به عنوان coronavirus شیوع شتاب جوانی چهره ماسک ممکن مورتال خطر

فضل رز بائر buzzed اطراف او, از, استودیو, شهرستان, اتاق خواب در اخیر بعد از ظهر آفتابی چاشنی کوله پشتی خود را

توسط MINERALNEWS در 22 اسفند 1398

فضل رز بائر buzzed اطراف او, از, استودیو, شهرستان, اتاق خواب در اخیر بعد از ظهر آفتابی چاشنی کوله پشتی خود را با آخرین لحظه برای تامین sleepover در خانه یکی از دوستان در بورلی هیلز. زیر کیسه های لوازم آرایشی و لباس های راحت او stashed بطری اضافی ضد عفونی کننده دست بسته دستمال مرطوب ضدعفونی کننده و چندین هزار دلار ارزش قرص.

"ما به محض رسیدن به خانه خود را, من قصد دارم به رفتن به مراسم کمک به میزبان کیک" 17 ساله با پوزخند گفت:. "من به طور معمول نمی مانند آنها. اما این" -- او دیدم تاول بسته Trikafta های جدید $284-در هر دوز تجویزی — "به هضم غذاهای چرب."

بائر به فیبروز کیستیک یک اختلال ژنتیکی نادر است که باعث اختلال در عملکرد ریه و می سوخت عفونت های کشنده از کوچکترین ویروسی جرقه. سرماخوردگی می تواند او را به اتاق اورژانس نفس نفس نفس به عنوان آن می کند میلیون ها نفر مبتلا به آسم. اما وقتی که می آید به COVID-19 او و دیگران زندگی با بیماری های مزمن ترس جوانی را در خود چهره ممکن است ماسک های شکننده خود را سلامت.

"من بیمار هستم از همه گفت: "نگران نباشید'" گفت: لیزا ماری Basile, 34, نیویورک, یکی از حدود 6 میلیون آمریکایی که داروهای بیولوژیک برای بیماری خود ایمنی است که باعث می شود او به مراتب بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. "دوستان بحث در مورد پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ خود را — اما گسترده نوار افرادی مثل من که به نظر می رسد بسیار سالم اما احتمالا شماره 1 به پایین اگر آنها به حال coronavirus."

تبلیغات

تا کنون بین المللی شیوع بیماری تا حد زیادی در امان جوان با چند موارد جدی در میان کودکان و نوجوانان و هیچ مرگ و میر در میان بیماران کمتر از 9. به جای مرگ و میر را خوشه در میان افراد مسن تمرکز در آن با "شرایط بهداشتی اساسی."

اما به عنوان در سراسر جهان caseload تاپ 110,000 و کالیفرنیا می پیوندد صفوف متحده با جامعه انتقال مقامات بهداشت شروع به احتیاط افراد جوان با شرایط تنفسی مانند آسم یک بیماری رخ می دهد که به طور نامتناسبی در کودکان و نوجوانان — و همچنین در کسانی که تحت درمان برای بیماری خود ایمنی یا سرطان است که اغلب به نظر می رسد بیشتر به شدت در بزرگسالان جوان است.

"در گذشته من قطعا نظر گرفته شده است بسیار پایین به سرعت در حال" گفت: نویسنده تیفانی D. Jackson, 37, از بروکلین که نگرانی او آسم باعث می شود او یک هدف نخست برای COVID-19. "یک ویروس مانند این است که از نزدیک مربوط به پنومونی که یک لحظه قاتل."

در شهرستان کینگ بشویید. که در آن ویروس به بیمار بیش از 160 و بیش از 20 نفر, مقامات بهداشتی باید خواست مردم بیش از 60 و کسانی که با سرکوب ایمنی و بیماری های تنفسی در خانه بمانند و خود را منزوی. اما کارشناسان می گویند که چنین توصیه هایی به مراتب سخت تر برای مردم را به توجه.

تبلیغات

به عنوان پزشکی قانونی و پیشرفت کمک کرده اند بیشتر مردم زندگی بهتر و طولانی تر میلیون ها نفر در حال حاضر حقه بازی شرایط مزمن با مدرسه و مهد کودک — نقش هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته عمومی و سیاست های بهداشتی.

City Of Seattle Disinfects And Cleans Public Spaces As 6 Deaths In Area Result From Coronavirus

لری بولز تجهیزات سرویس کارگر برای King County (شستشو.) مترو, اسپری های ضد عفونی کننده در یک اتوبوس.

(گتی ایماژ)

"آنها قطعا داشتن مراقب خود مسئولیت در نظر گرفته شود" گفت: Robyn پاول تحقیقات دانشیار در دانشکده دانشگاه Lurie موسسه ناتوانی است. "همه این توصیه ها است که مقامات دولتی در حال ساخت هستند واقعا unobtainable."

جکسون یک مثال خوب: بر خلاف مسن آمریکایی که می توانید بر روی تکیه مدیکر او باید همچنان به سفر برای صحبت کردن و آموزش درگیری های به نگه دارید تا با او سنگین بهداشت و درمان بیمه.

"این یک شمشیر دو لبه" جکسون گفت. "من یک جامد اواسط فهرست نویسنده و من مکمل درآمد من توسط مدرسه انجام بازديد ها و کنفرانس ها. اما اگر من مریض ... من احتمالا می خواهم به از دست دادن بیمه من در عرض یک ماه."

برای کسانی که می توانند در خانه بمانند و نگرانی هنوز وجود دارد.

تری Turnbo Scarlet رامیرز و هانا کافمن همه را immuno-مهار کننده های بیولوژیک و مواد مخدر.

هر سه باید سعی در منزوی کردن خود به عنوان coronavirus گسترش یافته است, کار از راه دور تمرکز پزشکان قرار ملاقات ها و جوراب زنانه ساقه بلند در منابع به حد خارج errands. در عین حال هر سه نگرانی در مورد اینکه آیا آنها می توانند با خیال راحت ادامه به نسخه خود را — نه فقط به این دلیل بیولوژیک خود را کاهش دهد در بدن مقاومت به عفونت اما از آنجا که بیمه پروتکل های آنها را غیر ممکن است برای ذخیره.

تبلیغات

"من می ترسم به مصرف آن را متوقف اما من همچنین می خواهم به فکر این واقعیت من نمی ممکن است قادر به آن را گفت:" کافمن که در شیکاگو زندگی می کند. "من سعی کردم به فضای آن را تا آنجا که من می توانم. من هم خواسته من روماتولوژیست می توانم نسخه ای برای پردنیزولون" یک استروئید معمولا استفاده می شود برای کاهش التهاب "اگر من اجرا شود."

مثل دیگران کافمن گفت که او منتظر بود برای مشاوره از پزشکان یا ملی مقامات بهداشتی. اما تا کنون چنین ارشاد محدود بوده است.

"چطور هیچ کس صحبت کردن به ما گفت:" Turnbo که به تازگی نقل مکان کرد و از منطقه خلیج به Columbus, Ohio. "مردم باید آگاه باشند که ما در اینجا در بیش از حد."

رامیرز بود و حتی بیشتر کند.

"آنها هرگز نگران ما تا زمانی که می خواهید به نوشتن در مورد مرگ و میر زودرس," او گفت:. "آن را قریب به اتفاق به طور مداوم شنیدن آن را تنها تنها رفتن به سالمندان است. من 42 اما با تشکر از شما برای قرار دادن در قبر من."

طرفداران می گویند چنین احساسات به طور فزاینده ای رایج است.

"این افراد در نخست از زندگی آنها نیست و افراد مسن" گفت: Seth گینزبرگ رئیس جمهور و از بنیانگذاران Creaky مفاصل یک گروه حمایت برای افراد مبتلا به آرتروز و روماتیسمی بیماری است. "بیماران نگران رفاه خود را و به دنبال اطمینان. آنها عصبانی نادیده گرفته می شود."

در واقع بسیاری از گفته روزمره خود شده اند طرح میتوانست به عنوان ویروسی وحشت گسترش یافته است با افراد سالم احتکار دستکش جراحی, ماسک ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضدعفونی کننده آنها تکیه می کنند برای محافظت از خود از بیشتر روزمره میکروب ها. حتی 8 سال Audrianna وارنر مورد علاقه زن سبک و جلف ماسک در امان است.

تبلیغات

"من هرگز نمی خواهم به اجرا چرا که ما در بالا از این چیزهایی که گفت:" مامان Candice وارنر که چهار فرزند دیگر استفاده از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست و گاه به گاه Sanrio, ماسک صورت برای محافظت از خواهر خود را که فیبروز کیستیک. "من اتفاق افتاده است به دنبال در آمازون در جعبه است که من به طور معمول خرید. به طور معمول من آن را برای $15.99 و آن 150 $بود."

مقامات بهداشت عمومی می گویند ماسک ها مفید برای افرادی که در حال حاضر COVID-19 یا مراقبت از کسی که بیمار است. هر چند آنها ممکن است به کاهش خطر ابتلا به جامعه انتقال موافق ترین مزایای حاشیه در مقایسه با شستن دست و اجتماعی "فاصله" تکنیک های.

اگر سابقه هر گونه سابقه ترین اندازه گیری موثر از همه — اقامت در خانه اگر شما احساس بیمار — یکی در غیر این صورت سالم به نظر می رسد آمریکایی ها حداقل به احتمال زیاد به توجه.

آن را دلیل اصلی دریاچه Balboa کلاس دوم Evaline گارسیا نمی تواند رفتن به مدرسه هر چند او خیلی بهتر از او شروع درمان لوسمی لنفوبلاستيک حاد در پاییز گذشته.

"من در حفظ و گرفتن خبرنامه: یکی دیگر از یادآور لطفا ارسال نکنید بچه های خود بیمار به مدرسه" مادر Jaqueline گارسیا گفت. "شاید بچه خوب است, اما شما نمی دانید که اگر یکی دیگر از بچه را مریض و می میرند."

در عین حال او را درک و چرا از والدین آن را انجام داد و به همین دلیل بسیاری از احتمالا نشان می دهد تا بیمار به کار با وجود مقامات بهداشتی عراق با آنها را به ماندن در خانه برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

"در محل کار آنها به ما ارائه پنج روز پرداخت می شود بیمار, اما من یک بچه همه از من بیمار روز برای او" گارسیا گفت. بسیاری از دیگران را بدون پرداخت مرخصی استعلاجی در همه.

برای کسانی که زندگی با بیماری های مزمن یادگیری برای زنده ماندن افراد سالم را بار ویروسی شده است موثر ترین تهیه تمام.

"شما پیدا کردن راه هایی برای مقابله با" گرفتن بیمار گفت: Jackson نویسنده. "شما می توانید تمام اقدامات احتیاطی شما می خواهید, اما آن را مشروط به اقدامات احتیاطی دیگران را."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن