به عنوان coronavirus roils دادگاه, دادستان عمومی و مدافعان بخار مورد دولت بخشنامه

دادستان عمومی و مدافعان بادی خشم خود را روز شنبه با یک تصمیم کالیفرنیا قضایی رهبران به گسترش برخی از مهلت قانو

توسط MINERALNEWS در 12 فروردین 1399

دادستان عمومی و مدافعان بادی خشم خود را روز شنبه با یک تصمیم کالیفرنیا قضایی رهبران به گسترش برخی از مهلت قانونی و توصیه می کنیم که به جلسات برگزار می شود از راه دور.

دولت شورای قضايی که باعث می شود سیاست و مجموعه قوانین برای دادگاه رای به اتفاق آرا روز شنبه برای تمدید مهلت برای قبل از محاکمه در امور کیفری و توصیه می شود آنها انجام می شود از راه دور توسط تلفن و یا تصویری در صورت امکان در طول coronavirus بحران است.

عمومی, مدافعان, که در تلاش برای گرفتن مشتریان خارج از زندان بودند خشمگین در مورد تمدید مهلت. دادستان ناراحت شدند که قضایی رهبران صرفا توصیه می شود از راه دور جلسات به جای سفارش آنها.

اسکار Bobrow رئیس جمهور از کالیفرنیا عمومی مدافعان Assn., به نام وضعیت در کالیفرنیا زندان یک "بمب ساعتی."

تبلیغات

او گفت: مهلت پسوند بودند وادار کردن زندانیان که به اعدام محکوم نشده است به زندگی در محله های نزدیک در زندان که در حال تبدیل شدن به یک زمین پرورش برای coronavirus.

"مردم در حال مبارزه با بیش از کاغذ توالت در راهرو Safeway," Bobrow گفت. "چیزهایی که می تواند به نوبه خود سرعت دیوانه. و اگر شما در حال برگزار شد در زندان در این نوع از جرم می تواند زندگی خود را در معرض خطر قرار دهد."

یک زندانی در لس آنجلس زندان شهرستان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و همچنین چهار کارکنان. چهار زندانی در اورنج کانتی زندان نیز باید آزمایش مثبت است.

در Solano County, که در آن Bobrow است معاون مدافع دفاع وکلا شده است رفتن به دادگاه است. دادستان شده است شرکت کننده از راه دور.

تبلیغات

Bobrow به نام رئیس دادگستری تنی Cantil-Sakauye رئیس شورای قضایی به منظور کلانترها به آزادی بیشتر زندانیان از جمله کسانی که با سطح پایین جنایات و کسانی که نزدیک به تکمیل جملات خود را.

برخی از کلانترها را انجام داده اند و این در حالی که دیگران نه. Bobrow گفت به اعتقاد او Cantil-Sakauye تا به حال قدرت برای انجام این کار تحت یک جارو سفارش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر شده هفته گذشته. بی سابقه سفارش به او قدرت به طور موقت به حالت تعلیق در قوانین.

اورنج کانتی Dist. Atty. تاد اسپیتزر از سوی دیگر به نام Cantil-Sakauye موضوع به یک ایالت سفارش نیاز به جلسات مقدماتی برگزار می شود از راه دور.

او گفت که این شورا در جلسه اضطراری روز شنبه فقط ایجاد سردرگمی است.

"من خیلی عصبانی بود," او گفت:.

او شکایت کرده است که اورنج کانتی مدافع شارون Petrosino بود و اصرار دارد که مشتریان در فرد ظاهر می شود به صورت مقدماتی جلسات که در آن دادستان باید نشان دهد وجود شواهد کافی برای باور یک جرم و جنایت شده است.

"شکی نیست که ما در حال رفتن به دادگاه شکایت این," او گفت:.

تبلیغات

او پیشنهاد کرد که مدافعان بودند که به سادگی در تلاش برای دریافت اتهامات را رد کرد و با امتناع از چشم پوشیدن از حقوق مشتریان خود را به نظر می رسد. دادستان می تواند refile اتهامات تنها یک بار پس از اخراج برای بسیاری از جنایات و دو بار به صورت جدی ترین جنایات.

قضایی رهبران که توصیه می شود از راه دور جلسات گفت که همه دادگاه ها مجهز شدند به آنها رسیدگی کند.

Cathal Conneely, زبان برای شورای قضایی گفت: دادگاه در حال انجام بهترین خود را در طول این دولت اضطراری به تعادل نگرانی های ایمنی و بهداشت با طرفین دعوا' مدنی و حقوق اساسی.

اورنج کانتی Petrosino شکایت کرده است که اسپیتزر شده است و مبارزه با او را تلاش برای به دست آوردن آسیب پذیر و کسانی که متهم به سطح پایین سطح جرایم در خارج از زندان است.

یکی از آنها یک سابق مبارزه با دریایی که یک زندانی جنگ و دچار استرس پس از سانحه. او به تازگی به اتهام نقض آزادی مشروط در سال 2010 بود اما متعهد بعد جرم و جنایت است.

دفتر او در تلاش بود تا او را از زندان هنگامی که او درگذشت. او 69. او گفت: آن نبود و در عین حال شناخته شده است که آیا او قرارداد coronavirus.

"عملا همه کسانی که دستگیر شده بود پس از 17 ماه مارس در بازداشت است و هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود یک قاضی," او گفت:.

به طور معمول کسی که دستگیر شده است که به عنوان قبل از یک قاضی ظرف 48 ساعت برای تفهیم اتهام که در آن اتهامات توضیح داده شده و فرد می تواند وارد یک درخواست. شورای قضایی تمدید زمان برای هفت روز.

تبلیغات

زندانیان قرار داده بود به یک جلسه مقدماتی در عرض 10 دادگاه روز پس از تفهیم اتهام. قضایی رهبران تمدید آن زمان به 30 روز دادگاه

Petrosino گفت دفتر او به توافق از راه دور arraignments اما مشتریان باید یک حق در قانون اساسی به نظر می رسد خود را برای مقدماتی جلسات. دادگاه به اندازه کافی بزرگ هستند برای اجتماعی فاصله, او گفت:, و این مهم است که متهم دیدن شاهدان در برابر آنها و قادر به مشورت با وکلای خود را.

`"اگر ما در حال آنهایی که به مشتریان ما حقوق اساسی, پس از آن که آنها را ترک کرده اند ؟" او گفت:.

بار نویسنده کارکنان ریچارد وینتون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن