آوریل باران قرار داده اند دندانه در خشکسالی حداقل در جنوب کالیفرنیا

ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که کمتر از کالیفرنیا غیر طبیعی خشک و تر ا

توسط MINERALNEWS در 22 فروردین 1399

ایالات متحده خشکسالی نظارت بر آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که کمتر از کالیفرنیا غیر طبیعی خشک و تر از دولت است که خشکسالی ،

بهبود عمدتا در جنوب کالیفرنیا و در امتداد ساحل مرکزی در حالی که اطلاعات شمال کالیفرنیا نشان می دهد کمی تغییر.

سرد فوقانی سطح پایین است meandered در سراسر جنوب کالیفرنیا پس از به تاخیر انداختن نقطه مفهوم انداختن متوسط تا سنگین باران و کوه برف برای چند روز. برای مثال در مرکز شهر لس آنجلس دریافت 1.10 اینچ باران در دوشنبه شکستن رکورد قدیمی برای تاریخ 0.84 از یک اینچ مجموعه در سال 1958.

برای این دوره از اکتبر.1 تا 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه 14.27 اینچ از بارش باران کاهش یافته است در مرکز شهر لس آنجلس و یا 104 درصد از نرمال. فصلی هنجار است 14.93 اینچ از طریق پایان ماه سپتامبر و در مرکز شهر L. A. معمولا تنها 0.91 از یک اینچ در ماه آوریل است.

تبلیغات

در هفته گذشته خشکسالی نظارت بر داده های 31.8 درصد از دولت مشخص شد به عنوان "غیر طبیعی خشک شود." که سهم افت به 24.4 درصد از دولت در این هفته گزارش و بخشی از دولت در نظر گرفته نمی شود در خشکسالی افزایش یافته و به 32.3% از 24.9%. اما همه بهبود بود در ساحل مرکزی و در جنوب کالیفرنیا. شمال کالیفرنیا به ویژه از خلیج مانتری شمال است بدون تغییر باقی مانده است.

اطلاعات منتشر شده در پنج شنبه ها, اما در حال وارد شده قبلا. "من همیشه شکل آنها یک هفته پشت سر گفت:" climatologist لایحه Patzert که معتقد به خشکسالی نظارت بر گزارش باید منتشر شود هر دو هفته. "خشکسالی نمی ناپدید می شوند در یک سال و قطعا آن را نمی ناپدید می شوند در یک هفته."

از برف شده است نحیف این سال در سیرا نوادا با ژانویه و فوریه تا خشک آنها شبیه نمونه آوریل و مه Patzert اشاره کرد. "این چیزی است که من تماس بگیرید تقویم سردرگمی است. مارس و آوریل بوده است و بیشتر شبیه ژانویه و فوریه" در جنوب کالیفرنیا.

اما بارندگی در جنوب کالیفرنیا نیست مهم مانند برف در حال سقوط در سیرا — چه Patzert تماس "دولت بزرگترین مخزن." باران در جنوب کالیفرنیا سبز کردن چمن, اما اغلب جریان به دریا. "این مثل سس کباب گوشت گاو. آن را می سازد آن را طعم بهتر اما آن تغییر نمی کند زیاد است."

تبلیغات

"خشکسالی نظارت معنا نیست که هر چیزی در جنوب کالیفرنیا گفت:" Patzert. "دو هفته پس از باران متوقف می شود شما آبپاش در می آیند."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب