14 ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او است 'غمگین' توسط لوئیس' مرگ

واشنگتن - در ساعت پس از مرگ از حقوق مدنی آمریکا, آیکون, Rep., John Lewis, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی ج

توسط MINERALNEWS در 29 تیر 1399

واشنگتن - در ساعت پس از مرگ از حقوق مدنی آمریکا, آیکون, Rep., John Lewis, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به اشتراک پیر missives در مورد دموکرات رقیب جو بایدن و شلاق را در سابق مشاور امنیت ملی و خواهر زاده خود را برای نوشتن و ارسال به تمام کتاب ها در مورد او.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس سر خود را به زمین گلف در شمال ویرجینیا با یک, سیاسی, محرم دیابت لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی برای نزدیک به چهار ساعت تفرج.

مدت کوتاهی پس از ساعت 2 بعد از ظهر به عنوان تهمت بود در بازگشت از تفرج گلف — و بیش از 14 ساعت پس از لوئیس' مرگ اعلام شد — او در ارائه و بانوی اول را تسلیت در دو جمله پیام توییتر.

"متاثر از شنیدن این خبر از حقوق مدنی قهرمان John Lewis عبور. Melania و من ارسال دعاهای ما به او و خانواده اش" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

که نقطه تمام چهار زندگی سابق آمریکا رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور مایک پنس و نمرات از قانونگذاران بود علنا اظهار داشت: در حال عبور از نماینده مجلس که ضرب و شتم وحشیانه در ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما 50 سال زودتر به نقطه عطفی در جنبش حقوق مدنی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مبارزه علنی با Lewis, 80, جوانترین و آخرین زندگی عضو از شش مدنی که سازمان 1963 مارس در واشنگتن است.

لوئیس D-Ga., فراموش نشدنی درهم با مغلوب ساختن پیشی جستن روز قبل از رئیس جمهور افتتاح در سال 2017. این کنگره گفت: او را نمی بیند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک "مشروع رئیس جمهور" باعث تهمت به انفجار لوئیس به عنوان "تمام بحث" و بدنام خود را اکثریت سیاه منطقه به عنوان "جنایت آلوده" و "سقوط از هم جدا."

برای دومین بار در طول مدت خدمت در کنگره لوئیس در سال 2017 قلم برگزاری مراسم تحلیف. او همچنین قلم جورج دبلیو بوش را افتتاح و در سال 2001 پس از ستیز پیروزی بر گور.

در دسامبر آن سال Lewis حاضر به صحبت در افتتاح می سی سی پی حقوق مدنی و تاریخچه موزه ها به دلیل تهمت خواهد بود وجود دارد. او گفت: رئيس جمهور را "مضر سیاست توهین به مردم به تصویر کشیده شده در این حقوق مدنی موزه."

پس از آن به عنوان انتخابات امسال نبرد گرم می شود و در بهار لوئیس انداخت وزن خود را پشت بایدن و خواست جوان سیاه رای دهندگان برای کمک به مطمئن شوید که معاون سابق رئیس جمهور برنده در ماه نوامبر.

او اشاره نمی مغلوب ساختن پیشی جستن توسط نام خود را در طول مارس تایید شده اما روشن است که او را دیدم بایدن ماموریت به عنوان یک فرصت برای "نجات روح از امریکا است."

تشکر. کارن باس, رئیس دموکراتیک کنگره, سیاه, کمیته های پارلمانی در توییتر نوشت که او امیدوار است که تهمت می ماند سکوت در مورد لوئیس' مرگ است.

که در آن نقطه, کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany اشاره کرده بود که لوئیس "بود که نماد جنبش حقوق مدنی" و پنس تا به حال با صدور بیانیه ای ستایش لوئیس برای جای خود را در تاریخ آمریکا و اشاره کرد که به عنوان همکاران در خانه است که "حتی زمانی که ما متفاوت جان همیشه واجب است.

باس نوشت: "realDonaldTrump در حالی که ملت سوگوار عبور از یک قهرمان ملی, لطفا, می گویند هیچ چیز نیست. لطفا نظر خود را در زندگی از کنگره Lewis. خود وزیر مطبوعات منتشر شد بیانیه ای ترک آن را در آن."

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد باس' بیانیه.

کاخ سفید نیز با صدور بیانیه از رئیس جمهور دستور کاهش پرچم ایالات متحده در ساختمان های فدرال برای لوئیس' مرگ است. قانون پرچم کاهش روز پس از نشستن از اعضای کنگره می گذرد.

در برخی از راه تهمت را بهر ارائه تسلیت نشان داد اندازه گیری خویشتن داری در مقایسه با برخی از قسمت های گذشته که شامل مخالفان سیاسی.

رئیس جمهور بود دعوت به حضور جان مک کین سناتور. مراسم تشییع جنازه در سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن حال گفت که او فکر نمی کنم مک کین یک قهرمان بود چون سناتور دستگیر شد در ویتنام است. مک کین بود و شکنجه و زندانی برای بیش از پنج سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید قادر به فراموش کردن یکی از مک کین سنا رای در خصوص thumbs-down که غرق جمهوری خواه تلاش در سال 2017 به لغو اوباما قانون مراقبت های بهداشتی. مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین بود و آن را نشان داد و حتی مک کین پس از مرگ است. دولت کاهش پرچم آمریکا بر کاخ سفید به نیمه کارکنان, اما پس از آن مطرح شده آن دوباره دو روز بعد. پرچم شد کاهش دوباره پس از اعتراض عمومی.

و تهمت ضد مک کین توییتر tirades ادامه داد: پس از مرگ از سرطان مغز. رئیس جمهور همچنین شکایت کرده است که او هرگز به درستی تشکر مک کین مراسم در کلیسای جامع ملی واشنگتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد انتقاد در اواخر سال گذشته نشان می دهد اواخر Rep. جان Dingell یک دموکرات ممکن است "به دنبال" از جهنم در طول یک تظاهرات در Dingell را در ایالت میشیگان.

این حفاری در Dingell, که, همسر, Rep. دبی Dingell موفق شد او را در خانه آمد و در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. روز قبل از آن تهمت ابراز خشم است که کنگره تا به حال حمایت خود را از استیضاح.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"آخرین بار صحبت کردم و او به دبی Dingell او تماس بگیرید و ضمن تشکر من برای اعطای بالا یادبود و تشییع جنازه خدمات افتخارات برای او پس از آن فقط ترک, شوهر, مدت زمان طولانی, Congressman John Dingell," مغلوب ساختن پیشی جستن است. "در حال حاضر من او را تماشا پاره من را به عنوان بخشی از دموکرات ها استیضاح Hoaxe. واقعا احساساتی!"

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که لوئیس قلم 2001 افتتاح جورج دبلیو بوش به عنوان به خوبی به عنوان برگ برنده را افتتاح در سال 2017.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب