2 آتش نشان کشته شده در پورتارویل کتابخانه آتش به یاد فداکاری آماده لبخند

شمار تلفات ناشی از آتش سوزی است که پاره از طریق یک کتابخانه عمومی در مرکز کالیفرنیا افزایش یافته است به دو بعد

توسط MINERALNEWS در 1 اسفند 1398

شمار تلفات ناشی از آتش سوزی است که پاره از طریق یک کتابخانه عمومی در مرکز کالیفرنیا افزایش یافته است به دو بعد از مقامات یافت بقایای یک دوم آتش نشان است.

Patrick Jones, 25, گم شده در حالی که مبارزه با پورتارویل کتابخانه آتش که گرفت حدود 4:15 بعد از ظهر روز سه شنبه. بدن خود را داشت در سوخته ساختار پورتارویل مقامات اداره آتش نشانی گفت: شب چهارشنبه.

آتش سروان. ری Figueroa, 35, نیز کشته شد در این آتش سوزی که مقامات مشکوک شده بود و در نتیجه آتش سوزی. دو 13-سال-پسران دستگیر شدند و رزرو به Tulare County, نوجوان بازداشتگاه به ظن آتش سوزی طرح و توطئه در اوایل این هفته مقامات گفت.

فیگوئروا شروع کار خود را با این شهر در سال 2007 و جونز استخدام شد و به زمان آتش نشان در سال 2017.

تبلیغات

"پاتریک سریع برای پیدا کردن دوستان با هر کس که در این بخش و شناخته شده برای همیشه داشتن یک لبخند بر روی صورت خود," مقامات نوشت: در بیانیه ای. "پاتریک همیشه سریع برای کمک به هر یک از همکار خود برادران و یا خواهران در و یا خارج از وظیفه. خود نگرش مثبت شد عفونی در اطراف ایستگاه های آتش نشانی. فداکاری خود را به او آموزش دیده بود در اخلاق کار خود را به عنوان او صرف بسیاری از شب تمرین و تبدیل شدن به مهارت به عنوان یک آتش نشان."

مقامات گفت: فیگوئروا شناخته شده بود برای او سرود: "عربستان سعودی" — که ایستاده بود به صورت "دانش و مهارت و توانایی."

"هنگامی که او آمد به کار و اولویت خود را نشان داد که او نیز گفت: "من مردان ماموریت پس از آن من" با توجه به یک بخش از بیانیه است. "ری نه تنها در خدمت شهروندان و جامعه در داخل و اطراف شهركرد او اغلب در پاسخ به wildland آتش سوزی در سراسر کالیفرنیا از طریق کار خود را."

تبلیغات

کتابخانه های شهرستان واقع شده و حدود 500 پا از سازمان آتش نشانی ساخته شده بود در سال 1953 و آیا یک سیستم بارانی با توجه به Tulare County Fire سروان. جوآن خرس.

بار کارکنان نویسندگان کالین Shalby و Jaclyn Cosgrove کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب