3 مجروح در 'تروریستی مرتبط با' در حومه لندن مظنون به قتل توسط پلیس

بزرگنمایی این تصویر پلیس لندن می گویند ماموران به ضرب گلوله کشته و یک مظنون در یک "تروریستی مرتبط با

توسط MINERALNEWS در 14 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

پلیس لندن می گویند ماموران به ضرب گلوله کشته و یک مظنون در یک "تروریستی مرتبط با" سلاح سرد حادثه یکشنبه. ویکتوریا جونز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ویکتوریا جونز/AP

به روز شده در 3:57 p. m. ET

در چه پلیس لندن در حال تماس با یک "تروریستی مرتبط با" حادثه دو نفر با ضربات چاقو در Streatham جنوبی لندن منطقه در روز یکشنبه.

یک فرد سوم جراحات جزئی در نظر گرفته شده که ناشی از شیشه پس از تخلیه از پلیس اسلحه گرم با توجه به بیانیه ای از پلیس متروپولیتن معاون کمیسر لوسی D'Orsi.

هر سه قربانی گرفته شد به جنوب لندن بيمارستان. یک مرد است که برای درمان زندگی-تهدید آسیب های یک زن آسیب هستند که تهدید کننده زندگی و زن دیگری دارای جراحات جزئی, پلیس گفت:.

مسلح و ماموران به ضرب گلوله یک مرد مشکوک بود که در صحنه مرده.

پلیس گفت: یک دستگاه پیدا شد بسته به بدن مشکوک اما افسران قادر به سرعت ایجاد آن را "جعل" دستگاه.

"این حادثه به سرعت اعلام کرد به عنوان یک حادثه تروریستی و به اعتقاد ما آن را به اسلامگرای مرتبط با" D'Orsi گفت.

بی بی سی گزارش داد مظنون بود به طور فعال بودن surveilled توسط پلیس در زمان حادثه.

یک شاهد عینی گفت که بریتانیا PA رسانه ای است که یک فرد ظاهر می شود به عنوان یک undercover افسر پلیس در تعقیب مرد که مسلح بود با یک کارد بزرگ و سنگین و پوشیدن نقره قوطی در قفسه سینه خود را.

لندن دچار یک تعداد حملات تروریستی در چند سال گذشته است. پلیس پاسخ داده اند در یک روش مشابه و حمله با پوشیدن جلیقه های انفجاری که معلوم شد جعلی است.

در ماه نوامبر سال 2019 دو نفر کشته و سه مجروح در یک سلاح سرد در نزدیکی پل لندن. پلیس و کشته شدن یک مظنون در صحنه بود که با پوشیدن یک جعل بمب. تروریسم شناخته شده است به عنوان یک انگیزه.

در ماه ژوئن سال 2017 هفت نفر کشته و 48 نفر دیگر مجروح شدند پس از حملات تروریستی در پل لندن و قصبه بازار است. در این حادثه مظنون شدند و با پوشیدن چیزی شبیه جلیقه انفجاری اما معلوم شد که جعلی, پلیس گفت:. داعش مسئولیت این حمله.

در مقایسه با دیگر حوادث مشابه رخ داده است نزدیک به معروف نشانه Streatham جنوبی لندن منطقه مورد 58,000 مردم است.

لندن پلیس متروپولیتن گفت: صحنه حمله شده است "به طور کامل موجود است."

در یک صدای جیر جیر آنها خواست مردم را به استفاده از "حس مشترک و محدودیت در گردش تصاویر و ویدئوها" به ویژه نشان دادن قربانیان و افسران درگیر در این حادثه. از آنها بخواهید برای هر کسی که با اطلاعات فیلم و یا تصاویر به اشتراک گذاری آنها را با پلیس است.

"تروریست ها به دنبال تقسیم و برای از بین بردن راه ما از زندگی در اینجا در لندن ما هرگز اجازه دهید آنها را موفق" شهردار لندن صادق خان گفت: در این بیانیه پس از حمله.

Streatham کار عضو پارلمان بل Ribeiro-Addy, توییتی که پلیس گفت: این یک حادثه جدا.

"این مهم است که ما اجازه نمی دهد اعمال تروریستی به تقسیم ما به عنوان این است که چگونه تروریست, برنده," او اضافه شده است.

NPR فرانک Langfitt کمک گزارش.tinyurlrebrandlybitlyv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de