2 نفر از اعضای کنگره می گویند که آنها ملاقات با کروناویروس

واشنگتن – دو نفر از اعضای کنگره آمریکا به مردم ایران ، تد کروز و تشکر. پل Gosar می گویند آنها جدا خود پس از تعیین آنها تا به حال تماس با در یک, سیاسی, کنفرانس در حومه واشنگتن با یک مرد که دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کروز سناتور تگزاس روز یکشنبه گفت که او تا به حال مختصر تماس با مرد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس نزدیک به دو هفته پیش و صرف چند روز آینده در خانه اش در تگزاس تا 14 روز گذشته بود از تعامل خود را.

Gosar R-Ariz., گفت که او تا به حال ساخته شده در تماس با مرد در CPAC و که او و سه نفر از اعضای ارشد خود را, کارکنان خود تحت قرنطینه. دفتر بسته خواهد شد برای هفته Gosar گفت: در یک صدای جیر جیر یکشنبه.

علاوه بر کروز و Gosar این برنامه CPAC ذکر شده سه نفر دیگر از سناتورهای و 12 خانه کاربرانی که برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند. آنها شامل شماره 2 خانه ایران رهبر استیو Scalise از لوئیزیانا, شماره 3 رهبر جمهوریخواهان لیز چنی از وایومینگ و کنگره علامت مراتع از کارولینای شمالی است که پس از تبدیل شدن به کاخ سفید و رئیس ستاد.?? همچنین در برنامه حمل و نقل وزیر ایلین چائو از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

چنی گفته شده است توسط CPAC که او نه در معرض کنوانسیون شرکت کنندگان که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus یک چنی سخنگوی گفت.

هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در صحبت CPAC اما کاخ سفید گفت: هیچ نشانه ای که هم ملاقات کرده بودند و یا در “نزدیکی” به آلوده کنندگان.

کروز گفت: او ملاقات مردی که برای درمان coronavirus 10 روز پیش در کنفرانس در آکسان هیل-گلاسمانور مریلند. تگزاس جمهوریخواه گفت که او تجربه هر گونه علائم, احساس خوب و توصیه شده است توسط مقامات پزشکی که شانس انتقال بسیار کم است.

هنوز کروز گفت: از فراوانی از احتیاط او را در خانه باقی می ماند در تگزاس برای یکی دیگر از چند روز تا 14 روز گذشت از تعامل است. او گفت: مقامات پزشکی به او توصیه کرد که کسانی که در تعامل با او در 10 روز گذشته نباید نگران بالقوه انتقال است.

دیوید Popp سخنگوی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky?., گفت: یکشنبه شب که هیچ تغییراتی در اتاق برنامه در پی کروز تصمیم به باقی می ماند در تگزاس است. مک کانل گفته بود با کروز, Popp گفت.

در ادامه رای گیری برنامه ریزی شده دوشنبه شب و قصد دارد در جلسه این هفته با توجه به انرژی و احتمالا قوانین دیگر است. مجلس سنا و مجلس تنظیم شده برای یک هفته تعطیلی از این هفته مارس 16.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Randall تعقیب و گریز در دوور دلاور و رابرت برنز در واشنگتن در کمک به این گزارش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de