14 میلیون نفر در آمریکای لاتین و کارائیب در خطر گرسنگی, U. N. گزارش می گوید

بزرگنمایی این تصویر مردم در آند شهر Puno, پرو, اندود شده تا در اوایل این ماه به برداشت وجوه از حقوق

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مردم در آند شهر Puno, پرو, اندود شده تا در اوایل این ماه به برداشت وجوه از حقوق بازنشستگی خود را. این برنامه جهانی غذا می گوید: تعداد زیادی از مردم دچار شدید ناامنی غذایی در امریکا لاتین و کارائیب می تواند چهار برابر. کارلوس Mamani /خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کارلوس Mamani /خبرگزاری گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است و قرار است نزدیک به 14 میلیون نفر در کارائیب و آمریکای لاتین در معرض خطر از دست رفته وعده های غذایی با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه از U. N. s World Food Programme.

این ویروس به سرعت در این منطقه در هفته های اخیر با آمریکای لاتین بیش از اروپا و ایالات متحده در آن روزانه تعداد جدید کروناویروس موارد گزارش شده است.

آمریکا تبدیل به "کانون COVID-19 همه گیر" از سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: اوایل این هفته.

مقامات بهداشتی باید حتی هشدار داد که پتانسیل بحران انسانی در هائیتی با توجه به افزایش تعداد موارد است.

برزیل بزرگترین کشور در آمریکای لاتین در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در جهان است.

کاخ سفید محدود به تازگی از سفر برزیل به ایالات متحده است. این کشور وزیر بهداشت استعفا از پست خود در اوایل این ماه در میان اختلاف نظر با رئیس جمهور در مورد نحوه رسیدگی به این بحران است.

مشکلات مالی در حال افزایش است در سراسر منطقه از جمله در کلمبیا. به عنوان جان اوتیس گزارش NPR ساکنان در یک حلبی آباد در نزدیکی بوگوتا, حلق آویز پارچه ای قرمز از خانه های خود را به سیگنال به همسایگان است که آنها نیاز به مواد غذایی است.

برنامه جهانی غذا تخمین می زند که تعداد زیادی از مردم دچار شدید ناامنی غذایی در این منطقه افزایش خواهد یافت و از 3.4 میلیون به 13.7 میلیون دلار در طول این دوره از سال 2020 است.

این است که به احتمال زیاد به آمار کسانی که تکیه بر درآمد روزانه در بخش غیررسمی سخت ترین. این گزارش اشاره می کند که در بولیوی است که گروه شامل حدود 60% از جمعیت.

اقتصاد این منطقه انتظار می رود قرارداد با 5.3 درصد در سال جاری با توجه به گزارش های اخیر از کمیسیون اقتصادی برای آمریکای لاتین و کارائیب.

یک برنامه جهانی غذا نظرسنجی از نه کشور در منطقه نشان داد که حدود 69 درصد از مردم در این منطقه دیده می شود کاهش درآمد خود را به دلیل بیماری همه گیر. تقریبا به همان تعداد گفت: آنها نگران هستند در مورد داشتن غذای کافی نیست.

تاثیر در مناطق شهری انتظار می رود که به خصوص ، هفده درصد از پاسخ دهندگان در مناطق شهری گفت: آنها با داشتن یک وعده غذایی در روز و یا کمتر است.

در هائیتی به تنهایی برنامه جهانی غذا می گوید در گزارش خود که تعداد زیادی از مردم دچار شدید ناامنی غذایی می تواند بیش از دو برابر افزایش از 700,000 به 1.6 میلیون نفر است. و فصل طوفان است فقط در اطراف گوشه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن