6 Takeaways از مقدماتی نیوهمپشایر

در حال بارگذاری... بزرگنمایی این تصویر نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز افزایش مشت خود ر

توسط MINERALNEWS در 23 بهمن 1398

در حال بارگذاری...

بزرگنمایی این تصویر

نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز افزایش مشت خود را در پیروزی در نیوهمپشایر اولیه. جسی کاستاریکا/WBUR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جسی کاستاریکا/WBUR

پایان در بالا در نیوهمپشایر نگاه بسیاری مانند پایان هفته گذشته در آیووا این بار با ایالت ورمونت برنی ساندرز پیشرو راه و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg پایان دوم نزدیک.

اما از شماره 3 نقطه در پایین وجود دارد برخی از شگفتی بزرگ از جمله افزایش ایالت مینه سوتا ctq و ناامید کننده پس از اتمام ماساچوست ایالت الیزابت وارن و جو بایدن.

در اینجا شش takeaways از آنچه شب گذشته اتفاق افتاد:

1. ساندرز است که در داخل پیگیری برای نامزدی در حال حاضر

ساندرز اساسا در آیووا (و بيشترين خام آرا) و در حال حاضر موفق به کسب نیوهمشایر و به این دلیل که جناح چپ حزب تقسیم شده است در لحظه ای که او در موقعیت قطب برای نامزدی حزب دموکرات.

که به ویژه درست است اگر ماساچوست ایالت الیزابت وارن در ادامه به محو شدن. او به پایان رسید چهارم با تنها حدود 9 درصد از رای خوبی نیست برای نشان دادن یک سناتور از یک کشور همسایه است.

اما ساندرز تنها بدست 26 درصد از آرا را در هر دو کشور. او باید قادر به نشان می دهد او می تواند به گسترش فراتر از خود را پایگاه اصلی رای دهندگان زیر 30 سال و لیبرالها اگر او می خواهد به نفع نامزدی.

بزرگنمایی این تصویر

برنی ساندرز حامی ویلیام کالینز از هارویک MA امواج برنی ثبت نام به اخبار مثبت است که او است که منجر به بسته در نیوهمپشایر اولیه. جسی کاستاریکا/WBUR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جسی کاستاریکا/WBUR

2. مردم در انتخابات کمک می کند تا ساندرز' electability استدلال

بر خلاف آیووا, میزان مشارکت در نیوهمپشایر بود بالا کمک می کند که ساندرز' مورد که او می تواند درام شور و شوق در میان پایه به خصوص در مدارس (حتی اگر خروج سنجی نشان داد درصد کوچکتر از رای دهندگان کمتر از 30 بیرون آمد و به رای نسبت به سال 2016 اولیه).

به عنوان از 1:45 a. m. ET میزان مشارکت در انتخابات حدود 279,000 با 87 درصد از حوزه گزارش. در سال 2008 ثبت شد در مورد 288,000. در سال 2016 میزان مشارکت در انتخابات حدود 250,000.

اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد در حال حاضر رفتن به یک صدای بسیار بحث در مورد اینکه آیا ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی می تواند به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بزرگنمایی این تصویر

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq امواج به هواداران در نیوهمپشایر اولیه شب تجمع در کنکورد, N. H. U. s. 11 فوریه سال 2020 است. ایمان Ninivaggi/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ایمان Ninivaggi/ایسنا

3. Klobuchar بود داستان شب — و جستجو برای ساندرز جایگزین

ایالت مینه سوتا ctq اتمام سوم با 20 درصد آرا بزرگترین شگفتی از شب. او به نظر می رسد که در بر داشت یک خط برای امیدوار پیام بین ساندرز و بقیه بسته است.

"ما نمی توانیم پیروزی بزرگ را با خارج-تقسیم تقسیم ارشد" Klobuchar گفت. "ما باید مردم را با ما به جای بستن آنها. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدترین کابوس مردم در وسط خسته از نام و mudslinging کسی را برای رای دادن در ماه نوامبر است."

Klobuchar شده بود روند صعودی پس از او تعجب پنجم پایان بر پاشنه سابق معاون رئیس جمهور بایدن در آیووا و بحث عملکرد به نظر می رسد که او قرار داده است. حدود نیمی از رای دهندگان گفت: آنها تصمیم گرفتند در چند روز گذشته و نیمی از رای دهندگان نیز گفت: بحث مهم بود به انتخاب خود را با توجه به نظرسنجی های خروج.

Klobuchar است اوج دقیقا در زمان مناسب. این سوال برای او است — او می تواند بر روی آن سرمایه گذاری و متقاعد کردن میانه او کسی است که می تواند برنده. بسیاری از که ممکن است بستگی دارد که چگونه او با انجام متنوع تر رای دهندگان در آینده مسابقات.

بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg صحبت اولیه او در شب دیده بان حزب در 11 فوریه سال 2020 در Nashua, New Hampshire. متی Cavanaugh/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
متی Cavanaugh/گتی ایماژ

4. برای Buttigieg آیووا و نیوهمپشایر خوب هستند اما در حال حاضر می آید آزمون واقعی

پس از انجام خوبی در آیووا و نیوهمشایر Buttigieg است نماینده رهبر در این مسابقه با 22 تا ساندرز' 21. اما وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. فقط 2 درصد از نمایندگان اختصاص داده شده است و یک نامزد نیازهای 1,991 برای تبدیل شدن به نامزد.

Buttigieg نامزدی است که در مورد خود را به صورت حساس ترین تست استرس با اولیه مسابقه رفتن به نوادا Feb. 22 و کارولینای جنوبی یک هفته بعد. او برنده دو از whitest متحده در این کشور و به قدرت با رای دهندگان با مدرک دانشگاهی. اما او تلاش در پای صندوق های رای با رای دهندگان از رنگ. نوادا شد 41% غیر سفید در سال 2016 و 61 درصد از کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تبار بودند.

بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن معرفی شده است به این جمعیت در طول یک کارولینای جنوبی راه اندازی مبارزات انتخاباتی حزب در 11 فوریه سال 2020 در کلمبیا, کارولینای جنوبی. Sean Rayford/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Sean Rayford/گتی ایماژ

5. بایدن در سقوط آزاد. خواهد کارولینای جنوبی واقعا فایروال?

برای معاون سابق رییس جمهور و با بالاتر به رسمیت شناختن نام با آمدن به این اولیه کمپین وجود دارد فقط هیچ بهانه ای برای یک پنجم پایان در نیوهمپشایر.

به تازگی به عنوان سه هفته پیش بایدن بود که منجر انتخابات در دولت است. و رای دهندگان که معلوم بود و کمتر لیبرال از سال 2016 با توجه به نظرسنجی های خروج.

اگر استدلال خود را این است که شما در حال ترین electable شما نمی توانید پایان چهارم و پنجم به ترتیب در دو نامزدی مسابقات.

بایدن است یکی از آخرین شات در کارولینای جنوبی و جایی که او شنبه شب به جای انتظار برای نتایج در نیوهمپشایر. "این است که بیش از, مرد," او گفت:. "ما فقط گرفتن آغاز شده است."

او تاکید کرد که "99.9%" از رای دهندگان و "99.8%" از لاتینی ها در دموکراتیک اولیه نه به حال شانس به وزن و در عین حال. بایدن شده بانکی در انجام به خوبی با رای دهندگان — و او را به. بد نشان دادن در کارولینای جنوبی و آن را در پایان به صورت بایدن. آن را هنوز هم بیش از دو هفته دور و او نیاز به توقف خونریزی با عملکرد جامد در نوادا است.

ساخت همه چیز سخت تر برای بایدن ثروتمند سرمایه داری تام Steyer که صرف یک تن از پول و جدی بازی به صورت سیاه و سفید رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی. اگر او می شود سهم قابل توجهی از آنها را که می تواند روده بایدن انتخاباتی.

بایدن عملکرد در مبارزات انتخاباتی است و نه الهام بخش اعتماد به نفس در دموکراتیک رای دهندگان بودند که به رای دادن به او — و بسیاری از آنها در حال حاضر فکر کردن در مورد سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. میلیاردر است که در حال حاضر رو موشکافی برای تصدی خود به عنوان شهردار در انتخابات در نوادا و کارولینای جنوبی, اما او را در مارس 3 شنبه متحده است. او صرف بیش از $350 میلیون از پول خود را در تبلیغات و آنها را تبدیل به همه جا.

اگر بایدن Buttigieg و Klobuchar نمی انجام به خوبی در نوادا و کارولینای جنوبی و بلومبرگ ضربه آنها را در روز سه شنبه که یک سناریو محتمل است که در آن می شود ساندرز در مقابل بلومبرگ. شما می توانید تصور کنید آنچه که انجام می دهد به حزب ؟

6. مقدماتی هستند خیلی راحت تر از قفقاز

در نهایت یکی واقعا چیز خوب در مورد سهشنبه شب بود که در واقع با داشتن نتایج.

مقدماتی فقط ساده تر از قفقاز و با بیشتر کشورهای در حال دور شدن از قفقاز شما تعجب می کنم اگر آنها به زودی تبدیل به یک چیزی از گذشته.

وجود دارد رفتن به یک مکالمه واقعی در میان دموکرات ها در مورد بهترین راه برای شمارش آرا به خصوص با توجه به آیووا داد اوباما باز به حمله دموکرات ها در صلاحیت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن