آلاباما به حرکت اکثر زندانیان از شدت شلوغ خشونت Holman زندان

بزرگنمایی این تصویر نشانه های قرار داده شده در پنجره یک زندانی تلفن تماس برای "کمک" در طول سفر توسط

توسط MINERALNEWS در 10 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

نشانه های قرار داده شده در پنجره یک زندانی تلفن تماس برای "کمک" در طول سفر توسط مقامات دولتی در سال گذشته است. Holman Correctional Facility در آتمور علا., طولانی برای انتقاد از شرایط آن خواهد بود تا حد زیادی decommissioned. کیم چندلر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کیم چندلر/AP

آلاباما سیستم زندان بسیار بدنام است که از آن الهام گرفته شده از یک قایق شوم توصیف هر یک وحشتناک تر از گذشته است. در یک سند به تنهایی — یک وزارت دادگستری پروب منتشر شده در سال گذشته — یک بازی گاه به گاه خواننده را پیدا خواهد کرد دولت تادیبی امکانات به عنوان "بی رحمانه" "عینی ناامن" و توسط "شرایط اسفناک" است که تشویق به خشونت مرگبار و تجاوز به عنف.

در حال حاضر یکی از قدیمی ترین و بدنام ترین این زندانها William C. Holman Correctional Facility تنظیم شده بود تا حد زیادی decommissioned.

مقامات برنامه ریزی برای انتقال بیش از 600 زندانیان از تسهیلات کلی جمعیت و محدود مسکن واحد به امکانات دیگر در سراسر کشور. حدود 150 "کم خطر" زندانیان و نمرات از زندانیان محکوم به اعدام هستند و انتظار می رود در 51 سال زندان در آتمور علا., که در خانه های دولت را تنها اعدام مجلسی.

"پس از ورود من در ADOC تقریبا پنج سال پیش این گروه شده است صوتی در مورد فراگیر و شدید خرابی فلج کننده امکانات در سراسر تادیبی سیستم — و Holman Correctional Facility این قاعده مستثنی است" بخش کمیسر جف دونن گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

"این واقعی است و مسئله جدی است که نمی توان انجام نگرفته و پس از یادگیری این میزان خطرات مرتبط با تعمیر و نگهداری مداوم تلاش در Holman Correctional Facility به سرعت در حال حرکت بر روی برنامه های ما به decommission حق بود و تنها تصمیم گیری است."

وزارت دادگستری صادر شده است که خود را داغدار گزارش ماه آوریل گذشته ابراز نا امیدی در تصمیم گیری — خیلی نه برای این واقعیت است که آن را ساخته شده بود که برای این واقعیت است که در آلاباما اصلاحات مقامات موفق به این اداره اطلاع در مورد آن. جی E. شهر در ایالات متحده وکیل برای منطقه شمال آلاباما و دیگر فدرال مقامات اجرای قانون شده اند در مذاکرات با دولت به دنبال بهبود آن سیستم زندان پس از انتشار این گزارش ،

ماه گذشته شهر در رسانه های محلی گفت که ناظران باید انتظار بروز رسانی در مذاکرات پیشرفت هر چند مشخص بود که او انتظار ندارد دوشنبه اعلام.

"من نا امید که ما نه ضروری برای تصمیم گیری به Holman در آن زمان چنین تصمیمی بود که گرفته شده," او گفت: در یک بیانیه صادر چهارشنبه. "ما همچنان به نونهالان ما با حسن نیت مذاکرات است."

دولت سیستم رنج می برد برای سال های بسیاری از بیماری های مزمن understaffing و ازدحام بیش از حد. در Holman به ویژه در وزارت دادگستری نشان داد که زندان کارکنان مجاز اصلاح افسران بود و کمتر از یک پنجم از آنچه که باید باشد.

اما Holman تنها نیست. در سراسر کشور نیروی انسانی در تادیبی امکانات داشت به شناور در فقط یک سوم از آن مجاز سطح — که نگرانی که به عنوان بد به عنوان شرایط بودند در Holman آن زندانیان بعید است که خیلی بهتر کرایه در مقصد جدید.

"جنبش مردم در Holman به امکانات دیگر تنها به تشدید این در حال حاضر مرگبار سطوح از ازدحام و understaffing از اصلاح افسران و سلامت روان حرفه ای در این تاسیسات گفت: C. J. Sandley ارشد کارکنان وکیل در مرکز قانون فقر جنوب که بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت و وزارت اصلاحات است.

"به جای دنبال گروه کمک راه حل های آلاباما بخش اصلاحات و فرماندار [کی] Ivey باید تمرکز تلاش های خود را در پرداختن به ازدحام بیش از حد و understaffing," Sandley گفت.

دونن این ADOC کمیسر تکرار این نقطه را اعلام و تایید کرد که دولت "زندان زیرساخت های شکست خورده است."

"ما در حال حاضر طرح بیش از 800 میلیون دلار در معوق هزینه های تعمیر و نگهداری تنهایی" دان گفت. "این اجتناب ناپذیر موضوع تقویت اهمیت حیاتی فرماندار Ivey تحول و لازم است برنامه ریزی برای ساخت سه correctional facilities."

با توجه به مریم اسکات Hodgin بیرمنگام عضو ایستگاه WBHM, Ivey است در انتظار توسعه دهندگان' طرح برای سه نفر از منطقه ای جدید زندان که انتظار می رود "به جای بیش از یک دوجین امکانات آن خانه زندانیان مرد."

آلاباما است که نه تنها در آن اصلاحات مسائل. در اوایل این هفته, Tate, ریوز, فرماندار همسایه می سی سی پی, ساخته, دولت, زندان, سیستم — و بسته شدن خود را بدنام تسهیلات — مرکزی تمرکز خود را برای اولین بار دولت از دولت آدرس.

"من دستور می سی سی پی, وزارت اصلاحات برای شروع کار لازم برای شروع بسته شدن Parchman بدنام ترین واحد — واحد 29" او اعلام کرد با اشاره به می سی سی پی امور خارجه زندان وجود دارد. مانند Holman زندان در Parchman, Miss., همچنین خانه های دولت را اعدام مجلسی.

حداقل سه زندانی در زندان فوت کرده اند از خشونت باعث می شود در هفته گذشته و در نیم — یکی از آنها ظاهرا در زمان زندگی خود را در یک سلول سه شنبه در واحد فرماندار وعده داده شده برای شروع به بسته شدن.

"بسیاری وجود دارد لجستیکی سوالات که نیاز به پاسخ داده شود — ما در حال کار را از طریق که در حال حاضر" ریوز اضافه شده است. "اما من باید دیده می شود به اندازه کافی. ما باید به نوبه خود صفحه. این اولین گام است و من خواسته اند این گروه برای آغاز آماده سازی برای آن رخ می دهد با خیال راحت عادلانه و به سرعت."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب