38 امتیاز مثبت برای coronavirus در نیویورک زندان از جمله Rikers

نیویورک - حداقل 38 نفر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در شهر نیویورک زندان از جمله در بدنام Rikers Island

توسط MINERALNEWS در 3 فروردین 1399

نیویورک - حداقل 38 نفر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در شهر نیویورک زندان از جمله در بدنام Rikers Island زندان پیچیده هیئت مدیره است که نظارت این شهرستان در زندان سیستم میگویند.

در نامه ای به عدالت کیفری رهبران مدیره از اصلاح موقت رئیس ژاکلین شرمن نوشت که حداقل 58 نفر دیگر در حال حاضر با نظارت در بیماری مسری و قرنطینه واحد است.

"آن است که به احتمال زیاد این افراد شده اند در صدها نفر از مناطق مسکونی و مناطق مشترک طی هفته های اخیر شده اند و در تماس نزدیک با بسیاری از مردم دیگر در بازداشت و کارکنان" شرمن هشدار داد, پیش بینی یک افزایش شدید در تعداد زیادی از عفونت ها.

"بهترین راه رو به جلو برای حفاظت از جامعه و از مردم قرار دارد و کار در زندان است به سرعت در حال کاهش و تعداد زیادی از مردم قرار دارد و کار کردن در آن."

در گذشته شش روز او نوشت: هیئت یاد گرفتم که حداقل 12 واحد از اصلاح کارکنان پنج تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی کارکنان و 21 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

شهر زندان سازمان و آن شهر اجرا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال اظهار نظر در مورد این نامه است. در جمعه این شهر وزارت اصلاحات گفت: فقط یک زندانی مبتلا به بیماری کروناویروس, همراه با هفت زندان کارکنان است.

اواخر روز شنبه گروه اذعان 19 زندانیان تا به حال آزمایش مثبت — دو کمتر از در هیئت مدیره نامه — و 12 عضو هیات. شهر-اجرای آژانس فراهم می کند که اهل بیت مراقبت های بهداشتی نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال اظهار نظر در هیئت مدیره ادعا که برخی از کارمندان خود را نیز آلوده.

نیویورک همواره به عنوان تعدادی از عفونت های مرتبط با مطبوعات پیدا کرده است در گفتگو با زمان سابق و زندانیان.

بیش از 2.2 میلیون نفر زندانی در آمریکا — بیشتر از هر نقطه در جهان — و در حال رشد وجود دارد ترس است که شیوع می تواند به سرعت از طریق شبکه گسترده فدرال و ایالتی زندان شهرستان زندان و بازداشتگاه.

آن را محکم بسته بندی مایع جمعیت است که در حال حاضر دست و پنجه نرم با نرخ بالا از مشکلات بهداشتی و وقتی که می آید به افراد مسن و ناتوان افزایش خطرات ناشی از عوارض جدی است. با ظرفیت محدود در سراسر کشور به آزمون برای COVID-19 مردان و زنان در داخل نگران است که آنها در گذشته در خط زمانی نشان آنفولانزا مانند علائم به این معنی که برخی ممکن است آلوده و بدون دانستن آن.

برای اولین بار آزمون مثبت از داخل زندان ها و زندان آغاز شده و فریب کردن بیش از یک هفته پیش با کمتر از دو دوجین از افسران و کارکنان آلوده در امکانات دیگر از کالیفرنیا و میشیگان به پنسیلوانیا است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و حتی مرگ شود.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از ویروس. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با موارد شدید ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de