2016 تکرار? مغلوب ساختن پیشی جستن زنده کلینتون راهکار برای نبرد بایدن

نیویورک - اتهام یک "دولت عمیق" توطئه است. اتهامات شخصی و خانوادگی فساد است. نقاشی حریف به واشنگتن خودی نمی شود

توسط MINERALNEWS در 29 اردیبهشت 1399

نیویورک - اتهام یک "دولت عمیق" توطئه است. اتهامات شخصی و خانوادگی فساد است. نقاشی حریف به واشنگتن خودی نمی شود اعتماد کرد.

آن 2016 دوباره. یا حداقل این است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او گرد کردن راهکار کمک کرد که شکست هیلاری کلینتون احیای آن در روزهای اخیر به عنوان آنها سعی کنید به قاب 2020 به عنوان یک انتخابات بین نادرست ایجاد سیاستمدار و سیاسی خارجی بودن هدفمند برای مصرف در سیستم. این به اصطلاح بیگانه نشسته جمهور ایالات متحده است.

مشتاق برای منحرف کردن اذهان از coronavirus همه گیر است که بیش از کشته 89,000 آمریکایی و فلج اقتصاد تهمت و مشاوران او را شروع کرده اند خود دستگاه مه دوباره تقویت شده توسط رسانه های محافظه کار به عنوان آن را در طول روسیه پروب و استیضاح بررسی است. آخرین هدف: رئیس جمهور به احتمال زیاد انتخابات دشمن جو بایدن در تلاش فوری به درایو منفی خود را تایید رتبه های کمتر از شش ماه قبل از انتخابات.

این استراتژی در حال حاضر محور در بازی کردن اتهامات که بایدن پسر, شکارچی, سود کردن معاون ریاست جمهوری است. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اضافه شده بایدن را در روابط با چین این کشور در کاخ سفید در حال حاضر مستقیما مسئول گسترش COVID-19. و آن لگد به اوردرایو هفته گذشته هنگامی که تهمت کشف و ضبط بر آیات است که بایدن مطلع شد از بررسی روابط میان روسیه و مایکل فلین ارشد تهمت رسمی به عنوان مدارک و شواهد از یک توطئه برای تضعیف ریاست جمهوری قبل از آن آغاز شد.

فلین به اصطلاح دریدن یک درخواست مشترک توسط یک مقام دولتی برای یک سازمان اطلاعاتی برای شناسایی کسی که در تماس با یک خارجی تحت نظارت شد محور بی سابقه حملات مغلوب ساختن پیشی جستن در سلف خود. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدون شواهد که باراک اوباما — و با گسترش خود را از معاون رئیس جمهور تا به حال مرتکب "بزرگترین سیاسی کلاهبرداری جعل در تاریخ کشور ما است."

"این همه اوباما. این همه بایدن. این افراد فاسد — همه چیز فاسد بود و ما آنها را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "مردم باید از رفتن به زندان برای این مسائل است."

این بایدن کمپین به سرعت به عقب رانده انکار تخلف و با توجه به روال عمل دریدن برای کمک به مقامات درک هوش. آنها نقاشی تهمت واکنش به عنوان یک خسته بازی است که خواهد شد که اثر کمی بر روی رای دهندگان که تماشا کرده ام و سه سال از scattershot ریاست جمهوری در حال حاضر در تلاش برای رسیدگی به بیماری همه گیر.

"ما یک رئیس جمهور که نمی خواهند به بحث در مورد موضوع محوری در این کمپین در حال حاضر گفت:" مایک Donilon یکی از بایدن طولانی ترین خدمت مشاوران. "این است که جدید نیست. آن را مانند تهمت آغاز حمله به معاون رئیس جمهور امروز یا دیروز. او شده است در تمام طول سال های طولانی."

رئیس جمهور Donilon ادعا می افتد پشت در "تمام تلاش سعی می کنند مردم را از آنچه آنها زندگی می کنند از طریق" توصیف یک تاکتیک است که او اذعان کرد: "موفق شده در گذشته از نظر پرتاب و حواس او را پرت و سرپوش و پوششی."

مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی منحرف منحرف و تسلط بر سرفصل های باقی مانده بی همتا در میان سیاستمداران است.

چهار سال پیش در میان تعداد بی شماری از broadsides در برابر کلینتون شد اتهامات که او با استفاده از یک ایمیل خصوصی سرور به عنوان وزیر امور خارجه در معرض خطر امنیت ملی و اتهامات که او قابلیت اتصال به دولت برای غنی سازی خانواده خود را از طریق غیر انتفاعی, Clinton Foundation. برای بسیاری از رای دهندگان این القائات کرد و تأکید موجود شک و تردید در مورد درستی از یک زن که می خواهم در چشم های عمومی در دهه های و, همراه با شوهر سابق رئیس جمهور تلاش کرده بود در زمان با اینکه به عنوان قابل اعتماد است.

نظرسنجی ها نشان می دهد یک صعود دشوار برای تلافی جویانه در برابر بایدن. کمتر رای دهندگان را دوست ندارم بایدن از آنها کلینتون. و در سال 2016 رای دهندگان که تا به حال منفی دیدگاه های هر دو نامزد به شدت شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن; در حال حاضر آنها به نفع بایدن.

وجود دارد دیگر محدودیت های ذاتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تکرار خود 2016 استراتژی است.

اف بی آی را بررسی کلینتون در استفاده از ایمیل و سرور و در حالی که آن را نمی اتهامات ذرات به لحاظ سیاسی آسیب می رساند. اما در حالی که اپتیک جوان بایدن را پرسود کار در چین و با شرکت گاز اوکراین را نا امید برخی از دموکرات ها هیچ کس متهم یا پدر یا مادر با هر تخلف است.

و آن تهمت را فشار اوکراین برای پیدا کردن سیاسی آسیب رساندن به خاک Bidens که رهبری به رئیس جمهور را استیضاح.

اما داستان نمی خواهد برود. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در سنا برگزار خواهد شد جلسات به جوانتر بایدن کار در خارج از کشور به تصویر بکشد معاون سابق رئیس جمهور به عنوان یک دیرین واشنگتن خودی که خانواده بهره مند از قد و قامت خود را.

"از دخالت خود را در دریدن ژنرال فلین به پسرش هانتر بایدن بارها و بارها فرود خارجی سودآور کسب و کار می پردازد در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور جو بایدن مظهر سی باتلاق" گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی سارا متیوز.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به نوبه خود به روال شوم نیز سوخت خود را آخرین تلاش برای تضعیف مشاور ویژه رابرت مولر گزارش که شناسایی قابل توجه مخاطبین بین مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و روسیه اما او را متهم به یک جرم و جنایت و یا ادعا می کنند یک توطئه جنایی بین مبارزات انتخاباتی خود و کرملین. در حال حاضر این طرح به لینک دموکراتیک پرچمدار به پروب.

بایدن از متحدان نمایش چیزی نزدیک تفریحی به عنوان آنها تیک طریق حملات مغلوب ساختن پیشی جستن است مسطح در برابر معاون سابق رئیس جمهور از جمله تماس تلفنی با "خواب آلود جو."

کمپین پاسخ با دو برابر رویکرد: دقیق دفاع از بایدن در شایستگی و سپس استدلال این حملات نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن نقاط ضعف خود. آنها را به تهمت و خانواده در حال انجام کسب و کار و گیرایی در سراسر جهان در حالی که دختر و پسر در قانون کار در کاخ سفید به هفته صرف افتخار رییس جمهوری Jingping قبل از سرزنش پکن برای این بیماری همه گیر.

در آن محیط بایدن تیم باور نمی فراگیر روایت مانند "هیلاری ایمیل" را سایه این کمپین.

"مردم واقعا خوب درک که جو بایدن است" Donilon گفت: این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر به بحث در مورد تجربه و شایستگی و خلق و خوی است که بایدن ساخته شده است و پس از او راه اندازی شد پیشنهاد خود را در بهار گذشته.

در عین حال مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن دود استتار اشتباه آمریکایی ها در مورد روسیه و اوکراین و تحقیقات است. و در حالی که از دریدن اتهامات ممکن است الهام بخش ایران پایه بیش از متقاعد کردن رای دهندگان نوسان تهمت متحدان آن اعتقاد دارند می تواند کمک به منفی تعریف بایدن و اثبات هماهنگ تلاش برای خنثی کردن یک بموقع رئيس جمهور انتخاب شد.

"این یک یادآوری است که مغلوب ساختن پیشی جستن است outsider تلاش را در آنان تثبیت در قدرت برای چندین دهه" گفت: Jason Miller, یک دستیار در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. "و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است outsider بایدن است خودی."

___

بارو گزارش از آتلانتا.

___

دنبال Lemire در توییتر در http://twitter.com/@JonLemire و در اقیانوس منجمد شمالی http://twitter.com/@BillBarrowAPtinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب