O. C. معاون ظ شواهد اواخر در اکثر موارد خود را. سپس او رو ترویج

نارنجی شهرستان کلانتر معاون متهم نادرست شواهد ترویج شد و به گروهبان کمتر از یک سال پس از کلانتر ارجاع پرونده ا

توسط MINERALNEWS در 21 اسفند 1398

نارنجی شهرستان کلانتر معاون متهم نادرست شواهد ترویج شد و به گروهبان کمتر از یک سال پس از کلانتر ارجاع پرونده او برای امکان تعقیب کیفری یک مدافع اتهام به تازگی در دادگاه براده.

گروهبان فیلیپ Avalos شکست خورده بود و یا دیر به کتاب سلاح و مواد مخدر و سایر املاک در 51 موارد با توجه به داخلی کلانتر اسناد و مدارک ثبت شده توسط دستیار مدافع اسکات ساندرز در دادگاه مارس 2. اسناد جزئیات موارد از 2016 تا 2018 شد و فرستاده شده به عنوان بخشی از ساندرز' کشف حرکت در مورد مواد مخدر.

وحی علائم آخرین توسعه در رشد رسوایی مربوط نامناسب رزرو شیوه های بیش از یک دوجین نمایندگان. گروه سیاست نیاز به مدارک و شواهد به رزرو در پایان هر شیفت اما ممیزی داخلی در سال 2018 یافت که نمایندگان به طور معمول رزرو شواهد دیر یا موفق به کتاب شواهد به طور کامل.

Avalos در یک نمونه در زمان نه ماه به کتاب یک کارد بزرگ و سنگین او از کشف و ضبط یک مظنون عضو باند در طول یک سال 2017 توقف ترافیک در آناهایم با توجه به کلانتر بررسی است.

تبلیغات

"این کست فوق العاده ای سایه ای از شک در این گروه تمایل به جلوگیری از این نوع رفتار اگر او را در یک نقش رهبری بیش از سایر نمایندگان" ساندرز در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. "در هسته خود تمایل به ترویج کسی مثل او می گوید این نوع رفتار کاملا قابل قبول در این بخش است."

کلانتر مقامات کاهش یافته است به نظر Avalos کند.

کلانتر همین بارنز گفت: هفته گذشته که بخش کلانتر شناسایی مسائل با شواهد رزرو بررسی آن برگزار شد و مردم پاسخگو زمانی که لازم بود. او گفت که در حالی که او "فوق العاده نا امید" در افرادی که شناسایی شدند در طول پروب او اضافه کرد که "هدف از انضباط این است که به طور دائم طرد کردن کسی."

"در واقع با قانون من نمی توانم جدا کردن و یا درمان کسی متفاوت به دلیل نظم و انضباط" او گفت:. "نظم و انضباط در نظر گرفته شده است برای اصلاح رفتار و هنگامی که نظم و انضباط است که اعمال شده و در خدمت آنها دوباره به این سازمان با انتظار آنها خواهد بود کمک عضو کلانتر ...."

تبلیغات

بخش رزرو پروتکل نیاز به نمایندگان برای ورود به شواهد و اطلاعات در یک کامپیوتر پایگاه داده و سپس تگ و مکان شواهد در امن قفل.

در سال 2018 به کلانتر اطلاعات ارائه شده در 15 نمایندگان — از جمله Avalos — که شناخته شده به عنوان داشتن سنن و شواهد به اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه ممکن است اتهامات جنایی. این دفتر در ابتدا کاهش یافته و به تعقیب هر یک از نمایندگان.

بخش کلانتر سپس با انجام یک امور داخلی تحقیقات که منجر به ختم پنج نماینده. نه بیشتر مواجه اقدامات انضباطی که شامل وادار کردن آنها به پرداخت نشده ساعت خاموش.

Dist. Atty. تاد اسپیتزر است پس از بازگشایی تحقیقات جنایی در رابطه با کلانتر مقامات. اسپیتزر گفت که او آگاه نیست دامنه این موضوع با توجه به این که هر یک از موارد ارائه شده به دفتر خود invidividually به جای همه در یک بار. "این کاملا نامناسب برای کارکنان خود را به عموم ادعا که من تا به حال آگاهی از وجود یک بخش گسترده ای حسابرسی هنگامی که ما به وضوح نه" اسپیتزر نوشت: در نامه ای به بارنز سال گذشته است.

"برای قرار دادن یک خط در ارسالی خود را به این اثر به عنوان یک نتیجه از ممیزی به هیچ وجه آدرس بخش گسترده ای مروری است که در آن بخش خود را که در واقع مشغول اند. وجود دارد هیچ تلاشی توسط گروه خود را برای قرار دادن این موارد در زمینه."

دو نماینده متهم شده اند تخلف از جدید کاوشگر افتتاح شد.

Avalos' رزرو شیوه با توجه به ساندرز "در میان بدترین ها در آژانس است." Avalos' میانگین تاخیر در رزرو شواهد در موارد نه بار که معمولی معاون در بخش, با توجه به پر کردن. آن زمان Avalos به طور متوسط 30.6 روز به کتاب شواهد است که 27.2 روز طولانی تر از بخش متوسط 3.4 روز.

ساندرز نیز مطرح شده سوال در مورد چگونه Avalos نگهداری از آهنگ متامفتامین هروئین و کوکائین است که او را تصرف کردند و در موارد مختلف. وی معتقد است که Avalos نگهداری آیتم های جمع آوری شده "مخلوط با هم در یک میز پر شده با مدارک و شواهد از موارد دیگر است."

تبلیغات

در پاسخ به امور داخلی پروب بخش قرار داده شده Avalos در مرخصی بدون حقوق به مدت 60 ساعت. او پیشنهاد شد به گروهبان در سال گذشته نقل مکان کرد و از تحقیقات بخش به مردان در زندان مرکزی با توجه به سوابق دادگاه.

Avalos نمی تواند نظر رسیده است. اما در طول مصاحبه در 2018, Avalos توصیف رزرو خود را روش به عنوان "عادات بد است."

"معاون Avalos توضیح داد که او در حال حاضر متوجه می شود که آنچه که او انجام شده بود و نه بهترین عمل است. روال خود و یا شخصی روش برای رزرو شواهد در تلاش برای صرف زمان کمتر در دفتر و بیشتر زمان کمک به شرکای خود را و یا جستجو برای فعالیت های جنایی. این عمل در نهایت منجر به فقیر انتهای موارد" کلانتر محقق نوشت: در گزارش.

Avalos گفت: محقق است که او نا امید شده بود و رفتار او را منعکس نمی کند "چگونه او می خواهد به تصویر کشیدن خود را."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب