در میان coronavirus ارتش دامپزشکان مبارزه به تولید انبوه $100 هواکش. آنها ضربه موانع

در ماه گذشته ارتش reservist سرهنگ سرهنگ کمال Kalsi یک پزشک اورژانس در نیویورک بوده است در تکاپوی پیدا کردن یک

توسط MINERALNEWS در 10 فروردین 1399

در ماه گذشته ارتش reservist سرهنگ سرهنگ کمال Kalsi یک پزشک اورژانس در نیویورک بوده است در تکاپوی پیدا کردن یک راه را به سرعت تولید انبوه هواکش تجهیزات است که می تواند به نجات جان هزاران نفر از coronavirus قربانیان در سراسر کشور.

دو هفته پیش او فکر او می خواهم یک شرکت در ساکرامنتو با پاسخ کامل.

اما پس از آن, به عنوان او می گوید این ضرورت در زمان صندلی عقب به کسب و کار.

شرکت Kalsi تماس می خواست ده ها میلیون دلار قبل از آنها می خواهم به او کمک کند او گفت:.

تبلیغات

شنیدن که "پاره من کمی" گفت: Kalsi. "من درک می کنم. این یک سیستم سرمایه داری."

در روزهای پس از او دریافت که اخبار او التماس کرد, رسم و التماس برای دسترسی به برنامه های طراحی بسیار کوچک و بسیار مفید, بسیار ارزان ونتيلاتور. Kalsi مسابقه برای کمک به COVID-19 بیماران و خانواده های آنها دفع فاجعه می آید به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده و بحث تقویت بیش فدرال در مقابل دولت مسئولیت.

هر چند رئیس جمهور تهمت هفته گذشته به دستور جنرال موتورز شروع به ساخت هواکش او شده است مردد به استفاده از دفاع تولید, عمل, یک کره ای-جنگ-عصر فرمان است که اجازه می دهد تا فرمانده کل قوا به اختیار منابع و ارائه متمرکز تدارکات و پشتیبانی است که می تواند کمک به کشورهای دست آوردن لوازم مورد نیاز.

در عوض دولت فدرال تا حد زیادی به سمت چپ متحده به تهیه منابع مانند ماسک و لباسهای خود را. تقلا اتحاد چپ آن کشورها شهرستانها و حتی بیمارستان ها به رقابت در برابر یکدیگر در یک بازار آزاد در پاسخ به این بیماری همه گیر.

تبلیغات

اضافه کردن به تنش دولت و استانداران از جمله کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, در حال ایجاد توازن میان کسانی که نیاز مبرم با چالش حفظ روابط هماهنگ با دولت فدرال از جمله رئیس جمهور که ارزش نوع کلمات.

که گفت: Kalsi ترک کرده است و او قادر به تهیه یک معنی را به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی از دستگاه های قبل از آنها لغزش به بازار انبوه که در آن در دسترس بودن می تواند تعیین شده توسط شانس و پول است.

"این فقط نیاز به اتفاق می افتد گفت:" Kalsi یک فاجعه متخصص طب که زد تریاژ بیمارستان ها در افغانستان است. "اگر ما نمی هواکش در آینده یا دو هفته در نیویورک آن را به یک حمام خون."

ونتیلاتور Kalsi می بیند به عنوان راه حل Go2Vent ساخته شده توسط Vortran پزشکی در ساکرامنتو و فروش برای حدود 100 دلار در هر, هر چند هیچ مدرکی وجود دارد, آن می تواند نوش دارو که او پیش بینی. Vortran بنیانگذار و افسر ارشد پزشکی دکتر گوردون وانگ کاهش یافته است به نظر جز به می گویند جمعه نزدیک بود او را به نوشتن با تولید انبوه مقابله با یک سرمایه گذاری حمایت از تولید کننده در شیکاگو است.

این Go2Vent به نظر می رسد کمی مانند یک بد تصور bong: یک لوله پلاستیکی شفاف است که متصل به یک اتاق کوچک است که در نوبه خود دارای دو لوله با برق آبی اتصالات. اما به Kalsi آن ارزش واضح است در بخشی به دلیل پلاستیکی آن سادگی که فکر می کند او یک چاپگر 3-D می تواند فایل های فاسد.

"یکی از امدادگران در واقع آن را نشان داد به من و بلافاصله آن را به من زده است که این می تواند repurposed برای پر کردن یک شکاف که ما رو در حال حاضر" Kalsi گفت.

New York Congress

مت Zeller زد برای نیویورک 29th, کنگره منطقه در سال 2010. به تازگی ارتش ایالات متحده کهنه کار کرده است با دکتر کمال S. Kalsi دیگر دامپزشک به تولید انبوه هواکش در تلاش برای نجات بیماران مبتلا به ویروس.

(هدر Ainsworth / آسوشیتد پرس)

این Go2Vent طراحی شده برای استفاده و بیماری شیوع است. آن را بدون نیاز به برق, در حال اجرا کردن فشار از یک مخزن اکسیژن و مناسب می تواند در یک چمدان کوچک و راه اندازی در عرض چند دقیقه.

تبلیغات

آنلاین بازاریابی مواد پیش بینی ارزش خود را در این لحظه با اخلال دقت: "در این رویداد از یک ونتیلاتور افزایش ظرفیت انباشت از ویژگی های کامل هواکش است و نه از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای هر محلی یا منطقه ای مرکز" Vortran نوشت: در ویژگی های بولتن نوشته شده در طول آنفولانزای H1N1 در سال 2009 که به کشته شدن بیش از 12 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

"در این رویداد از یک بیماری همه گیر از ملی یا جهانی جمعیت آن را غیر واقعی است به انتظار سریع یا پاسخ به موقع از دولت و یا دولت های فدرال. این [Go2Vent] با مانیتور هنگام ثبت با فیلتر مناسب ارائه می دهد یک راه حل مناسب به شما یک کمبود. آن را رایگان خود را کامل برجسته هواکش را از ICU به بخش مدیریت خود را سخت ترین ... بیماران است."

Kalsi و همکار جانباز مت Zeller که Cofounded یک سازمان غیر انتفاعی برای کمک نظامی مترجمان به سرعت قرار دادن با هم یک طرح آنها فکر می کردند می تواند هزاران نفر از Go2Vents به بیمارستان در روز.

در اوایل ماه مارس آنها شنود یک شبکه نظامی سابق و کارشناسان سیاست از ترومن امنیت ملی پروژه چپ متمایل شبکه های نظامی و سیاست wonks که آنها هر دو عضو. آنها به سرعت قرار دادن با هم یک گروه کاری سیاسی و کسب و کار تماس با ما که فکری به حال این منابع برای استفاده 3-D پرینتر برای هر دو تولید و توزیع هواکش در یک منبع باز نه برای سود ،

بخش مهمی از این طرح گفت: Zeller بود متمرکز برنامه ریزی که اطمینان حاصل شود که هواکش رسیده بيمارستان بیشترین نیاز و که حرکت واحد به امکانات دیگر هنگامی که نیاز فروکش کرد. در نهایت گفت: Zeller, او می خواست این واحد ارسال شده به ملی ذخایر برای آینده شیوع است. خود عمر پنج سال با توجه به Vortran.

این "linchpin" از این پروژه گفت: Zeller شد به دست آوردن مشخصات طراحی این دستگاه است.

بنابراین آنها تماس Vortran و خواسته آنها گفت: Kalsi.

تبلیغات

Depsite متعدد و گفتگو با مقامات شرکت هفته گذشته در پاسخ گفت: Zeller بود نه آنچه که او امیدوار به شنیدن.

Zeller و Kalsi گفت: آنها در زمانهای گوناگون و صحبت با وانگ و دیگران در این شرکت کوچک که به آنها گفت که آنها علاقه مند در ارائه برنامه های دور و یا حتی صدور مجوز آنها.

آنها را, اما فروش این شرکت Zeller گفت: به او گفته شد.

Zeller گفت: وانگ یکی از Vortran بنیانگذاران او گفت: "که اگر من تا به حال او را به نام دو هفته پیش آنها را ارائه می دهد سرگرم بین 30 و 40 میلیون دلار [دلار] اما در حال حاضر آن را به طور قابل توجهی در شمال آن است."

Kalsi و Zeller دوباره شنود گذاشته به شبکه خود را از دولت فدرال و تماس های هفته گذشته در این زمان سعی کنید برای قرار دادن فشار سیاسی در این شرکت برای فراهم کردن دسترسی برای طراحی یا حتی DPA استفاده می شود به زور به این مسئله است.

Zeller گفت: دوستان رسیده به فرمانداران در کشورهای مختلف برای کمک به از جمله Newsom.

"سود شرکت نباید قرار می گیرد جلوتر از زندگی انسان است و این دقیقا به همین دلیل این [دفاع تولید عمل می کنند] باید در آمده و نیروی این بچه ها به بازی توپ" گفت: Kalsi جمعه. "ما در حال کار به فشار فرماندار کالیفرنیا به فشار این بچه ها."

Kalsi گفت که او شنیده ام که Newsom دفتر نبود مطمئن شوید که آن را تا به حال قدرت برای وادار کردن هر چیزی. کارشناسان حقوقی می گویند این مسئله روشن است و اشاره کرد Newsom با اعلام وضعیت اضطراری است.

"هنگامی که وجود دارد یک اعلام وضعیت اضطراری فرماندار کالیفرنیا واگذار شده است با قدرت اختیار و مالکیت خصوصی" دانشگاه برکلی قانون اساسی متخصص اروین Chemerinsky گفت: در یک ایمیل.

اگر فرماندار بنابراین او اضافه کرد که دولت را مجبور به پرداخت "فقط جبران خسارت است."

Newsom دفتر را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

فرماندار رویکرد به همه گیر شده است که یکی از قرار دادن هویج قبل از چوب. شنبه, تفریحی, یک سان خوزه کارخانه بود که به پیر هواکش آماده برای استفاده از او اعلام کرد که دولت فدرال فرستاده بود 170 شکسته هواکش به لس آنجلس.

"و به جای تاسف خوردن در مورد آن به جای شکایت در مورد آن به جای اشاره انگشتان به جای تولید عناوین به منظور تولید بیشتر استرس و اضطراب ما یک اتومبیل و یک کامیون" Newsom گفت. "و ما به حال کسانی که 170 در اینجا آورده به این مرکز از ساعت 8 صبح امروز و آنها کاملا به معنای واقعی کلمه کار روی آن هواکش سمت راست در حال حاضر."

Newsom همچنین گفت: در مجموع دولت تهیه و شناسایی 4,252 هواکش به سمت یک هدف تامین 10,000 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

در ضمن به عنوان Vortran مقامات هل دادن خاموش Kalsi و تیم او این شرکت به دنبال جبران در جاهای دیگر: Ramping تا تولید Go2Vent و سرگرم کننده بیشتر سود ارائه می دهد.

گرگ Latimer اجرا می شود یک قالب تزریق پلاستیک و تولید شرکت رنو است که در تولید این Go2Vent برای Vortran از سال 1997.

معمولا او می خواهم در مورد 10,000 Go2Vents در یک سفارش. چند هفته پیش با موارد از رمان coronavirus هدف قرار دادن ایالات متحده Latimer گفت: به منظور دو برابر شد به 30,000. سپس 50,000. سپس 100,000.

در حال حاضر "است که منظور صورت تصاعدی افزایش یافته است" گفت: Latimer. "ما در حال ramping تا در راه های عجیب و غریب در حال حاضر در تلاش برای ماندن بگیرید پیش از منحنی."

او گفت که او در حال اجرا است کارخانه خود را 24 ساعت شبانه روز و اما "آن را به زمان طولانی برای تحقق" سفارشات.

Latimer گفت: او نمی داند که خرید دستگاه اما "من تعجب اگر آن را ممکن است دولت است."

او را متعهد به گرفتن هواکش را به همان سرعتی که او می تواند. شرکت خود را بر محور انسان دوستی با بیشترین سود اهدا به خیریه. سال گذشته او گفت: آن را به حدود 800,000.

"هرگز به من احساس نیاز به عنوان من در حال حاضر," او گفت:.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

اما Vortran ممکن است نیاز Latimer بسیار طولانی. روز جمعه شرکت در بحث ها برای مقابله با شیکاگو 3-D تولید کننده و توزیع کننده سریع شعاع به گفته وانگ.

روز شنبه, سریع, شعاع, بنیانگذار و مدیر عامل لو Rassey تا حد زیادی کاهش یافته است به نظر این رکورد گفت: تنها که خود شرکت در مذاکرات "برای دیدن اگر ما می تواند یکی از همکاران که واقعا کمک به آنها را در مقیاس و آن را مهم محصول به بازار است."

Zeller و Kalsi گفت: هر دو آنها اهمیتی نمی دهند که تولید Go2Vent به عنوان طولانی به عنوان آن را به سرعت اتفاق می افتد.

"هر راه حل خود را ارائه و قابل دوام است که ما باید اجرا با آن گفت:" Zeller. "من آرزو می کنم من تا به حال آنها را به نام دو هفته پیش. من واقعا آرزو می کنم دولت ما به خصوص در سطح فدرال آماده کرده بود برای این کار."

بار ساکرامنتو رئیس دفتر جان مایرز و تحریریه Taryn لونا کمک به این مقاله است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب