رئیس جمهور و رقیب اعلام قدرت های توافق

کابل - رییس جمهور اشرف غنی و رقیب سیاسی عبدالله عبدالله را امضا کرده اند قدرت های قرارداد دو ماه پس از هر دو خ

توسط MINERALNEWS در 28 اردیبهشت 1399

کابل - رییس جمهور اشرف غنی و رقیب سیاسی عبدالله عبدالله را امضا کرده اند قدرت های قرارداد دو ماه پس از هر دو خودشان را برنده از سپتامبر گذشته انتخابات ریاست جمهوری.

غنی سخنگوی صدیق صدیقی توییتی یکشنبه که یک معامله سیاسی بین اشرف غنی و عبدالله عبدالله امضا شده بود که در افغانستان باقی خواهد ماند رئیس جمهور جنگ زده کشور است. این قرارداد خواستار عبدالله به رهبری این کشور آشتی ملی شورای عالی و برخی از اعضای دسته انتخاباتی عبدالله عبدالله خواهد بود از جمله در افغانستان را آغاز کند.

آشتی یافته و با توجه به اختیارات رسیدگی و تصویب کلیه امور مربوط به روند صلح در افغانستان.

Omed Maisam سخنگوی انتخاباتی تایید یک توافقنامه امضا شده بود در کاخ ریاست جمهوری. "ویژگی های یک تیم کار خواهد کرد در اجرای این توافقنامه و جزئیات به اشتراک گذاشته خواهد شد بعد," او گفت:.

افغانستان شده است در سیاسی بی نظمی از کشور کمیسیون انتخابات در ماه دسامبر اعلام کرد غنی برنده شده بود هفت. 28 انتخابات با بیش از 50 درصد آرا. عبدالله دریافت کرده بود بیش از 39 درصد از آرا با توجه به کمیسیون انتخابات اما او و انتخابات شکایت کمیسیون متهم گسترده رای گیری بی نظمی.

غنی و عبدالله هر دو خود را اعلام کرده رئیس جمهور در موازی افتتاح مراسم در ماه مارس است. آنها قفل شده در جنگ قدرت پس از آن و این اختلاف باعث تهمت به دولت آن را اعلام خواهد کاهش 1 میلیارد دلار کمک به افغانستان اگر این دو نبودند قادر به کار کردن تفاوت های خود را.

توافق صلح میان آمریکا و طالبان امضا Feb. 29 خواستار امریکا و ناتو به افغانستان را ترک. آن دیده می شد در آن زمان به افغانستان را بهترین فرصت در صلح و آرامش در دهه جنگ.

پس از آن ایالات متحده شده است در تلاش برای به دست آوردن طالبان و دولت افغانستان شروع به داخل افغانستان مذاکرات اما آشفتگی های سیاسی و شخصی acrimony بین غنی و عبدالله مانع شد. مذاکرات که در ماه مارس اتفاق افتاده است.

با وجود 18 سال و میلیاردها دلار کمک های بین المللی از افغانستان باقی مانده است به شدت ضعیف است. سطح فقر افزایش یافت و از 35 درصد از جمعیت در سال 2012 به بیش از 55 درصد در سال گذشته است. فقر در افغانستان تعریف شده است به عنوان یک فرد که برای زنده ماندن در $1 یا کمتر از یک روز است. پی در پی دولت افغانستان از جمله غنی احمدزی متهم شده است توسط ناظران بین المللی از فساد گسترده.

در ضمن کابل و دیگر شهرها در lockdown برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. افغانستان انجام شده است تنها محدود تست تا کنون با حدود 22,000 تست شده است. این کشور دارای بیش از 6, 400 تایید عفونت در یک ملت از 36.6 میلیون. به عنوان تست بیشتر در دسترس می شود, این کشور را تایید عفونت اعداد به احتمال زیاد خواهد شد به شدت افزایش می یابد به گفته مقامات بهداشت عمومی. مرگ و میر — رسما در 168 — به احتمال زیاد بسیار بالاتر است.

در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی ویران چهار دهه جنگ است محزون می خوانی آمادگی برای عمده شیوع.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب