خود دولت توسط دولت راهنمای شنبه

بزرگنمایی این تصویر

کالیفرنیا دارای رای گیری اولیه در جدید L. A. شهرستان “موبایل Vote Center” on Feb. 27 در لس آنجلس. دولت ریاست جمهوری اولیه در سه شنبه 3 مارس. ماریو تاما/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ماریو تاما/گتی ایماژ

سه شنبه بزرگترین روز از مقدماتی حزب دموکرات در مبارزات انتخاباتی. چهارده متحده برگزار خواهد شد معرفی مسابقات را انتخاب کنید که آنها فکر می کنم باید مربع از این سقوط در برابر ایران نامزد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

وجود دارد 1,357 نمایندگان در خطر است, حدود یک سوم از تمام نمایندگان. تا کنون کمتر از 4 درصد از نمایندگان اختصاص داده شده است.

مردم را به پای صندوق های رای در سراسر کشور از ویرجینیا به کالیفرنیا تنسی به تگزاس. ایالات متحده و رای دهندگان متنوع هستند. تقریبا نیمی قابل توجهی سیاه, جمعیت و Latinos رقم به یک عامل مهم در دو کشور با بزرگترین نماینده hauls کالیفرنیا و تگزاس.

تاپیک های زیادی در این خط به خصوص برای بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. ساندرز پیشتاز. او را قوی ساخته شده است سازمان در این کشورها شده است که رو به با یک دلار چند مبارزات انتخاباتی آگهی. بایدن عقب مانده است اما امیدوار است برای سوار شدن یک موج حرکت از خود بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی روز شنبه.

و پس از آن وجود دارد مایک بلومبرگ. پس از صرف صدها میلیون دلار بلومبرگ خواهد بود در انتخابات برای اولین بار. او تعجب و ظهور به عنوان یک جایگزین برای ساندرز و یا خواهد او سیفون آرا از بایدن? و چه تاثیر ممکن است باقی مانده نامزدها از جمله سنسور. الیزابت وارن و ctq را?

در اینجا چیزی است که به تماشا و آنچه شما باید بدانید در مورد هر یک از سه شنبه متحده در نظم ترین نمایندگان متعهد. (توجه داشته باشید: American Samoa و دموکرات ها زندگی در خارج از کشور نیز رای گیری در روز سه شنبه.)

کالیفرنیا

نمایندگان در خطر: 415
شمارش آرا: 11 p. m. ET

این مهم ترین دولت از سه شنبه به دلیل اندازه آن است. آن 415 نمایندگان بیش از نه سه شنبه مسابقات با کمترین نماینده مجموع ترکیب شده است.

Latinos انتظار می رود به را تشکیل می دهند حدود 30 درصد از رای دهندگان. ساندرز برنده Latinos شدت در نوادا و اگر او اجرا می شود تا نمره با آنها در کالیفرنیا او می تواند ساخت یک توانمند متعهد-نماینده منجر شود.

ساندرز است سنگین مورد علاقه در اینجا با وجود از دست دادن به هیلاری کلینتون در سال 2016. او حدود 7 میلیون دلار در تبلیغات (از مبلغ 15.5 میلیون دلار او را صرف در سراسر شنبه متحده) با توجه به داده ها از Feb. 27 از تبلیغات تجزیه و تحلیل ارائه شده به NPR.

بایدن صرف $0 در کالیفرنیا آگهی های تلویزیونی و فقط 4000 دلار (بله, که هزار) دیجیتال. بارقه امید برای بایدن نیز که حتی اگر رأی گیری آغاز شده و یک ماه پیش کمتر آراء شده اند نسبت به انتخابات گذشته است.

بلومبرگ در مقابل صرف بیش از $71 میلیون و در حال حاضر رای گیری زیر 15% آستانه مورد نیاز برای دریافت هر گونه نمایندگان در تمام این مسابقات.

وارن teetering در اطراف نماینده آستانه در صد هم با اکثر نظر سنجی های انجام شده قبل از کارولینای جنوبی است. او بالاتر از 15%? آیا او را از ساندرز? آیا بایدن شتاب از کارولینای جنوبی است ؟

یک کارت وحشی سیاه است رای دهندگان. وجود دارد هیچ نظرسنجی های خروج در سال 2016; 2008 خروج سنجی نشان داد که رای دهندگان سیاه شد و تنها 7 درصد از رای دهندگان. اما کالیفرنیا از حزب دموکرات تخمین می زند که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند حدود 16 درصد از حزب. آنها به نوبه خود? که بسته به برآورد بادها که صحیح می تواند تعیین اگر بایدن باعث می شود یک دندانه در دولت است.

این نیز خواهد بود که برای اولین بار قابل اندازه گیری از آمریکایی ها در این انتخابات است. آنها 8 درصد از رای دهندگان در سال 2008 و کالیفرنیا از حزب دموکرات برآورد آنها از 10 ٪ در حال حاضر.

تگزاس

نمایندگان در خطر: 228
شمارش آرا: 9 p. m. ET (اکثر نظر سنجی ها در 8 p. m. ET, اما, El Paso, در کوه های منطقه زمان.)

همه چیز در تگزاس بزرگتر از جمله نماینده دفعات مشاهده شده است. خوب, آن را به عنوان بزرگ به عنوان کالیفرنیا, اما آن را سمت راست وجود دارد.

این مسابقه در شکل دادن به نزدیک تر از در کالیفرنیا است. نظرسنجی نشان می دهد ساندرز تا به طور متوسط از 9 امتیاز بیش بایدن. بلومبرگ تنها نامزد دیگر به طور متوسط بالاتر از 15% آستانه مورد نیاز برای نمایندگان اما آیا او باعث می شود آن چیزی است که به سازمان دیده بان. برخی از نظرسنجی ها همچنین نشان داده اند وارن در و یا بالاتر از آستانه ،

این دولت نه همیشه دوستانه به Sanders. او آن را از دست داده به کلینتون بیش از 30 امتیاز در سال 2016. یک شماره برای پخش در روز سه شنبه است 33% درصد از رای او آخرین بار در اطراف.

ساندرز تلاش زیرا کلینتون به حال نسبتا قوی نگه دارید و بر روی رای دهندگان از رنگ و تگزاس است و انتظار می رود اکثریت-اقلیت رای دهندگان روز سه شنبه. در سال 2016 شد 57 درصد غیر سفید از جمله 32% لاتین و 19 درصد ،

همچنین کلیدی برای تماشای سن رای دهندگان است که می آید. ساندرز به حال خود بزرگترین مزیت با رای دهندگان — و بایدن با رای دهندگان. اعداد به تماشای: 20% درصد از رای دهندگان در سال 2016 بود که کمتر از 30 و 18% درصد بیش از 65.

بایدن این معایب در اینجا تبلیغات و رای گیری اولیه. او تنها صرف در مورد $89,000 در اینجا در مقایسه با بیش از $3.7 میلیون دلار برای Sanders. اولیه رای گیری به مدت 10 روز و تا روز جمعه, روز قبل از بایدن را افزایش در کارولینای جنوبی است. بیش از 1 میلیون دموکرات ها رای دادند زود است.

کارولینای شمالی

نمایندگان در خطر: 110
شمارش آرا: 7:30 p. m. ET

سیاه رای دهندگان کلیدی هستند. حدود یک سوم از رای دهندگان در سال 2016 شد آفریقایی آمریکایی.

شصت و یک درصد نیز 45 سال و بالاتر.

هر دو گروه به نفع بایدن اما درصد هم پایین تر هستند در کارولینای شمالی از در کارولینای جنوبی است.

که به معنی باریک تر مسابقه بین بایدن و ساندرز. نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن کمی جلوتر از ساندرز و تنها نامزد دیگر رای گیری در یا در نزدیکی آستانه بلومبرگ که به صرف تقریبا 15 میلیون دلار تبلیغات در دولت است. وارن نشده است بیش از 15 درصد در دولت در تقریبا دو ماه.

ویرجینیا

نمایندگان در خطر: 99
شمارش آرا: 7 p. m. ET

ویرجینیا با آن 7 p. m. ET نظرسنجی ها-زمان بسته شدن را نشانه زودرس از اینکه متوسط دموکرات هستند coalescing در اطراف بایدن. این محل Clinton برنده تقریبا 30 امتیاز بیش ساندرز و بایدن در حال حاضر بدست تاییدیه سابق رژیم صهیونیستی. تری MacAuliffe و بهداشت ، Tim Kaine, همچنین فرماندار سابق.

متحد کردن کشور superPAC حمایت بایدن معتقد است بایدن شروع به انجام خوبی نیست فقط با رای دهندگان اما با زنان بیش از 40. ویرجینیا حومه است که در محل به آن را اثبات کند.

کلینتون برنده تقریبا دو سوم از زنان سفید پوست بودند که 36 درصد از رای دهندگان در علاوه بر این به باد کردن حاشیه با رای دهندگان. او برنده 84 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و آنها حدود یک چهارم از رای دهندگان.

وجود ندارد بسیاری از نظرسنجی ها در ویرجینیا. گذشته یکی از بهترین بود منموته نظرسنجی از Feb. 18 که یک عمر در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه. آن را نشان داد اساسا سه راه کراوات بین ساندرز (22%), بلومبرگ (22%) بایدن (18%) — و از آن انجام شد قبل از بلومبرگ اولین بحث در لاس وگاس که پر از لکه عملکرد.

ماساچوست

نمایندگان در خطر: 91
شمارش آرا: 8 p. m. ET

این است که وارن دولت خانه اما ساندرز در حال ساخت یک بازی در اینجا در این دولت که در آن 85 درصد از رای دهندگان دموکرات در سال 2016 ، ساندرز است که در واقع پیشرو بسیار موشکافانه در اکثر نظر سنجی ها. اما با هیچ کس دیگری رای گیری بالاتر از آستانه و با سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg خارج از مسابقه — ساندرز و وارن ممکن است تقسیم نمایندگان به طور مساوی در اینجا.

مینه سوتا

نمایندگان در خطر: 75
شمارش آرا: 9 p. m. ET

یکی دیگر از خانه-دولت استفاده در اینجا این زمان برای مینه سوتا بهداشت ، ctq. Klobuchar تلاش کرده است پس از او تعجب سوم-پایان محل در نیوهمپشایر اما او fizzled پس از. مینه سوتا می تواند آخرین موضع او سه شنبه شب.

وجود ندارد بسیاری از رای گیری اما آنچه وجود ندارد را نشان می دهد Klobuchar ندارد قاطع منجر شود. او پیش از ساندرز توسط تک رقمی در رای گیری از یک زن و شوهر هفته پیش. وارن در اطراف آستانه. آنها تنها نامزد به احتمال زیاد برای گرفتن نمایندگان از ایالت مینه سوتا.

کلرادو

نمایندگان در خطر: 67
شمارش آرا: 9 p. m. ET

این یکی از سه کشور که در آن Latinos می تواند تفاوت را. کلرادو روشن از یک انجمن به یک اولیه و ورودی انتخابات در سال 2016 به طوری که به نوبه خود یک بیت از یک کارت وحشی. دولت تخمین می زند که Latinos می تواند به عنوان بسیاری به عنوان 1 در 5 رای دهندگان.

بسیار محدود رای گیری در چرخش دولت است که در حال حاضر خم آبی را نشان می دهد ساندرز با سرب و وارن تنها نامزد دیگر بالاتر از آستانه. اما این نظرسنجی در نظر گرفته شد قبل از کارولینای جنوبی و با Buttigieg کردن آن ممکن است بایدن ekes برخی از نمایندگان.

قابل توجه بلومبرگ صرف تقریبا 10 میلیون دلار در تبلیغات در این حالت می تواند خاموش کردن هر گونه نمایندگان.

تنسی

نمایندگان: 64
شمارش آرا: 8 p. m. ET

این دولت است که در آن بایدن سرمایه گذاری بیشتر در تبلیغات در سوپر شنبه (حتی اگر آن را تنها $157,000 و کمتر از نیمی از آنچه ساندرز قرار گرفته).

یک دلیل وجود دارد برای که — تقریبا یک سوم از دولت دموکراتیک رای دهندگان سیاه بود در سال 2016.

بایدن امیدوار است برای اجرا کردن نمره در اینجا به خصوص با ثروت سرمایه داری تام Steyer از راه. Steyer بود که رقابت برای رای دهندگان صرف $600,000 بر روی تبلیغات در تنسی است. Steyer کاهش یافته است پس از اتمام سوم در کارولینای جنوبی تنها با 11 درصد و بدون نمایندگان پس از گذراندن تقریبا 24 میلیون دلار در تبلیغات وجود دارد.

آلاباما

نمایندگان در خطر: 52
شمارش آرا: 8 pm. همکاران

این است که بیشتر به شدت آفریقایی دموکراتیک رای دهندگان از سه شنبه. بیش از نیمی از آلاباما دموکرات ها در سال 2016 اولیه بودند ، بایدن امید برای اجرا کردن نمره در اینجا و شاید انکار هر نامزد دیگر نمایندگان.

اوکلاهما

نمایندگان در خطر: 37
شمارش آرا: 8 p. m. ET

این ایالت دارای بیشترین سهم از رای دهندگان سفید بدون مدرک دانشگاهی از هر یک از سه شنبه متحده است. آنها اختصاص بیش از یک سوم از رای دهندگان دموکرات در سال 2016 اولیه. این گروه ساندرز انجام داده است به خوبی با طول چهار مسابقات این سال است. و در سال 2016 او برنده اوکلاهما اولیه با 18 امتیاز بیش از کلینتون.

بایدن بهبود نشان داد با رای دهندگان بدون مدرک دانشگاهی در کارولینای جنوبی است. او را به امید برای انجام بهتر با آنها و بین رای دهندگان که برای اختصاص 14 درصد از 2016 اولیه رای دهندگان او را به حاشیه.

شده است وجود دارد بسیار پراکنده رای گیری. آخرین, انجام شده حدود دو هفته پیش و قبل از لاس وگاس مناظره نشان داد که بایدن از نظر آماری با بلومبرگ که صرف عظیم 5.3 میلیون دلار در دولت است. ساندرز بود teetering در آستانه خط.

وارن بود که در زیر آستانه خط; این امر می تواند بسیار قابل توجه اگر او می شود هیچ از نمایندگان دولت که در آن او متولد و بزرگ شده.

آرکانزاس

نمایندگان در خطر: 31
شمارش آرا: 8:30 pm ET

آرکانزاس, کاهش, مشابه, مشخصات, اوکلاهما, اما آن را تا به حال بالاتر از رای دهندگان بود که سیاه و سفید در سال 2016 — 27 درصد از آرکانزاس دموکرات بودند و 34 درصد سفیده و بدون مدرک دانشگاهی.

وجود دارد یک نظرسنجی در آغاز ماه فوریه دوباره قبل از لاس وگاس بحث که نشان داد بلومبرگ و بایدن آماری با حدود یک پنجم از آرا و ساندرز و Buttigieg در اطراف آستانه خط. بسیاری خواهد شد به احتمال زیاد تغییر از آن است.

یوتا

نمایندگان در خطر: 29
شمارش آرا: 10 p. m. ET

یوتا حزب دموکرات تخمین می زند که Latinos حساب 14 درصد از حزب در این بسیار سفید و وزارت امور خارجه. یک نظرسنجی از هفته گذشته ساندرز جلو با 28 درصد بلومبرگ در 19% وارن 15% و بایدن به زیر 15% آستانه برای نمایندگان. این نظرسنجی انجام شد پس از لاس وگاس بحث اما بلومبرگ نشان داد تا در دولت روز بعد از آن بحث است.

آن بلومبرگ دوم فرد در سفر وجود دارد و مبارزات را به شما بگویم وجود دارد با ارزش تر چیزی که در طول مبارزات انتخاباتی از یک نامزد ،

مین

نمایندگان در خطر: 24
شمارش آرا: 8 p. m. ET

مین است whitest دولت به رای سوپر شنبه — دولت تخمین می زند که 96 درصد از حزب سفید است. ساندرز جدید انگلند رهبری در یک نظرسنجی انجام شده در هفته دوم ماه فوریه با حدود یک چهارم آراء را به دنبال Buttigieg و بلومبرگ.

کجا Buttigieg حمایت بروید در حال حاضر که او خارج از مسابقه ؟ آن را می تواند به خوبی به وارن بود که در رقابت با او را برای رای دهندگان با مدرک دانشگاهی. بایدن بود که کمی پایین تر از آستانه ساخت این دولت دیگر که در آن بایدن می تواند خاموش کردن.

ورمونت

نمایندگان در خطر: 16
شمارش آرا: 7 p. m. ET

این است ساندرز’ صفحه اصلی دولت است. او قریب به اتفاق مورد علاقه را انتخاب کنید تا همه 16 نمایندگان در اینجا به عنوان او در سال 2016.

NPR news دستیار النا مور کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im