویید. او رفته از کار 40 ساعت در هفته فقط چند روز در ماه است.

"من هرگز فکر نمی کردم ما می خواهد در این وضعیت که در آن وجود دارد می تواند هیچ کار برای ما," او گفت:.

قبل از همه گیر Ludwigsen بود به امید بازنشسته در سال آینده است. او در حال حاضر ممکن است برای به تاخیر انداختن برنامه های خود را برای یک سال یا بیشتر طول بکشد.

در شرق ایالت واشنگتن شاون نی یک ER پرستار در MultiCare دره بیمارستان گفت: او با به خطر انداختن خود ساعت برای افرادی که نیاز به پول بیشتر.

"زمانی که من در نگاه یک پرستار...که باردار با فرزند سوم و من می دانم که او نیاز به رفتن به ساعت در حال حاضر, من مایل به سقوط در آن شمشیر" نی گفت. "من می توانید آن را در اینجا و وجود دارد, اما من قطعا می توانم آن را در دراز مدت."

اورژانس انجمن پرستاران (ENA) ایجاد کرده تسکین صندوق برای اعضای آن که در حال مبارزه مالی. صدها نفر از اعضای خود را در حال حاضر اعمال می شود برای کمک به.

"نگاه کردن به آن از دیدگاه بلند مدت شما باید به نگرانی در مورد این حرفه و چه تاثیر در این حرفه گفت:" مایک Hastings رئیس جمهور ENA.

یک سوال از بودجه

دولت فدرال شده است توزیع بخشی از 100 میلیارد دلار ارائه دهنده صندوق امداد به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. در میان بودجه 10 میلیارد دلار تخصیص برای هر یک از بیمارستان های روستایی و همه گیر نقاط داغ.

Nickels از AHA می گوید: آن را خیلی زود به بگویید اثر اضطراری فدرال بودجه هدفمند برای بیمارستان و اینکه آیا این بودجه کمک خواهد کرد که بیمارستان ها حفظ کارگران است.

اما Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا که این کشور دومین پرستاران اتحادیه می گوید آن را روشن فدرال بودجه کافی نیست. اتحادیه شناسایی کرده حداقل 200 بیمارستان ها در سراسر کشور برش کارگر ساعت بیشتر در قالب furloughs با توجه به واینگارتن.

حتی به عنوان همه گیر تهوع در صبح در بیمارستان از دست دادن درآمد را در زمان صحیح به ویژه به دلیل بیمارستان ها ممکن است به صورت بالقوه "پرداخت کننده مخلوط" مشکل قبل از اینکه آمریکایی ها به بازگشت به کار. بسیاری از افرادی که از دست دادن شغل خود را نیز از دست دادن حمایت کارفرما بیمه درمانی و کسانی که خصوصی برنامه بازپرداخت ارائه دهندگان خدمات در نرخ بسیار بالاتر از بودجه عمومی برنامه های مانند پزشکی و مدیکر.

بزرگنمایی این تصویر

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا دومین پرستاران اتحادیه گوش در طول یک تاون هال نشست در دیترویت در مارس 6, 2019. واینگارتن می گوید اتحادیه را شناسایی کرده حداقل 200 بیمارستان که باید برش کارگر ساعت در میان همه گیر. پل Sancya/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پل Sancya/AP

سیاست های اقتصادی موسسه تخمین می زند که نزدیک به 13 میلیون آمریکایی به احتمال زیاد خود را از دست داده و حمایت کارفرما بیمه سلامت تا کنون.

"حتی اگر [بيمار] آیا رفتن به بیمارستان آنها را با پرداخت یک مقدار پایین تر از آنها را زمانی که آنها تا به حال بیمه از طریق کارفرمای خود می گوید:" کریستوفر Whaley یک سیاست محقق با رند.

واینگارتن می گوید این بحران فرصتی برای تجدید نظر آمریکا چه سیستم بیمارستان تامین شده است.

"این موضوع خاص در مورد چه چیزی ما را از نظر بودجه بیمارستان های ما است نه یک مسئله در کانادا. آن را یک مسئله در بریتانیا." او می گوید. "این یک مسئله که در آن وجود دارد بهتر است بودجه سیستم است."

اما از بازسازی کل سیستم مالی آمریکا مراقبت های بهداشتی واینگارتن می گوید فردی بیمارستان ها نیز می توانند ایجاد تغییرات برای جلوگیری از برش ساعت.

"به جای کاهش نیروی کار وجود دارد باید تخصیص مجدد کار" او می گوید. "فکر innovatively و resourcefully مراقبت های بهداشتی کارگران باید متقابل آموزش دیده برای کار در مناطق, از بیمارستان که در حال غیرمنتظره مانند استروژن و یا ICU. کارگران آواره می تواند آموزش دیده و پرداخت به کارکنان قوی ردیابی و منزوی کردن برنامه به عنوان جامعه بازگشایی."

"از کجا پایان؟"

بدون که تخصیص مجدد برخی از پرستاران هنوز در بیمارستان ها مصرف فوق العاده وظایف خود را در حال حاضر خسته کننده 12 ساعت شیفت. آنها تصفیوی اتاق تغییر, ورق, گرفتن زباله و تنظیم سواری به این دلیل که افرادی که یک بار بود که از بین رفته اند.

"ما از نوع jack-of-all-trades در این مرحله گفت:" امی Akinrinoye یک پرستار در مرکز پزشکی کالیفرنیا اقیانوس آرام در منطقه خلیج در شمال کالیفرنیا و کالیفرنیا انجمن پرستاران عضو هیئت مدیره. "ما در حال phlebotomists, طراحی آزمایشگاه. ما در حال مددکاران اجتماعی. ما در حال روانشناسان."

پس از آن وجود دارد روز او را به حال خود ساعت قطع می سازد که او را نگران آینده است. تا کنون او در بیمارستان مشغول به کار برای جلوگیری از اخراج.

یک پرستار در یک منطقه دیترویت بیمارستان می گوید: همه ساعت های اضافی او یک بار کار کرده و ناپدید شده اند.

"کار ما عنوان گسترش نمایی" او گفت:. او در صحبت به شرط ناشناس ماندن برای ترس از دست دادن کار خود را. چیزی که او فکر او بود و امنیت شغلی است. "و سپس اخراج شروع به آمدن و من مانند" ذهن هرگز.'"

او در حال حاضر اغلب پاک سازی اتاق, پاسخ های همراه به دلیل این کارکنان که از بین رفته اند.

مالی تنش های مرکب در حال حاضر استرس زا و وحشتناک زمان برای کارکنان بهداشتی درمانی.

"مردم در حال مرگ بودند به سمت چپ و راست" او گفت:. "راه ما درمان آنها متفاوت است در حال حاضر شاید آنها هنوز هم زنده باشد اگر آنها امروز در آمد...آن را به من می خورد تا در شب."

او صرف ماه اول همه گیر گریه هر شب.

او واحد است COVID-19 واحد مثبت. همه چیز در حال کاهش در حال حاضر, اما او هنوز هم کار می کند با کسانی که COVID-19 بيمار روزمره است. او کمتر از ترس او صرف زمان بیشتر در بیمار اتاق. او حمایت خود را از سیستم لینک خود را به خانواده و پرستار خود را.

هفته گذشته Palomar سلامت در شمال شهرستان سان دیگو در کالیفرنیا گذاشته شدن بیش از 300 نفر است. اما حجم کار تغییر نمی کند, آن را فقط معطوف به افرادی مانند سو فیلیپس مهم مراقبت از تروما و واکنش سریع ،

"ما بسیار محدود فیزیوتراپی گفتار درمانی و کاردرمانی که بخشی از ما در تیم مراقبت به طوری که در حال حاضر رفتن به سقوط به پایان ما را به ارائه می شود که مراقبت است." او گفت:. "این قلمرو ناشناخته. در 25 سال پرستاری من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این."

زمانی که یک بیمار در آمد به تازگی با استخوان های شکسته و پزشک نمی تواند به نوبه خود به ارتوپدی تکنسین. کسانی که تکنسین های گذاشته شده بود ، بنابراین فیلیپس خودش را با قرار دادن کشش بر روی تخت بیمارستان یک سیستم قرقره که به آرامی آسانسور حرکت می کند و شکسته نقاط بدن.

"من هرگز تا به حال به انجام است که قبل از," او گفت:. "اتاق عمل کارکنان لخت بود-اندام کارکنان بنابراین به اندازه کافی وجود ندارد و مردم برای کمک به پزشک در انجام عمل جراحی است که بعد."

او گفت که او نگران بود او می خواهم یک اشتباه را ندارد. همچنین رفته است بالابر تیم استفاده می شود که به کمک فیلیپس انتخاب کنید و به نوبه خود بیماران است. او گفت: "می افزاید: استرس به کار خود را.

در همین حال خانواده او از ترس به اطراف او به دلیل کار. او دور ماندن از ، در 30th سالگرد عروسی جمعه آنها را جشن می گیرند از هم جدا.

فیلیپس خسته است.

"ما انجام داده ایم این در حال حاضر به مدت شش هفته. در پایان ؟ وقتی که چیزهایی هستند برای به دست آوردن کمی به حالت عادی بازگشت؟" "در حال حاضر ما این اخراج."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب