آیا ایالات متحده سلامت سیستم آماده برای افزایش Coronavirus موارد ؟

بزرگنمایی این تصویر

برای اولین بار در ایالات متحده مورد COVID-19 درمان شد در پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای در اورت واشنگتن است. رابین هود یک پرستار وجود دارد نشان می دهد که چگونه او می پوشد یک ماسک کلاه ایمنی با محافظ صورت در نظر گرفته شده برای جلوگیری از عفونت. تد S. وارن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تد S. وارن/AP

یکی دیگر از ایالات متحده در مورد عفونت با این رمان coronavirus تایید شد دوشنبه آوردن تعداد کل موارد داخلی به 15. در سراسر جهان مورد رسیده حدود 60000 به تاریخ.

اما اگر چیزی است که تغییرات و تعداد زیادی از مردم آلوده در ایالات متحده آمریکا کشور است که سلامت سیستم آماده برای مقابله با افزایش بیماران مبتلا به این ویروس و یا هر آینده پاتوژن?

“افزایش ظرفیت در سیستم مراقبت های بهداشتی است که چیزی است که ما فکر می کنم زیادی در مورد خود و آماده شدن برای در ایالات متحده و به طور خاص به کروناویروس در هر se, اما برای یک میزبان کامل از وقایع است که می تواند رخ دهد در ایالات متحده می گوید:” جاناتان گرین مدیر مدیریت اضطراری و عملیات پزشکی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

گرین اشاره می کند که احتمال متوسط آمریکا پایین آمدن با این ویروس در صورتی که فرد به چین سفر کرده و یا تماس نزدیک با کسی که باقی می ماند “بسیار کم است.” مقامات بهداشت عمومی بارها و بارها هشدار داد که در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از جامعه انتقال است.

حتی پس از گرین می گوید: آژانس فدرال کار است که قادر به درمان هزاران بیمار اگر نیاز بود.

اما دیگر کارشناسان تردید دارند در مورد ایالات متحده ظرفیت رسیدگی به شیوع بیماری شدید با افزایش ناگهانی هزاران نفر از عفونت.

“هیچ کس آماده برای بدترین حالت-سناریو برای یک واقعا بد کشنده به سرعت در حال حرکت همه گیر می گوید:” بیوتروریسم و ایمنی زیستی متخصص دکتر تارا o’toole, معاون سابق علمی و فناوری در وزارت امنیت داخلی و در حال حاضر در In-Q-Tel, غیر انتفاعی استراتژیک شرکت سرمایه گذاری است که پشتیبانی ایالات متحده آمریکا امنیت ملی است.

مثلا اوتول فکر می کند که بیمارستان ها را بسیار سخت و زمان دست زدن به بسیاری از بیماران بدحال که باید در انزوا. “همین دلیل است که ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم ما در حال قرار دادن در بیمارستان ها و نگه داشتن جدا شده واقعا آنهایی که نیاز به این نوع از مراقبت,” او می گوید.

گرین می گوید قصد دارد در محل برای رسیدگی به این موضوع است. “یکی از راه های ما است که از طریق گسترش و توسعه پزشکی از راه دور و یا توانایی استفاده از انواع دیگر از امکانات برای درمان بیماران که نیاز به این نوع از مراقبت حاد است که کسی که شدید زجر تنفسی ممکن است نیاز به.”

برنامه ای نیز در جریان کار با خدمات اورژانس سیستم های حمل و نقل بیماران در صورت نیاز به امکانات دیگر از بیمارستان بخش اورژانس.

در پرتلند سنگ., دکتر سحر Nolt, یک متخصص بیماری های عفونی در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم می گوید او در بیمارستان است و از پروتکل های در محل به نمایش مبتلا به بیماری های عفونی خطرناک.

“این پروتکل ایجاد شده است پس از شروع ابولا و ما باید آنها را مورد استفاده برای صفحه نمایش بیمارانی که آمده اند در بسیاری از عفونت ها از جمله آنهایی که مانند سارس و MERS” او می گوید. و امروز در این بیمارستان عبارتند ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از زمانی که غربالگری بیماران برای علائم ویروس جدید مانند تب و سرفه.

“اگر آنها شده اند به چین ما را اسکورت آنها را به یک اتاق خصوصی برای حذف آنها را از دیگر بیماران و بازدید کنندگان” Nolt می گوید. آنها را مورد ارزیابی قرار می گیرد و اگر آن را تعیین بیماران آلوده یا مشکوک به آلوده شدن با coronavirus آنها می تواند در آنچه به نام “هوابرد انزوا” او می گوید.

این احتیاط مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از گسترش میکروب ها از طریق هوا یا گرد و غبار. به طور معمول این است که یک اتاق خصوصی که دارای هوا-سیستم تبادل است که مانع از میکروب ها برای خروج از اتاق.

این بیمارستان انجام شده است آموزش به آماده شدن برای بیمارانی که باید جدا به عنوان بیمارستان در ایالت واشنگتن که در آن بیمار برای اولین بار با شناسایی جدید کروناویروس در نظر گرفته شد. در سراسر کشور بسیاری از بیمارستان ها مشغول اند در شبیه دریل.

حتی پس از, دکتر Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت سوال که آیا بیمارستان پرداخت توجه کافی به کار بر روی آمادگی اضطراری بر اساس یک روال. “ما آمده ایم یک راه طولانی است اما آن را کاملا به عنوان خوب به عنوان آن را باید اگر این تهدید گرفته شد به طور جدی تمام وقت,” او می گوید.

مشکل Adalja می گوید که کمک های مالی برای چنین آمادگی واکس و دیگر کم. “علاقه مردم می رود و پس از آن همه چیز نوع رنج کشیده” او می گوید.

بیمارستان ها طرح برای روش های جدید و داروهای جدید با شور و شوق او می گوید: اما “آنها نمی برنامه ریزی برای بیماری های همه گیر در همان شیوه ای.”

به عنوان آن در حال حاضر Adalja می گوید: سیستم مراقبت های بهداشتی تاکید شده است برای ظرفیت. او اشاره می کند که بیمارستان ها اغلب تبدیل شدن به سر می برند و با وجود فشار برای تخلیه بیماران به دلیل “وجود دارد بدون تخت و مردم در حال انتظار در بخش اورژانس.”

سریع و دقیق بیماری آزمایش یکی دیگر از نگرانی برای آمادگی. هفته گذشته CDC منتشر شد یک تست تشخیصی برای جدید کروناویروس که این توزیع به 115 آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده به گسترش ظرفیت برای تست این ویروس بدون ارسال نمونه به CDC. برخی از مشکلات با تست ظهور جمعه. برخی از آزمایشگاه گرفتن مجمل نتایج در کنترل کیفیت تست بنابراین CDC در حال کار برای رفع این آزمون است. در ضمن labs هنوز هم باید ارسال آزمون به CDC در آتلانتا.

اگر وجود دارد به یک سیل جدید موارد ممکن است یک تست تشخیصی است که می تواند انجام شود در محلی مطب و یا حتی در خانه می تواند آن را بسیار آسان تر برای مدیریت یک بیماری اوتول می گوید. و خبر خوب او اشاره می کند این است که ایالات متحده در حال حاضر ظرفیت برای توسعه چنین سریع تست تشخیصی.

این تست می تواند توسعه را فقط در چند ماه اما برای انجام این کار نیاز به یک تعهد فدرال و بیشتر سرمایه گذاری در بهداشت عمومی ،

و امروز نیاز به یک سریع تست تشخیصی بسیار مهم است اوتول می گوید چرا که جهان امروز تبدیل شده است به یک “سن شیوع.”

این شیوع در حال رفتن به نگه داشتن به آینده او می گوید:. “فرکانس و تاثیر همه گیری در حال افزایش بوده است. این یک نتیجه از تجارت و سفر الگوهای — همه ما حرکت در سراسر جهان در همه زمان ها بسیار به سرعت,” او می گوید. و او می افزاید: “به طور فزاینده مردم جسارت به یک بار-کنترل از راه دور اکوسیستم های که در آن آنها می آیند در تماس با حیوانات که جدید پاتوژن است که سیستم ایمنی بدن انسان آماده نیست به رسیدگی است.”

آنچه مورد نیاز است یک رویکرد استراتژیک به سرعت در حال مقابله با یک بیماری همه گیر می گوید o’toole, اما “ما نمی باید یک استراتژی و ما نمی ساخته شده است زیرساخت” به انجام این کار.

در بخش بزرگی از این است که با کمک های مالی است که همیشه چالش برانگیز می گوید: John Byrne, رئيس جمهور از اعتماد به امریکا, سلامت, یک حزبی تحقیقات بهداشتی و حمایت از گروه.

“شیوع بیماری های عفونی می تواند سرعت بخشیدن به سرعت و شما نمی خواهید به صبر کنید تا زمانی که شما ببینید چه چیزی است که دوست دارید و سپس می گویند” خوب حالا اجازه دهید شروع آهسته و آگاهانه فرآیند برنامه ریزی است.’ شما واقعا می خواهید برای دریافت جلوتر از آن,” او می گوید.

بهتر است به مراحل و اطمینان از بودجه قبل از بحران بافندگی او می افزاید. آنچه را که اتفاق افتاده در سال 2015 زمانی که یک اپیدمی گسترده از Zika تب ناشی از Zika ویروس در برزیل گسترش به سایر نقاط آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی است.

“CDC شناسایی نیاز به دلار اضافی, اما آن را در زمان چند ماه قبل از کنگره تصویب شده کسانی که دلار و در طول آن دوره زمانی آن محدود CDC ظرفیت به عنوان موثر به عنوان آن می تواند شده اند می گوید:” آورباخ.

امروز آورباخ می گوید: سیستم بهداشت عمومی است که بیشتر ساییده شده در بخش های بزرگ به دلیل مقابله با سایر بلایای طبیعی مانند آتش سوزی در کالیفرنیا, جاری شدن سیل در غرب و جنوب سرخک قبل از آن و اعتیاد بحران است.

“بهداشت عمومی در آمریکا به طور کلی با کمبود بودجه روبرو شده است و کاهش بیش از دهه گذشته” او می گوید.

از سوی دیگر HHS رسمی گرین معتقد است که این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی بهتر آماده از آن شده است در گذشته است. “ما از طریق شیوع بیماری های دیگر, دیگر coronaviruses سارس و MERS” او می گوید. و هر یک از این تجربیات کمک کرده سیستم توسعه “تاکتیک های, قابلیت های, آموزش و, آموزش و پرورش قادر به مقابله با هر آنچه که می آید پایین جاده. این فقط یک مطلب در یک تاریخ طولانی از بیماری شیوع است که ما در حال پرسید: برای مقابله با است.”

استراتژیک ملی ذخایر می گوید گرین دارای “میلیون ها نفر از ماسک های صورت و لوازم از ماسک و دستکش و فولاد لباسهای که به طور بالقوه می تواند مستقر شود اگر دولت و منابع محلی در حال کاهش در طول این زمان شیوع بیماری است.” گرین می گوید که HHS در حال همکاری با بخش بهداشت و درمان و زنجیره تامین به اطمینان حاصل شود که هر گونه اختلال که ممکن است رخ دهد و یا کمبود “کوتاه مدت و مقدار مناسب از مواد را می توان ارائه شده” را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>