خواننده عزیز

من از خواب بیدار شدم روز سال نو متقاعد شده است که در سال 2020 خواهد بود که مهم ترین سال در حافظه اخیر است. این امر می تواند همه چیز در مورد سیاست. چگونه می تواند از آن باشد در غیر این صورت ؟ وقت در کاخ سفید بوده است استیضاح توسط مجلس نمایندگان بود که برخی برای تبرئه در سنا است. تیم ما از خبرنگاران و سردبیران را پوشش ماه از معاند بحث برخی که انتخابات را از کشور تقسیم شده و مهم نیست که از حزب دموکرات نامزد دریافت جایزه بود و یا کدام حزب برنده در ماه نوامبر.

اگر فقط ما جشن بود, کمی, کمتر, در آستانه سال جدید و حال و توجه به یک گزارش از ووهان چین که در آن مقامات بررسی مشکوک خوشه تنفسی موارد ظاهرا به غذاهای دریایی بازار است.

داستان باقی مانده عمدتا دریایی تا Jan. 30 — کمتر از یک هفته پس از کوبه برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر — زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس بهداشت جهانی. حتی پس از آن چند کارشناسان پیشبینی میکردند این راه است که در آن زندگی عمومی در سراسر استان و کشور می خرد به توقف تغییر زندگی ما و راه ما از زندگی است.

تبلیغات

آن را نیز زمان قابل توجهی تغییر و چالش های لس آنجلس تایمز و روزنامه نگاران به عنوان ما در تلاش برای نگه داشتن شما در مورد یک داستان بر خلاف ما که تا کنون تصور و یا شاهد.

آن جمعه, مارس 6, زمانی که گروه کوچکی از سردبیران ملاقات ما با رئیس اجرایی دکتر پاتریک به زودی-Shiong به بحث علم در پشت بسیار مسری coronavirus. به زودی-Shiong یک دانشمند و جراح است که صرف کار خود را مطالعه سیستم ایمنی بدن انسان در حالی که در حال توسعه روش های درمانی برای مبارزه با سرطان و بیماری های عفونی خواست ما را به این ویروس به طور جدی. او به ما گفت به پایبندی خود به قرنطینه پروتکل های زیر, سفر به شستن دست ما با صابون و برای جلوگیری از دست زدن به چهره های ما.

به زودی پس از آن, بزرگترین newsroom غرب پوتوماک رفت مجازی با اکثر خبرنگاران و سردبیران کار از خانه. چند تن از روزنامه نگاران ما در ادامه به ارائه گزارش در خیابان مراقبت زیادی به حفظ سلامت خود و جامعه است.

همانطور که ما دریافت روزانه و اغلب متناقض به روز رسانی از فدرال و ایالتی و مقامات محلی ما خودمان اختصاص داده شده به گزارش و توضیح آنچه در هر جنبه از این رمان جهانی همه گیر به معنی برای شما. ما می دانیم که سلامتی و ایمنی شغل خود را حتی فرزندان خود را به تحصیل در معرض خطر هستند. ما بارها اعلام تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری قرار داده شده است به یک آزمون. ما باید مقصد که بهترین شما فراهم می کند با آمار و تحلیل های شما نیاز به محافظت از خودتان.

تبلیغات

ما به طور فزاینده جهان به عنوان یک دهکده جهانی که در آن خبری از خارج از کشور و از پایین خیابان می تواند از اهمیت حیاتی. یک گزارش از ما پکن خبرنگار آلیس سو در مورد چین آخرین تلاش بازیابی یک داستان از ریچارد خواندن ما رئیس دفتر در سیاتل سوال چندین مرگ و میر در میان اعضای یک گروه کر کلیسا و یک نگاه چگونه دانش آموزان تنظیم به آموزش آنلاین از کارکنان نویسندگان Howard Blume و Sonali Kohli همه بسیار مهم است به درک این بحران است.

اگر شما اشتراک نسخه قابل چاپ ما, لطفا مطمئن شوید برای ثبت نام در خدمات دیجیتالی در latimes.com/activate بنابراین شما می توانید دریافت هشدار و گزارش در هر زمان و بر روی هر دستگاه. در اینجا چند نمونه از اطلاعات مهم موجود به شما:

· Coronavirus: آنچه که در حال حاضر. دو بار در هر هفته یک گروه از خبرنگاران ما فراهم می کند آخرین اخبار که مهم به شما. این اطلاعات برای کمک به شما اقامت سالم و عاقل. این نیز که در آن ما پاسخ بسیاری از سوالات ما از خوانندگان.

· ردیابی coronavirus در کالیفرنیا است. این پروژه از داده های ما و تیم گرافیک اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر نحوه تست, تشخیص, و مرگ و میر در حال پیگیری در طول زمان است. آن را نیز نشان می دهد که چگونه و در کجا این ویروس گسترش یافته است و به شما می دهد اطلاعات فعلی در مورد آنچه باز و بسته در استان ها در سراسر کشور.

· Coronavirus امروز. با نگه داشتن ثابت اخبار می تواند طاقت فرسا. این خبرنامه روزانه تحویل توسط ایمیل در شب دور تا بالا سرفصل ها و لینک برای ما بهترین داستان های هر روز.

· علم در پشت Coronavirus. در یک سری از فیلم های کوتاه, دکتر پاتریک به زودی-Shiong به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن به درک COVID-19.

در حالی که ما اولویت بندی پوشش coronavirus ما می دانیم که ما باید همچنان به انتشار داستان ها که به کالیفرنیا و به مردم در همه جا که تعداد ما برای اخبار از و درباره غرب است. ما امیدواریم که پروژه های از جمله ما مجازی باشگاه کتاب, حوادث, تظاهرات پخت و پز نشان می دهد که شما چگونه به وعده های غذایی مغذی و مواد غذایی راحتی و مشاوره در مورد چه چیزی برای تماشای گوش دادن به خواندن و کمک به نگه داشتن شما متصل در خانه.

ما قدردانی از اعتماد شما به ما و انتخاب شما برای تبدیل شدن به یک مشترک. با بسیاری از کسب و کار در منطقه و در سراسر جهان در برخورد با این بحران بسیاری از تبلیغ کنندگان ما قادر به ادامه تبلیغات که باعث می شود خود را به اشتراک و حمایت از ما روزنامه نگاری مهم تر از همیشه.

تبلیغات

نظرات و انتقادات شما همیشه خوش آمدید.

با تشکر از شما.

نورمن Pearlstine
سردبیر اجرایی
لس آنجلس تایمز

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im