4 Takeaways کلیدی از واشنگتن بزرگ با تکنولوژی شنوایی در "انحصار قدرت"

بزرگنمایی این تصویر ردیف بالا Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و راست و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

ردیف بالا Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و راست و مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس دوم از راست ردیف پایین مدیر عامل گوگل Sundar Pichai چپ و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک دوم از سمت چپ در حال سوگند از راه دور در طول قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست در کاپیتول هیل. مندل فا نگن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/AP

چهار بزرگ با تکنولوژی اجرائی صرف شنبه بودن کبابی — تقریبا — توسط قانونگذاران مجلس ایجاد اولین عینک است که با چرخش آشکار و به ناچار بی دست و پا.

Facebook مارک زوکربرگ آمازون جف بزوس سوندار پیچای گوگل و اپل تیم کوک هر یک از آورده خود را متمایز رفتار را داشته اما همه به اشتراک گذاشته فراوان محتاط رویکرد که خاموش بسیاری از سوالات دشوار با خوب تمرین خط در مورد چگونه شرکت خود را نمی شیب زمین بازی را به نفع خود.

کمیته قضایی مجلس دموکراتیک رئیس, رود آیلند, Rep. دیوید Cicilline نتیجه روز جلسه با اشاره به آنچه که ممکن است پیش رو به عنوان قانونگذاران اندیشیدن مقررات فدرال به برگزاری چهار شرکت به ارزش نزدیک به یک ترکیب $5 تریلیون دلار به حساب.

"این شرکت به عنوان آنها امروز وجود دارد باید انحصار قدرت است. برخی از نیاز به شکسته شود. همه باید به درستی تنظیم و پاسخگو" گفت: Cicilline اضافه کرد که قوانین ضد تراست نوشته شده در یک قرن پیش نیاز به به روز رسانی برای عصر دیجیتال است.

"هنگامی که این قوانین نوشته شده انحصارطلبان مرد بودند به نام راکفلر و کارنگی" او گفت:. "امروز مردان نام زوکربرگ, آشپز پیچای و بزوس. یک بار دیگر کنترل خود را از بازار اجازه می دهد تا آنها را به انجام آنچه در آن طول می کشد برای درهم شکستن کسب و کار مستقل و گسترش قدرت خود. این باید پایان یابد."

چه بعدی ؟ Cicilline را موضوع گزارش انتظار می رود در حدود یک ماه در کمیته فرعی بررسی به شرکت های ارائه یک چارچوب برای چه شکل مقررات جدید در دره سیلیکون می تواند.

در اینجا برخی از takeaways کلیدی از این جلسه:

بزوس 'نمی تواند تضمین نماید" آمازون استفاده می شود هرگز فروشنده داده به خود محصولات

قلب از چهار جلسه در مورد اینکه آیا با تکنولوژی شرکت های بهره برداری خود را در بازار تسلط به فشردگی رقابت برای آب خود را از محصولات و خدمات.

منتقدان از آمازون به مدت طولانی اشاره به یکی از گفته نمونه که: زمانی که آمازون متوجه یک شخص ثالث محصول است که فروش خوبی را در سایت خود و با استفاده از آن اطلاعات برای راه اندازی خود را با نام تجاری جایگزین که منتقدان می گویند آمازون ترویج بیش از رقبا.

همیشه از وال استریت ژورنال در اوایل سال جاری نشان داد که آمازون اهدای داده ها از فروشندگان مستقل و با استفاده از آن خود را برای ایجاد رقابت محصولات آمازون مدیران باید قاطعانه آن را تکذیب کرد.

بزرگنمایی این تصویر

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شهادت از راه دور در طول قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست در کاپیتول هیل در روز چهارشنبه. مندل فا نگن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/AP

در روز چهارشنبه که تغییر کرده است.

تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. که منطقه شامل آمازون ستاد خواسته بزوس point blank: آیا شرکت با استفاده از داده های جمع آوری شده از دیگر فروشندگان بر روی پلت فرم برای آن استفاده کرد ؟

"من نمی توانم پاسخ این سوال بله یا نه" بزوس گفت. "ما یک سیاست در برابر استفاده از فروشنده-داده های خاص برای کمک به ما برچسب های خصوصی, کسب و کار, اما من می توانم به شما تضمین می کنند که این سیاست هرگز نقض شده است."

این اولین بار آمازون اذعان کرد که $1 تریلیون شرکت ممکن است به سوء استفاده از اطلاعات به لبه مستقل فروشندگان. بزوس گفت که آمازون در حال انجام تحقیقات داخلی به این موضوع است.

Jayapal اشاره کرد که آمازون دسترسی به اطلاعات در مورد مصرف کننده عادات فروشندگان قیمت گذاری و موجودی data — یک گنجینه ای از اطلاعات است که می تواند برای سوء استفاده در صورت استفاده برای کسب و کار تصمیم گیری در مورد آمازون محصولات خود را.

"شما می توانید مجموعه ای از قوانین از این بازی را برای رقبای خود را اما نه در واقع دنبال همان کسانی که قوانین را برای خودتان" Jayapal گفت.

صدمه زدن به رقابت ظهور به عنوان دموکرات اولیه اتهام بزرگ با تکنولوژی

آمازون نیست, تنها هدف است. در این جلسه وعده داده شده به بررسی "سلطه" از هر چهار غول تکنولوژی و بسیاری از سوال — عمدتا از حزب دموکرات — zeroed در رقابت است.

نقاشی بر روی بیش از یک میلیون اسناد و صدها ساعت از شهادت جمع آوری شده در این کمیته سال تحقیقات مجلس همچنین فلفلی سه تن دیگر از مدیران و سوالات در مورد چگونه شرکت خود را آنقدر بزرگ و چه آنها که با استفاده از آنها ممکن است به صدمه دیده است بسیار کوچکتر از رقبا است.

مدیر عامل گوگل پیچای فشرده شد در جستجو و تبلیغات با قانونگذاران کاوش که آیا گوگل به نفع خود صفحات و محصولات و آن را متهم به سرقت محتوا از رقابت خدمات مانند Yelp از.

بزرگنمایی این تصویر

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai شهادت از راه دور در یک خانه قضائیه فرعی شنوایی بر ضد تراست در کاپیتول هیل در روز چهارشنبه. مندل فا نگن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/AP

"گوگل شد دروازه ورود به اینترنت, آن شروع به سوء استفاده از قدرت خود" Cicilline گفت.

مدیر عامل شرکت پاسخ داد که گوگل قصد دارد تا به کاربران اطلاعات آنها دنبال آن هستید — اما او ducked برخی از خاص اتهامات.

برای Facebook را زوکربرگ تمرکز بر روی حصول به خصوص این شرکت 1 میلیارد دلار برای مقابله, عکس های برنامه Instagram در سال 2012.

Rep. جری Nadler, D-n. y. به نقل از مدیر عامل شرکت خود را ایمیل بحث در مورد نیاز به "خنثی کردن یک رقیب" به عنوان بخشی از منطق برای خرید Instagram.

"این دقیقا همان نوع از ضد رقابتی کسب که قوانین ضد تراست طراحی شده بودند برای جلوگیری از" Nadler گفت.

زوکربرگ همچنین سوال در مورد چگونه Facebook استفاده می شود یکی دیگر از برنامه آن را خریداری برای نظارت بر آنچه که مردم انجام شد در گوشی های هوشمند خود را به منظور شناسایی برنامه های دیگر به تجاوز کردن.

مدیر عامل شرکت گفت: دلایل بسیاری وجود دارد که او اقدام به خرید شرکت با این استدلال که هشت سال پیش زمانی که Facebook خریداری Instagram: "این دور از آشکار" که Instagram رشد می کنند آنقدر بزرگ گفت: Facebook سرمایه گذاری موجب پلت فرم رسانه های اجتماعی ،

اپل کوک که دریافت توجهی کمتر از سه تن دیگر از مدیران مجبور به دفاع در برابر اتهامات عنوان شده است که شرکت خود را با استفاده از فروشگاه برنامه خود را برای مجازات رقبا.

بزرگنمایی این تصویر

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک شهادت از راه دور در طول قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست در کاپیتول هیل. مندل فا نگن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/AP

دموکراتیک تشکر. لوسی می کنند گرجستان اشاره کرد اپل تصمیم به حذف برنامه های کنترل والدین مانند OurPact مدت کوتاهی پس از اپل معرفی صفحه نمایش زمان رقابت خدمات.

"ما نگران بودند که کنگره در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت کودکان و نوجوانان" کوک گفت و اشاره کرد که OurPact آسیب پذیر به شخص ثالث تصاحب. "بنابراین ما در مورد امنیت خود نگران."

می کنند اما همچنان شک و تردید است.

او با اشاره به یک ایمیل که در آن یک کارمند اپل در پاسخ به یک مادر شکایت در مورد حذف برنامه های کنترل والدین. اپل نماینده پیشنهاد کرد که مادر دانلود اپل صفحه نمایش زمان است.

"حتی برخی از بزرگترین شرکت ها در این کشور قدرت خود را از ترس. ما شواهد نشان می دهد که شرکت شما با استفاده از قدرت خود به ضرر رقبای خود و افزایش کسب و کار خود را" می کنند گفت:. "این است که اساسا ناعادلانه" او گفت:. "در نهایت آن را کاهش رقابت و انتخاب ساخته شده به مصرف کنندگان و این یک نگرانی بزرگ برای همه ما است."

جمهوری خواهان sidetrack شنوایی به هوا شکایت بر ضد محافظه کار تعصب

روز چهارشنبه جلسه قرار بود در مورد بزرگ با تکنولوژی قدرت و تسلط بازار. اما جمهوری خواهان از آن ساخته شده در مورد چیز دیگری است: اتهامات که سیستم عامل آنلاین هستند مغرضانه در برابر محافظه کاران است.

"بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران گفت: Rep. جیم اردن R-اوهایو در بیانیه افتتاحیه.

اردن و سپس به سرعت در حال خواندن با صدای بلند عناوین ساخت ادعا می کند که محافظه کار-تکیه نشریات و صداهای سرکوب شده اند و یا سانسور در Facebook و Google.

بزرگنمایی این تصویر

هرزه جیم اردن D-اوهایو صحبت می کند در طول یک خانه قضائیه فرعی در ضد تراست در کاپیتول هیل. مندل فا نگن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/AP

"همه ما فکر می کنم بازار آزاد است. ما فکر می کنم رقابت بزرگ است. ما عاشق این واقعیت است که این شرکت های آمریکایی. اما چه بزرگ است سانسور, مردم, سانسور محافظه کاران و تلاش برای تاثیر انتخابات" اردن گفت. "اگر آن را می کند پایان ندارد وجود دارد به عواقب."

قبل از اردن, اظهارات جمهوری خواه ویسکانسین جیم Sensenbrenner همچنین با اشاره به اعتقاد — به شدت رقابت بزرگ شرکت های فن آوری و پشتیبانی نشده توسط شواهد که محافظه کاران نمی لرزش عادلانه از سیستم عامل آنلاین, تماس, گزارش محافظه کارانه سانسور "به طور جدی نگران کننده است."

"محافظه کاران در حال مصرف کنندگان بیش از حد و آنها نیاز به حفاظت از قوانین ضد تراست," Sensenbrenner گفت.

از نظر از دست رفته? زوکربرگ واکنش

جمعه مرحله نهایی مسابقات شد تاریخی برای آوردن چهار نفر از قوی ترین مردان تکنولوژی قبل از کنگره برای اولین بار.

در مورد بزوس آن خود کاپیتول هیل اولین. اما در این جلسه نیز بی سابقه ای در فرمت. به دلیل همه گیر چهار نفر از مدیران عامل و برخی از اعضای از جمله قوه قضائیه کمیته صندلی Nadler, تمام نام از طریق سیسکو Webex ویدئو کنفرانس.

که در قالب مجازی ساخته شده برای سورئال تصاویر: چهار تیتان پیش بینی شده روی صفحه نمایش غول پیکر در این جلسه هر مرد موجود در خود چت تصویری جعبه به عنوان نمایندگان مجلس با نگاه به یک جلسه اتاق بیشتر از صندلی های خالی.

در یک نقطه و صندلی به نام 10 دقیقه زنگ تفریح برای رفع یک مشکل فنی با بزوس خوراک.

معلوم است حتی با تکنولوژی تیتان باید این مشکلات است.

آن را نیز خشک شنوایی از نوع انرژی جنبشی داشتن مدیران برخی از شرکت های با نفوذ ترین در جهان نشسته در کنار هم. که ارائه شده اند مخاطبان ملی با این شانس را به دیدن پویا در میان مدیران — که شناخته شده است به خصوص علاقه یکدیگر — و همچنین ارزیابی زبان بدن خود را و واکنش های هر یک از دیگران' شهادت.

در توییتر ناظران مانند وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار Deepa Seetharaman تاسف قادر به دیدن زوکربرگ صورت که بزوس, توصیف رسانه های اجتماعی به عنوان یک "نکات دقیق وظریف ماشین کشتار."

بزرگنمایی این تصویر

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل شهادت از راه دور در یک خانه قضائیه فرعی شنوایی بر ضد تراست در کاپیتول هیل در روز چهارشنبه. مندل فا نگن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مندل فا نگن/AP

قابل توجه دراماتیک ترین لحظه آمد نه در پشت و forths در حالی که نمایندگان مجلس شد, سوال از مدیران اجرائی اما زمانی که اردن در معمول خود آستین-نورد-تا بولداگ سبک رو به full-بویژه جیغ مطابقت با Cicilline بر رد درخواست اجازه می دهد یک نماینده مجلس و نه در قوه قضائیه کمیته قادر به سوال بپرسید.

"ما در حال صحبت کردن در مورد مردم آزادی در اینجا" اردن خال کوبی بیش از Cicilline.

"قرار دادن ماسک خود را در" اردن گفته شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب