یک سوم پلیس لس آنجلس مامور آزمایش مثبت برای coronavirus

یک سوم افسر پلیس لس آنجلس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و برگزاری نمایشگاه نشانه ها در داخل یک ایستگاه پلیس لس آنجلس برای چند روز این هفته با توجه به اجرای قانون مقامات صحبت کرد که به بار روز شنبه در در خواست نامش فاش نشود.

افسر که اخیرا در بازگشت از تعطیلات در خارج از کشور بود “سرفه و عرق” در هنگام رول در بخش مرکزی که گشت مناطق که عبارتند از مرکز شهر لس آنجلس دو نفر از مقامات گفت.

با وجود تظاهرات از چندین ماموران در ایستگاه تحت تاثیر افسر بود و اجازه کار به مدت حداقل دو روز این هفته با توجه به مقامات. آن را بلافاصله روشن نیست اگر افسر رفت در تماس و یا در غیر این صورت تعامل با مردم است.

افسر مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس و نتیجه مثبت آمد شنبه با توجه به اجرای قانون مقامات. اضافی افسران که کار با مبتلا افسر گشت به شمار می رود قرنطینه, مقامات گفت.

تبلیغات

یک سخنگوی پلیس لس آنجلس نمی تواند بلافاصله نظر.

دو نفر دیگر از کارکنان پلیس لس آنجلس — یک استاد راهنما در اقیانوس آرام بخش و عالی رتبه کارکنان به عنوان “عضو ارشد” — را نیز آزمایش مثبت برای بیماری, پلیس لس آنجلس تایید کرده است. منابع گفت: بار 14 عنوان بسیاری از کارکنان پلیس لس آنجلس آزمایش شده اند برای ویروس.

این بخش در حال حاضر راه اندازی برنامه برای اولین بار پاسخ تست آنها گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıbuy tiktok followersbuy instagram followershtml nullednulled themesmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet