2 افسران مظنون کشته در تگزاس شهر مرزی تیراندازی

MCALLEN, وابسته به تکزاس - دو افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شدند و کشته شدند روز شنبه در جنوب تگزاس مرز شهر پس ا

توسط MINERALNEWS در 22 تیر 1399

MCALLEN, وابسته به تکزاس - دو افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شدند و کشته شدند روز شنبه در جنوب تگزاس مرز شهر پس از گزارش در پاسخ به یک اختلال تماس, مقامات گفت.

این McAllen افسران پلیس به ضرب گلوله کشته شدند در ضلع جنوبی این شهر و انتقال به منطقه, بیمارستان گفت: سرهنگ کریستوفر Olivarez سخنگوی وزارت امنیت عمومی تگزاس. یک مظنون در این تیراندازی نیز به ضرب گلوله هر چند که فرد بیماری بود فورا در دسترس است.

"ما از دست داده اند دو شجاع خدمتگزاران مردم که به دنبال تنها برای حفظ صلح در شهر ما" McAllen رئیس پلیس ویکتور رودریگز گفت: (McAllen) نظارت بر.

Olivarez گفت DPS ارسال سربازان به ایمن سازی صحنه پس از McAllen اداره پلیس درخواست کمک های خود را. او گفت که آژانس او دریافت تماس در مورد این حادثه حدود 4:30 بعد از ظهر McAllen واقع در نوک جنوبی تگزاس حدود 70 مایل (113 کیلومتری) غرب خلیج مکزیک

تگزاس دادستان کل کن Paxton توییتی که دفتر خود را ارائه McAllen اداره پلیس با هر گونه کمک مورد نیاز است.

"نماز ما و پشتیبانی کامل هستند با این شجاع مردان و زنان از #CityofMcAllen PD در این شب" صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده. "ما سپاسگزار برای پلیس در McAllen و در اطراف این دولت است."

در کنگره ایالات متحده ویسنت گونزالس از مکللن گفت: در بیانیه ای که دریافت اخبار از دو افسر' مرگ و میر "ویرانگر است."

"این اخبار ویرانگر برای جامعه ما است. شکسته قلب من برای این افتاده افسران و خانواده" گونزالس گفت. "آنها در خدمت McAllen شجاعانه و امسال و من را حفظ خواهد کرد آنها را در نماز من."

یک تحقیق در حال انجام است. هیچ کسب اطلاعات بیشتر و بلافاصله در دسترس بود.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب