پس از قاچاق در خطر انقراض کرگدن شاخ O. C. زن جریمه $2,000 و مشروط

سابق نارنجی شهرستان به جرم شرکت در یک طرح برای قاچاق شاخ در معرض خطر سیاه کرگدن در سراسر جهان محکوم شد این هفت

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398

سابق نارنجی شهرستان به جرم شرکت در یک طرح برای قاچاق شاخ در معرض خطر سیاه کرگدن در سراسر جهان محکوم شد این هفته به سه سال آزادی مشروط و 2000 دلار جریمه, با توجه به U. s. Department of Justice.

Nhu مای Nguyen مشروط دوره شامل یک سال از خانه بازداشت, مقامات گفت. او همچنین دستور داد برای جریمه 100 بلوک از طلا و $9,000 نقدی و ضبط از ایمنی جعبه سپرده با توجه به یک سند امضا شده توسط مرکزی دادگاه منطقه قاضی کریستینا A. اسنایدر.

نگوین گفت اسنایدر از طریق یک مترجم دوشنبه "من می دانم که آنچه که من انجام داده ام اشتباه است. اگر افتخار شما خواهد مرا برای آنچه که من" شهر خبری سرویس گزارش شده است.

Nguyen وکیل مونا Soo Hoo نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

تبلیغات

Nguyen در میان شش نفر که التماس گناه در سال 2012 برای شرکت در یک بین المللی قاچاق حلقه بر در باغ بیشه که به فروش می رسد, سیاه, شاخ کرگدن به ویتنام و چین بین سال های 2011 و 2012. برخی بر این باورند که شاخ دارویی قدرت.

ترافیک حیات وحش تجارت مانیتورینگ شبکه به نقل از شکار غیرقانونی کرگدن برای خود شاخ به عنوان یکی از دلایل اصلی این گونه در معرض خطر است.

در سال 2013 Nguyen, دوست پسر, Vinh Chuong Kha, همچنین شناخته شده به عنوان جیمی Kha محکوم شد به 42 ماه زندان برای مشارکت خود را در حلقه. او فلیکس Kha محکوم شد به 46 سال. آنها نیز پرداخت 10 ، 000 دلار جریمه و در مورد $175,000 در اعاده به IRS به گفته مقامات.

"با در نظر گرفتن این حلقه از قاچاقچیان شاخ کرگدن ما تعطیل منبع عمده ای از بازار سیاه شاخ و ضربه جدی به شاخ کرگدن قاچاق هر دو در ایالات متحده و در سطح جهانی گفت:" دن اش و سپس مدیر خدمات شیلات و حیات وحش.

تبلیغات

اسناد دادگاه نشان می دهد Nguyen دریافت شاخ در سابق کوهستانی مبتنی بر ناخن سالن Joline ناخن و انتقال آنها را به دوست پسر خود. Kha نیز دریافت کرده شاخ در وستمینستر-بر اساس اخبار فروشگاه او عمل همراه با برنده شدن لی Corp.

فدرال عوامل حیات وحش در کالیفرنیا و کشورهای دیگر کار با هم در یک تحقیق لقب "عملیات سقوط" cracked حلقه با ردیابی صدها هزار دلار از طریق حواله بانکی نقل و انتقال و سفر سوابق.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب