دادگاه تجدید نظر را پاک می کند راه را برای اجرای میسوری اهل بیت

ST. LOUIS - یک دادگاه تجدید نظر فدرال را پاک کرده است راه را برای یک میسوری اعدام زندانی به اعدام پنج شنبه و د

توسط MINERALNEWS در 29 اردیبهشت 1399

ST. LOUIS - یک دادگاه تجدید نظر فدرال را پاک کرده است راه را برای یک میسوری اعدام زندانی به اعدام پنج شنبه و دستور داد تا درخواست خود را برای پست-محکومیت امداد را رد کرد و با وجود سوالات مطرح شده در مورد شواهد استفاده می شود برای محکوم کردن او را.

یکشنبه تصمیم 8th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر vacates 30 روز اقامت اعدام اعطا جمعه به والتر بارتون توسط یک قاضی فدرال. که قاضی تصمیم گرفته بود در دادگاه نیاز به زمان بیشتری برای در نظر گرفتن مسائل مطرح شده توسط بارتون وکلای جدید از جمله نگرانی در مورد خون ترشح شواهد استفاده می شود برای محکوم کردن او را.

بارتون 64 مجموعه به مرگ با تزریق مواد کشنده برای 1991 قتل 81 ساله پارک تریلر اپراتور Gladys Kuehler. او مورد ضرب و شتم تجاوز جنسی و چاقو بیش از 50 بار در پاریس و در نزدیکی اسپرینگفیلد.

دادستان به دادگاه تجدید نظر قاضی اقامت و 8 مدار گفت: آن را دیدم "هیچ امکان موفقیت" در بارتون ادعا می کند که در آن گفت: ارائه هیچ شواهد جدید.

بارتون وکیل فرد Duchardt جونیور هفته گذشته گفت که سه منصفه درگیر در بارتون 2006 محاکمه در حال حاضر ابراز سوء ظن بر اساس جدید خون ترشح شواهد.

یک خون ترشح کارشناس استخدام دفاع در بر داشت ضارب را داشته اند به مراتب بیشتر خون بر لباس خود را نسبت داشت در بارتون لباس. Duchardt گفت: سه منصفه به تازگی امضا گواهی حسن گفت: شواهد جدید را تحت تاثیر خود مشورت. داوران مباشر گفت: بر اساس شواهد و او می شده اند "ناراحت کننده" معرفی اعدام Duchardt گفت.

NAACP و Missourians برای جایگزین مجازات اعدام فرستاده شده بیش از 5000 امضا طومار شنبه به کالیفرنیا ، مایک Parson, اصرار او را به اعطای عفو به بارتون.

بارتون مورد بوده است تا در دادگاه برای سال با توجه به mistrials تجدید نظر و لغو دو اعتقادات. او را حفظ کرده است و بی گناهی خود را در سراسر.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب