یلو ذبح وحشی گاومیش کوهان دار امریکایی به کوچک شدن پارک گله

, BILLINGS, منت. – پارک ملی یلوستون است که انجام گرفتن وحشی گاومیش کوهان دار امریکایی برای سال پس از گرد کردن تا تقریبا 550 از حیوانات وحشی و ارسال به کشتار به عنوان بخشی از یک کنترل جمعیت برنامه پارک, مقامات گفت.

حذف انجام شده است تحت یک توافق قانونی بین دولت فدرال و مقامات دولتی با هدف جلوگیری از گسترش یک حیوان بیماری به گاو.

در علاوه بر این به کسانی که دستگیر شده حدود 270 گاومیش کوهان دار امریکایی کشته شده اند توسط آمریکایی های بومی قبیله ای شکارچیان به عنوان درشت جانوران مهاجرت در خارج از پارک به چراندن در ارتفاعات پایین تر در مونتانا با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه.

سالانه کشتار یاد حیوانی است که به ویژه در خدمات پارک های ملی آرم دراز کشیده انتقاد از طرفداران حیات وحش و برخی از اعضای کنگره است.

مقامات اصرار دارند این برنامه لازم است برای جلوگیری از گاو در Yellowstone منطقه از آلوده شدن با تب مالت است که می تواند باعث سقط جنین در زنان باردار حیوانات.

مقامات پارک کرده بود به دنبال کاهش یلوستون در حدود 4,900 گاومیش کوهان دار امریکایی توسط 600 تا 900 حیوانات این سال است. حداقل 822 حیوانات کشته شده اند و یا حذف شده با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط مقامات پارک.

قبل از بسته شدن گاومیش کوهان دار امریکایی گرفتن قلم در امتداد پارک مرزی در نزدیکی کوچک مونتانا جامعه گاردینر در روزهای اخیر کارگران پروری 442 گاومیش کوهان دار امریکایی به کشتار گفت: Yellowstone گاومیش کوهان دار امریکایی زیست شناس کریس Geremia. گوشت توزیع شده است به اعضای قبایل سرخپوستان آمریکایی.

از حیوانات که اسیر 105 بودند زنده نگه داشته بالقوه برای ثبت نام در یک قرنطینه برنامه ای است که انتقال بیماری-رایگان حیوانات به مکان های خارج از پارک. یک گاومیش کوهان دار امریکایی درگذشت, در پارک نگه داشتن قلم.

پس از گاومیش کوهان دار امریکایی گوساله به دنیا می آیند این, بهار, پارک گله به احتمال زیاد به پایین کمی در تعداد نسبت به سال گذشته Geremia گفت.

اعضای برخی از قبایل سرخپوست آمریکایی با پیمان شکار حقوق در Yellowstone منطقه شد و انتظار می رود برای ادامه برداشت گاومیش کوهان دار امریکایی از طریق پایان این ماه و احتمالا دیگر.

به منظور کاهش تعداد گاومیش ذبح دولت و پارک مقامات مجاز حیوانات به پرسه زدن آزادانه تر در بخش هایی از مونتانا و به تازگی به دنبال گسترش قرنطینه برنامه پس از گاومیش کوهان دار امریکایی اعلام عاری از بیماری را می توان منتقل.

اما راضی نمی شدند. حیات وحش طرفداران در هفته گذشته پرونده ای در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی به دنبال محافظت از یلو گاومیش کوهان دار امریکایی تحت خطر انقراض گونه عمل می کنند.

این خدمات شیلات و حیات وحش قبلا رد تماس برای حفاظت از حیوانات است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de