نیویورک یادبود به دانش آموزان می گویند آنها نمی خواهند به بازگشت به جورج هاروی

والدین و دانش آموزان در دو غرب پایان مدارس ناراضی هستند و با یک Toronto District School Board گزارش که پیشنهاد سه سناریو برای آینده از مدارس و پشتیبانی از حداقل مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

پس از یک آتش سوزی از بین رفته نیویورک یادبود دانشگاهی موسسه ساختمان تاریخی در 2960 Eglinton Ave. در مارس 2019 کارکنان و دانش آموزان را به طور موقت نقل مکان به جورج هاروی Collegiate Institute, واقع شده 700 metres away در Keele خیابان. دو مدرسه اداره می شود به طور جداگانه در داخل همان ساختمان باقی مانده از سال تحصیلی.

برای این سال تحصیلی, اما, آواره کارکنان و دانش آموزان داده شد خود را در ساختمان سابق اسکارلت ارتفاعات کارآفرینی آکادمی در 15 Trehorne دکتر که بسته در سال 2018 است.

هیئت مدیره و کارکنان در حال حاضر برای دفاع از یک طرح که بازگشت نیویورک یادبود دانش آموزان به جورج هاروی از 2021 حداقل تا 2026 در حالی که مدرسه خود را بازسازی است و والدین و دانش آموزان در حال گرفتن این اخبار دروغ گفتن است.

Charmaine Lillie, یک عضو از نیویورک یادبود پدر و مادر شورا گفت: اعضای شورا قصد تشکیل یک کمیته فرعی اختصاص داده شده برای به چالش کشیدن هیئت مدیره طرح است.

“این رفتن به یک نیروی محسوب می شود اگر پدر و مادر با چوب به آن” او گفت:. “بچه ها در حال انجام همان. آنها در حال گرفتن دادخواست خود را آماده است.”

ناتان سینگ یکی از نیویورک یادبود دانش آموزان به طور موقت نقل مکان به جورج هاروی پس از آتش سوزی گفت: دانش آموزان نمی خواهید به بازگشت به مدرسه به دلیل “آن را به عنوان استقبال به عنوان شما فکر می کنم آن خواهد بود.”

با توجه به سینگ در حال حاضر در درجه 11 جورج هاروی بود خونتان شلوغ در حالی که مدارس دو عمل وجود دارد و نیویورک یادبود دانش آموزان مجبور شدند به کلاس و ناهار در راهرو مدرسه. او گفت که او و همکلاسی های خود را تلاش برای پیدا کردن هر یک از دیگر در سالن ساخته شده است که آن را دشوار است برای دیدار با ناهار و تکالیف دوره.

سینگ گفت: او شادتر در اسکارلت ارتفاع ساختمان وجود دارد و آن را تنش کمتر در حال حاضر که دو بدن دانش آموز نمی تلاش برای به اشتراک گذاشتن یک ساختمان ، او امیدوار است که هیئت مدیره را حفظ نیویورک یادبود دانش آموزان در اسکارلت ارتفاعات تا اصلی خود مدرسه بازسازی شده است.

“ما مانند خود ما جای” سینگ گفت. “ما نمی خواهیم به جایی که آنها هستند و آنها نمی خواهند ما وجود دارد و ما نمی خواهیم به یک بار.”

سرنوشت O’Nanski معاون رئيس جمهور از جورج هاروی شورای دانشجویی زمانی که مدرسه به میزبانی نیویورک یادبود دانش آموزان است. او گفت: قبلی تنش بین دو مدارس بیش از ورزشی و فوق برنامه رقابت به سر آمد و زمانی که آنها مجبور به مطالعه در کنار هم.

“برای قرار دادن آن را در عبارت جورج هاروی دانش آموزان واقعا نمی پرنیان خوبی با York, یادداشت, دانش آموزان,” او گفت: با استناد به حوادث قلدری و درگیری بیش از مشترک مدرسه فضای بین نیویورک یادبود و جورج هاروی دانش آموزان است. او همچنین گفت: واقعیت این است که جورج هاروی دانش آموزان پوشیدن لباس و نیویورک یادبود دانش آموزان نمی کمک به تنش بین این دو گروه است.

کریس Tonks, TDSB متولی برای این منطقه گفت: کارکنان مورد نیاز برای تکمیل یک دانش آموز محل اقامت نقد و بررسی برای این منطقه قبل از آنها می توانید شروع به کار بازسازی نیویورک یادبود. نقد و بررسی خواهد تعیین کند که آیا این منطقه نیاز به دو دبيرستان بر اساس ثبت نام و استفاده از نرخ ها و بازخورد جامعه.

از آنجا که هیئت مدیره امیدوار به بازگشایی مدرسه در 2026 کارکنان با هدف تکمیل بررسی های خود را در ماه ژوئن.

“به منظور بازسازی نیویورک یادبود ما باید برای رفتن از طریق این فرایند” Tonks گفت. “دیگر این طول می کشد دیگر آن را برای بازسازی نیویورک یادبود.”

کارکنان گزارش ارائه شده به هیئت امنا در Jan. 29 پیشنهاد سه بالقوه نتایج این بررسی از جمله هیئت مدیره ترجیح طرح تحکیم این دو مدرسه در سال 2021 و سپس حرکت آنها را به نیویورک یادبود ساختمان هنگامی که آن را کامل است.

دیگر دو سناریو شامل نگه داشتن مدارس جداگانه تا 2026 و سپس یا تحکیم هر دو مدارس به ساختمان جدید و یا در حال حرکت تنها در نیویورک یادبود دانش آموزان و کارکنان وجود دارد.

این گزارش استدلال می کند تحکیم مدارس در سال 2021 خواهد صرفه جویی در هیئت مدیره پول از طریق نیروی انسانی و امکانات بازده و چون تخته, دیگر نمی خواهد پرداخت هزینه برای دانش آموزان به حمل و نقل عمومی به سابق اسکارلت ارتفاع ساختمان است.

این گزارش همچنین می گوید که این گزینه را به دانش آموزان افزایش دسترسی به منابع و ارائه دوره زودتر از اگر تحکیم را در 2026 از مدارس بزرگتر می تواند ارائه دهد متنوع تر برنامه نویسی. در حال حاضر جورج هاروی است که تنها 37 درصد استفاده شده است.

در یک Jan. 29 نامه ارائه شده توسط TDSB متولی کریس Tonks York, یادبود کارکنان محکوم هیئت مدیره گزینه مورد نظر.

“ما متحد در ما قوی مخالفت با این سناریو برای بسیاری از دلایل که ما تا به حال فرصتی برای بیان” در این نامه آمده است: با استناد به نگرانی در مورد روند مشاوره و جدول زمانی بالقوه از دست دادن حداقل یک مدرسه در هویت و تدارکات از دیگر جابجایی.

“گزینه های فعلی نیست آدرس قریب به اتفاق مشکلات ما تا به حال برای غلبه بر و هنوز هم در برخورد با روزانه از پس از آتش است.”

Tonks گفت: گزینه های مشخص شده در این گزارش تنها توصیه و کارکنان خواهد شد و تصمیم نهایی پس از جامعه مشاوره.

دریافت بیشتر از امروز داستان بالا در صندوق پستی خود را

برای ثبت نام در ستاره صبح, عناوین خبرنامه ایمیل برای یک جلسه از روز بزرگ ،

ثبت نام در حال حاضر

“من شده است به اندازه کافی از طریق این فرآیند قبل و چه شما شروع با است که هرگز آنچه را که شما را تا پایان با” او گفت:.

هیئت مدیره در نظر دارد تا میزبان جلسات با والدین دانش آموزان و کارکنان در مدارس و همچنین شورای مدرسه صندلی برای فیدر مدارس ابتدایی بین هفته آخر بهمن و هفته اول آوریل به عنوان به خوبی به عنوان یک جلسه با شرکای اجتماعی در هفته اول ماه مارس و نهایی جلسه عمومی در اواسط ماه آوریل است.

هیئت امنای انتظار می رود به را خود تصمیم نهایی در ژوئن 17.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im