یک بالابر های سنگین برای تناسب اندام در جهان به عنوان صفحه اصلی تمرینات جای بدنسازی

بزرگنمایی این تصویر سرمایه YTri مسابقات سه گانه عضو تیم کوین ایرلندی از واشنگتن شیوه خود شنا سکته مغ

توسط MINERALNEWS در 21 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

سرمایه YTri مسابقات سه گانه عضو تیم کوین ایرلندی از واشنگتن شیوه خود شنا سکته مغزی با استفاده از موقت مقاومت گروه بداهه از یک جفت جوراب. حسن نیت ارائه میدهد از لورن Anneberg پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از لورن Anneberg

برخی از دونده ها هنوز در حال دویدن در خارج در حالی که دیگران در حال ارسال شوخی فیلم در مورد دو سرعت در محل صابون طبقه است. وزنه برداران در حال پر کردن کیسه با کنسرو شده و شانه-فشار دادن کوزه های شیر. اما آنچه یک شناگر برای انجام ؟

"آره, آن دشوار است. آنها تماس بگیرید ديم تمرینات می گوید:" لورن Anneberg داوطلب مربی در پایتخت YTri مسابقات سه گانه تیم در واشنگتن ،

فکر می کنم: کشیدن یک باند الاستیک برای شبیه سازی شنا سکته مغزی — فعال کردن عضلات همان که در آب به جز "تو فقط ایستاده در اتاق نشیمن خود را با یک گروه در دست خود را."

بسیاری از مردم و علاقه مندان به تمرین و یا نه باید به دنبال چنین راه حل آنها آرزوی فعالیت فیزیکی در حالی که cooped در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"من هرگز از کار کردن با خانواده من قبل از, می گوید:" Umair Haseeb یک معلم در شیکاگو است که خودش را در بر داشت ساختمان موقت بدنسازی در پدر و مادر خود را' زیرزمین. ناگهان برای یک ساعت و یک روز او را به انجام تک پا چمباتمه درست در کنار پدر و مادر بر روی تردمیل و برادر کوچک خود را بلند کردن وزنه.

"این واقعیت که ما همه در همان اتاق های یک تجربه ... و پس از آن ما به طبخ یک وعده غذایی و یک تمرین وعده غذایی به عنوان یک خانواده چیزی است که ما هرگز به انجام این کار قبل از," او می گوید. "کسانی که در حال مرتب کردن بر اساس از لحظات خاص."

در ضمن بدنسازی صاحبان و تناسب اندام مدرسان خود را با فضاهای فیزیکی توقیف در حال انجام روی حیله و تزویر ریاضی: آیا برای ارائه خود را سخت به دست آورده مهارت در اینترنت به صورت رایگان.

بزرگنمایی این تصویر

مربی کتی گلد (راست) منجر جلسات تمرین از راه دور پس از نزدیک به او studio, کیلوگرم قوی در فیلادلفیا. حسن نیت ارائه میدهد از کتی گلد پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از کتی گلد

"بدون حمایت مداوم خود را به عنوان یک عضو Y ممکن است متوقف به وجود داشته باشد" را بخوانید اخیر ایمیل از انجی ریس-Hawkins رئیس YMCA در واشنگتن که در آن Anneberg تیم قطار.

به دلیل coronavirus خاموش شدن ناگهانی ورزشگاه و تناسب اندام استودیو روبرو هستند چالش های مشابه به عنوان بسیاری از کسب و کارهای دیگر در سراسر کشور: مجبور به اخراج کارکنان شفاعت برای نرمی در اجاره و یا پرداخت بیمه آینده با توجه.

"این احساس نا می گوید:" آن Mahlum مدیر عامل تناسب اندام زنجیره ای Solidcore که تا به حال به اجازه رفتن از 98 درصد کارکنان است و به مذاکره با ده ها تن از صاحبخانه.

بسیاری از شرکت ها مانند او هستند شمارش وفادار به طور منظم برای ادامه پرداخت برای کلاس فقط تقریبا. اما افت به این سیل محتوا رایگان: YouTubers, Instagrammers و حتی گران برنامه های تناسب اندام مانند Peloton به دنبال تقویت خود پس در حالی که همچنین کمک به مردم از طریق یک زمان دشوار است.

آنلاین تمرینات هستند البته چیز جدیدی نیست. و آنها بسیار قدردانی توسط خود جدا کرد. اما ریاضی پیچیده است برای مدرسان که تا همین اواخر با اتکا بر پرداخت جلسات به عنوان درآمد خود را.

"این کار برای من این است آنچه که من مورد مطالعه قرار گرفته این است آنچه که من انجام می گوید:" جیمی اندروز یوگا و تناسب اندام مربی فقط در خارج از بوستون که تا به حال به رها کردن بر روی یک نام تجاری جدید استودیو به دلیل بیماری همه گیر. "اگر بسیاری از مردم آن را انجام دهید برای من فقط نگران باشید که آن را می شود سخت به ارزش بازگشت. ... و ارزش [رایگان] صفر است."

برخی از ورزشگاه در حال اجاره کردن دنده تمرین به فروشگاه شده است در حال اجرا از وزنه های آزاد, تشک یوگا و دیگر تجهیزات. و مربیان خلاق شدن به نگه داشتن مشتریان خود را در پیگیری اهداف تناسب اندام خود.

"شما در حال رفتن به نیاز به یک جارو و یک حوله" فیلادلفیا مربی کتی گلد دستور یکی از مشتریان اخیر گروه های مجازی کلاس.

درست قبل از همه گیر مجبور گولد به او آموزش استودیو کیلوگرم قوی او می خواهم به صرف صدها هزار دلار در الکل و مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و دیگر مطابق با اصول بهداشتی لوازم. و در حال حاضر چیز دیگری وزن آن در ذهن او.

"ما یک صنعت بالا-سپاس و آغوش و های تجهیزات. ... اگر این یک سال از دست زدن به افراد دیگر صنعت تناسب اندام است که دچار مشکل" گولد می گوید.

"این برای تلفن های موبایل نیمه احمقانه — اما بالا و سپاس بخش بزرگی از به پایان رساندن چیزی هم به عنوان یک گروه. آن را مانند یک چیز خنده دار به فکر می کنم که شاید نمی تواند سرد در حالی که برای."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب