دوم وحشتناک آتش است برينگتن مور پلازا ساکنان خواستار پاسخ

برای ساکنان برينگتن مور پلازا آتش که پاره پاره از طریق 25-داستان بلند-مرتبه در روز چهارشنبه بود یک لحظه وحشتنا

توسط MINERALNEWS در 10 بهمن 1398

برای ساکنان برينگتن مور پلازا آتش که پاره پاره از طریق 25-داستان بلند-مرتبه در روز چهارشنبه بود یک لحظه وحشتناک از déjà vu.

کمی بیش از شش سال پیش یکی دیگر از آتش آمار برج مسکونی باعث آسیب گسترده و ترک برخی از مستاجران بی خانمان.

ساختمان فاقد داخلی سیستم بارانی, آتش, مقامات گفت و برخی از آنها در حال حاضر سوال که چرا آبپاش نمی شد نصب شده پس از سال 2013 فروغ.

چهارشنبه آتش مجروح شدن 13 نفر از جمله 3 ماهه نوزاد و دو آتش نشان. هفت گرفته شد به یک بیمارستان از جمله a 30-year-old man who مورد نیاز CPR و ذکر شده بود در گرو شرایط و یکی دیگر از 30 سال در شرایط بحرانی, L. A. آتش سروان. اریک اسکات گفت.

تبلیغات

حداقل 15 نفر در رب دوشام شد airlifted به ایمنی از ساختمان را به پشت بام. مقامات گفت: این اولین بار بود که آتش هلی کوپتر استفاده شده است در تلاش های نجات.

مدتی بین 8 و 8:30 صبح یک زنگ به صدا در داخل ساختمان بیداری از 20 سال اقامت دن Karzen.

شوم پیام اطلاع 84 ساله است که او و همه مستاجران را به تخلیه بلافاصله.

"من تا به حال خواب, بنابراین من تا به حال به عجله برای قرار دادن برخی از لباس ها در گرفتن تلفن من و قدم زدن به بیرون درب از 16-طبقه آپارتمان" Karzen گفت. "من می دانستم که بد بود چرا که وجود این همه دود وجود دارد برای یک آتش سوزی که اتفاق می افتد در طبقه ششم است."

تبلیغات

Karzen چپ ساختمان اما متوجه شدم که او تا به حال هیچ جایی برای رفتن. بنابراین او عبور از خیابان به یک مرکز نوار که در آن او در یک راه پله مارپیچ در انتظار کلمه از مقامات آتش.

"من نمی دانم هنگامی که ما در حال رفتن به رفتن به عقب و من نمی خواهم به ترک آنجا که همه چیز من است وجود دارد" Karzen گفت.

حدود یک ساعت پس از تخلیه Karzen یک تماس از پسرش در هارتفورد, Conn., که شده است می خواهم زیر پوشش آتش در تلویزیون 3,000 مایل دور.

"که رخ نمی داد 10 سال پیش گفت:" Karzen که مشغول لغو قرار ملاقات ها و برنامه های او تا به حال برای روز.

ساکنان نبودند اجازه بازگشت به ساختمان یک شب در حالی که مقامات آتش بررسی. این وستوود مرکز تفریح و سرگرمی راه اندازی شد تا به عنوان یک پناهگاه اما Karzen گفت: او می خواهم به احتمال زیاد اقامت شب در دختر خود را در Tarzana و یا با یکی دیگر از پسر در وودلند هیلز.

علی مارا, 26, به خواب رفته بود در آپارتمان خود در سراسر خیابان را از برينگتن مور پلازا زمانی که او بیدار با بوی دود و انفجار از firetruck sirens.

او ساختمان و ساخته شده راه خود را به Barrington, که در آن او می تواند دیدن آتش گسترش در سراسر طبقه ششم و پیچش یا حلقه زنی در اطراف گوشه از ساختمان.

"به محض این که من بیدار بیرون آمد و همه ما به نوعی از تماشای آن و انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق افتاده است. آن یک تن از دود و آن هم از نوع سفر" در اطراف گوشه.

تبلیغات

او را دیدم افراد مشابه را از پشت بام و peeking از ویندوز در سراسر ساختمان.

"این واقعا غم انگیز," او گفت:. "وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در جهان است. فقط آن را بمکد. من فقط احساس غم برای آن دسته از مردم است."

هنگامی که لیز قهقهه تکان بود, بیدار, با صدای او بوی دود و بلافاصله فکر آن را نمی تواند دیگر آتش به یاد 2013 فروغ در بررینگتن. اما هنگامی که او از پنجره آن وجود دارد.

"من مانند مقدس ... این برج دوباره," او گفت:.

او تا به حال یک دید واضح و روشنی از شعله های آتش و ابری از دود سیاه. او می تواند بشنود فریاد می زند و ویندوز باد کردن. قهقهه زد طبقه به مساحت استخر به اشتراک گذاشته شده توسط دو ساختمان و در ادامه به تماشای به عنوان آتش نشان مشغول به کار برای فرونشاندن شعله های آتش و نجات ساکنان.

پس از شاهد وقایع دراماتیک او تصمیم گرفت که او می خواهم تا به حال به اندازه کافی. او نیاز به حرکت می کند.

او در مورد تمام بار او می تواند بوی سیگار و ماری جوانا دود از آپارتمان او در نتیجه کمی نظارت از ساختمان مدیران قهقهه گفت. او سه سال را صرف ضربه زدن بر روی اجاره دفتر درب نوشتن نامه و تماس تلفنی به مدیران ساختمان. در نهایت او داد.

"آنها باید قرار داده آبپاش در پس از [2013] آتش" او گفت:. "به آنها اجازه دهید همه دود. وجود دارد بسیاری از Airbnb [اجاره]. شما می توانید تمام این افراد در آینده به حزب و دود گلدان. صاحبخانه اهمیتی نمی دهند."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب