6 راه دانشگاه در پاسخ به کروناویروس

بزرگنمایی این تصویر لا جانسون/NPR تا کنون فقط چند متحده عالی آموزش و پرورش دانش آموزان را تایید

توسط MINERALNEWS در 16 اسفند 1398
Online learning during coronavirus crisis.
بزرگنمایی این تصویر
لا جانسون/NPR

تا کنون فقط چند متحده عالی آموزش و پرورش دانش آموزان را تایید کرده اند قرار گرفتن در معرض COVID-19 عمدتا از طریق تماس با بیماران در بیمارستان است. وجود دارد هیچ شیوع محور در دانشگاه ها و افراد جوان به عنوان یک گروه به نظر می رسد کمتر مستعد ابتلا به این بیماری است.

اما آموزش عالی در ایالات متحده آمریکا است که بیشتر از یک جامعه بین المللی از همیشه و این بدان معناست که اثرات coronavirus احساس شده است به طور گسترده در سراسر کشور در حال حاضر است. در یکشنبه, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: دانشگاه باید "نظر" لغو هر دو مطالعه در خارج از کشور و خارجی-تبادل برنامه های که به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر قرار دهد صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان.

تقریبا 1 میلیون نفر از این کشور بیش از 19 میلیون بالاتر آموزش و پرورش دانش آموزان از خارج از کشور آمده با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است. چین بزرگترین نقطه مبدا برای آن دسته از دانش آموزان با حدود 370,000 دانش آموزان در حال حاضر ثبت نام. از دیگر بسیار تحت تاثیر کشورهای کره جنوبی است No. 3 , ژاپن توسط شماره 8 و ایران شماره 13 در اعزام دانشجو به آمریکا

در همان زمان 342,000 دانش آموزان از تحصیل در خارج از کشور هر سال با توجه به IIE. دوم-محبوب ترین مقصد ایتالیا است که به دلیل گسترده جامعه انتقال وجود دارد در حال حاضر حمل CDC هشدار سفر.

در اینجا راه های کالج ها و دانشگاه ها در حال مقابله با گسترش coronavirus:

1. حرکت کلاس های آنلاین

امی DeCillis ارشد در دانشگاه نیویورک و شانگهای و تصمیم به اقامت در کشور به پایان آخرین ترم. او می گوید: او شده است تا حد زیادی محدود به مجتمع آپارتمانی گرفتن مواد غذایی تحویل داده شده و در نظر گرفتن کلاس های آنلاین با همکلاسی های سراسر چندین بار مناطق. هنگامی که او جرأت را به یک رستوران به تازگی او را به درجه حرارت خود را چک در درب. و او را به طور موقت به تصویب رسید و گربه از یک غایب همکلاسی.

"من عاشق سگ, اما من یک COVID-گربه در حال حاضر," او می گوید.

مستقر در ایالات متحده موسسات با عملیات بر روی زمین در چین و ژاپن از جمله دانشگاه NYU فورت هیز دانشگاه دولتی و Sam Houston State University — تا به حال فقط چند هفته به مهاجرت از تمام کلاس های خود حاضر پس از شهرهای تحت قرنطینه. و کالج ها و دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده در حال حاضر درخواست از اساتید برای آماده شدن برای انجام همان و خود را آشنا با ویدئو کنفرانس برنامه هایی مانند زوم در صورتی که شیوع نگه می دارد دانش آموزان محدود در خانه.

در چین برخی از مدارس در حال ساخت دوره های در دسترس بر روی تلفن همراه چرا که دانش آموزان ممکن است در گیر در خانه بدون لپ تاپ. و در نظر گرفتن کلاس های آنلاین می تواند به معنای استفاده از VPN برای دور چین فایروال. هدر لی استاد تاریخ در دانشگاه نیویورک و شانگهای می گوید: "VPN باعث می شود همه چیز واقعا دشوار است." به دلیل مسائل مربوط به پهنای باند او اغلب متوسل به استفاده از چینی محبوب پیام رسانی برنامه WeChat برای برقراری ارتباط با دانش آموزان در طول سخنرانی آنلاین.

جف بورژوازی رهبری استاد در فورت هیز دولت رفته از آموزش دانش آموزان در شریک زندگی خود پردیس در استان هنان چین به آموزش آنها از 16 ساعت در مناطق دور در سن دیگو. او می گوید او نمی تواند به چین سفر; در ضمن خود چین مبتنی بر دانش آموزان قرنطینه در خانه.

"من از یکی از دانش آموزان من روز دیگر 'شما چه بوده است؟' و پاسخ او این بود: امروز من یک دوش. من به تماشای یک فیلم است. و سپس من در زمان چرت زدن. فردا من احتمالا همین کار را.'" بورژوا می گوید که این ترم می شود رفتن "من امیدوار هستم که آنها را پر کنید وقت خود را با بسیاری از تکالیف و نوشتن زیبا مقالات."

جف لیمن معاونت در دانشگاه نیویورک و شانگهای می گوید شده است وجود دارد یک پوشش نقره ای: "ما به عنوان یک هیئت علمی شده فکر کردن بیشتر به طور جدی در مورد تعلیم و تربیت در ماه گذشته از ما در قبل از هشت سال." او می گوید: سخنرانی بیش از چت تصویری است که همیشه امکان پذیر است چرا که از مسائل مربوط به پهنای باند و دلایل دیگر خیلی از اساتید هستند که بدانند چگونه به تعامل با دانش آموزان با ارسال فیلم و بیش از چت موضوعات.

او و رهبران در دیگر دانشکده ها می گویند که درس آموخته ها و برنامه های ایجاد شده برای خود چینی عملیات ممکن است قابل اجرا stateside اگر coronavirus همچنان به گسترش است.

2. لغو سفر

حتی قبل از CDC مشاوره در مورد تحصیل در خارج از کشور بسیاری از کالج ها و دانشگاه های سیستم شروع به لغو هر دو جاری و آینده برنامه های سفر. در میان آنها: دانشگاه کالیفرنیا در سیستم دانشگاه ایالتی آریزونا دانشگاه پیتسبورگ Edinboro دانشگاه جیمز مدیسون در دانشگاه کانکتیکات, کالج ترینیتی و Texas A&M University. کسانی که فسخ باید به معنای تلاش برای پیدا کردن نقاط جدید برای دانش آموزان در شلوغ دانشگاه.

لیمن در دانشگاه نیویورک می گوید: بعد از مدرسه در سال جدید چینی شکستن با کروناویروس بلندی صدها شانگهای دانش آموزان تصمیم به مطالعه در دانشگاه های مختلف: "شماره 1 قسمت جالب اینجاست که شد فلورانس. و بنابراین در واقع تعدادی از این دانش آموزان تا به حال دو ضربت تجربه. اما آنها troupers."

دانشکده در ضمن متاثر شده اند لغو عمده جلسات و کنفرانس های علمی مانند Educause در Bellevue بشویید. و نشست انجمن فیزیک آمریکا در دنور. علم مجله گزارش داد که محققان به عنوان دور به عنوان برکلی, کالیفرنیا., احساس از دست دادن توانایی برای همکاری با همکاران در چین است.

3. کمک به دانش آموزان چینی

روز پنج شنبه در موسسه بین المللی آموزش و پرورش منتشر شد یک نظرسنجی از 234 نهادهای ایالات متحده که با هم ثبت نام حدود نیمی از دانش آموزان چینی در ایالات متحده است. از آن 37 درصد گفت: برخی از دانش آموزان خود مجبور شدند برای ماندن در چین پس از سفر به خانه برای تعطیلات به دلیل محدودیت های مسافرتی با توجه به این ویروس است. دانشگاه ها ارائه شده اند این دانش آموزان فرصتی برای انجام مطالعه مستقل را در یک ترم و یا ثبت نام آنلاین.

برای دانش آموزان چینی در حال حاضر در آمریکا دانشگاه مشکل این است که معکوس: آنها نمی توانند به خانه برای شکستن بهار یا احتمالا برای تابستان. این بررسی نشان داد موسسات ارائه مشاوره خدمات و در برخی موارد خطوط تماس ویژه به گزارش موارد تبعیض.

علاوه بر این سه چهارم از موسسات نظر سنجی گفت: سفر محدودیت های موثر بر توانایی خود را برای جذب دانش آموزان در چین برای سال آینده.

4. صدور هشدارها و دستورالعمل

در سراسر کشور, دانشگاه ها در حال تلاش برای آرام کردن دانشجویان دانشکده و پدر و مادر; 96% گفت IIE در بررسی های خود را که آنها منتشر کرده اند جامعه گسترده ارتباطات و اساسی اطلاعات سلامت. دانش آموزان و کارکنان از بازگشت از خارج از کشور — و گاهی اوقات هر کسی با علائم هستند که خواست به خود قرنطینه به مدت دو هفته. پردیس مراکز بهداشتی و درمانی درخواست برای یک سر تا اگر یک دانش آموز با علائم معتقد است که آنها نیاز به آزمایش می شود برای COVID-19. و اساتید در حال یادآوری به دانشجویان را تشویق به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و نیاز به دکتر داشته باشید.

در علاوه بر این به هشدارهای بهداشتی دست شویی یادآوری و تمیز کردن راهنمایی یک موضوع مشترک در پردیس ارتباطات در مورد کوروناویروس شده است به "نگاهی به یک نقش فعال در رد بیگانه ستیزی تعصب و نژاد پرستی همراه با COVID-19" به عنوان دانشگاه کالیفرنیا در دیویس آن قرار داده است.

5. برنامه ریزی برای بزرگتر اختلالات

برای اموزش Chisum, مدیر اجرایی آنلاین عملیات در Sam Houston State University در تگزاس coronavirus تهدید به معنای گرد کردن خود را "علمی تداوم طرح" از طوفان هاروی در سال 2017.

SHSU نمونه ای پیچیده طبیعت عالی آموزش و پرورش امروز: عمومی, کالج, نزدیکی هوستون در خدمت حدود 20 ، 000 دانش آموزان و 51 برنامه های آنلاین. آن را نیز اتفاق می افتد به اجرای دو رشته با ژجیانگ پلیس کالج در Hangzhou ، این برنامه به سرعت تبدیل به آنلاین-تنها پس از coronavirus شروع به گسترش کرد.

وقتی که می آید به پردیس اصلی Chisum می گوید: "ما در حال رفتن به صبر کنید و ببینید چه CDC می گوید: — چه نوع از دستور ما دریافت ما از آژانس های فدرال. اما نه منفعل استقرار این معنا که ما در حال آماده سازی خودمان برای امکان انتقال حرکت همه دانشگاه ما مبتنی بر عملیات به آنلاین روش."

در طول Harvey, Chisum مدرسه می گوید: بسته اصلی پردیس تنها برای یک هفته. دانستن که در آن آنلاین دانش آموزان اغلب پدر و مادر مشغول کار بودند رو مهم زندگی اختلال, SHSU تاخیر شروع آنلاین ترم تا اکتبر خرد معمول آن 15-هفته دوره به 7.5-هفته intensives. Chisum می گوید که آنها احتمالا می خواهم به انجام کاری مشابه در مورد کوروناویروس تعطیلی از دانش آموزان عمدتا ماند در مسیر پس از Harveyand درآمد نیست قطره به همان اندازه به عنوان انتظار می رود.

6. آموزش و یادگیری در مورد کوروناویروس

جهانی بهداشت از بحران نیز می تواند یک فرصت یادگیری. در اواسط ماه فوریه امپریال کالج لندن عرضه رایگان کلاس بر روی پلت فرم آموزش آنلاین Coursera با عنوان "علم مهم: اجازه دهید بحث در مورد COVID-19." البته در حال حاضر دارای بیش از 7000 ثبت نام و آن را در رتبه دوم محبوب ترین Coursera ارائه تا کنون در سال 2020 است.

همانطور که برای امی DeCillis در دانشگاه نیویورک و شانگهای او منتقل او capstone ارشد پروژه در مورد کوروناویروس و او را قرنطینه تجربه. او می گوید: او نه ببخشید اون از طریق قرنطینه: "من از مطالب با تصمیم من. آن را برای تلفن های موبایل قشنگ, اما من یادگیری خیلی در مورد زندگی و دوستی, و جهان, و خودم را در این روند است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن