نگرانی بیش ویروس سریع تغییرات در بسیاری از خدمات عبادت

نیویورک – افزایش تعداد کلیساها در سراسر ایالات متحده در حال ایجاد تغییرات در پاسخ به شیوع کروناویروس از جمله تصمیم های متعدد دایره اسقفی کاتولیک به تعلیق خدمت از شراب در عشای ربانی.

تا کنون شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه لغو گسترده از خدمات عبادت. اما جیمی Aten یک روانشناس است که مدیر اجرایی فاجعه انسانی موسسه در کالج ویتون گفت: این امر می تواند عاقلانه برای رهبران مذهبی برای شروع به آماده شدن برای این رویداد.

“برخی از جوامع دینی در حال حاضر در جریان خدمات و یا برقراری ارتباط با یکدیگر بیش از رسانه های اجتماعی” Aten اشاره کرد. “اگر وجود دارد هر گونه راه حل ایده آل و چنین بحث می تواند دشوار است به آن را بهتر است آنها را در حال حاضر و نه بعد از آن.”

در میان اسقف های کاتولیک سفارش تغییرات شد اسقف اعظم پل اتین سیاتل که در منطقه است که بدترین آمار در ایالات متحده, واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان تایید کرده است بیش از 30 مورد از coronavirus در منطقه سیاتل و حداقل 10 مرگ و میر.

در نامه ای به محله رهبران اتین گفت: شراب نباید توزیع شده در طول ربانی تا اطلاع ثانوی و کلیسا را برانگیخت باید دریافت و همدلی ویفر در دست خود را در زبان خود را.

اسقف اعظم کاتولیک ها خواست در خانه بمانند از جرم اگر آنها بیمار هستند; به رعایت بهداشت از جمله شستن مکرر دست ها و برای جلوگیری از دست به دست مخاطب در طول لحظات در خدمات کلیسا زمانی که churchgoers به طور سنتی لرزش دست در دست کسانی که در نزدیکی آنها در pews.

بسیاری دیگر از دایره اسقفی در سراسر ایالات متحده در حال گرفتن مراحل مشابه حتی در مناطقی مانند پیتسبورگ که در آن هیچ مورد از coronavirus تایید شده است. در میان بسیاری از دایره اسقفی و archdioceses ایجاد تغییرات بودند کسانی که در آتلانتا بوستون, Joliet, ایلینوی, سن آنتونیو و نیوآرک و پترسون نیوجرسی.

در شیکاگو قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک نه تنها به حالت تعلیق از خدمت و همدلی شراب از یک جام آن هم به دستور کشیش deacons و دیگر پرسنل به شستن دست های خود را قبل از جرم و استفاده از الکل بر ضد باکتریایی راه حل قبل و بعد از توزیع صمیمیت و همدلی.

“اطمینان از وفادار که اگر آنها بیمار هستند و یا در حال تجربه علائم بیماری آنها موظف به حضور انبوه و حتی خارج از موسسه خیریه آنها باید به حضور” قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت: آن کشیش.

اسقف اعظم جان غربی از سانتافه جدید, مکزیک بود در میان اسقف سفارش که همدلی ویفر قرار داده شده در گیرنده دست نه در زبان ،

“چگونه ما دریافت خواهید کرد در حالی که بسیار شخصی به فرد communicant نیست مهم” غربی نوشت: در اسقف نشین سایت. “دریافت و همدلی در دست است که هر بیت به عنوان احترام به عنوان دریافت بر روی زبان.”

ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک به اشتراک گذاشته شده با قابلیت عضو اسقف پیشنهاد برخی از مراحل است که می تواند گرفته شده در پاسخ به شیوع بیماری های, اما آن را ترک کرده است تا به فردی اسقف به تصمیم می گیرید اگر و نحوه پیاده سازی آن مرحله است. برخی از دایره اسقفی گفت: آنها را ترک کنید برخی از تصمیم گیری به اختیار خود کشیش اهل محله.

شیوع ویروس بود که باعث تغییرات در بسیاری از ادیان دیگر نیز در ایالات متحده و در سراسر جهان است.

عربستان سعودی روز چهارشنبه ممنوع شهروندان خود و دیگر ساکنان از پادشاهی از انجام حج در مکه در حالی که ایران لغو نماز جمعه در شهرستانها عمده.

چند امام در ایالات متحده آمریکا توصیه نمازگزاران مسلمان آن است که شرعا مجاز به دعا در خانه به جای حضور در جمعه گروه نماز است که به طور کلی در نظر گرفته شده واجب برای مردان بالغ است.

پس از نماز مسلمان عبادت به طور معمول به استقبال یکدیگر با آغوش handshakes گونه و بوسه. در حال حاضر برخی از مسجد رهبران متوقف سفارشی از تکان دادن امام پس از نماز و مشاوره نمازگزاران به پیدا کردن جایگزین با سلام.

“برای زمان حال ممکن است ارزش اجتناب از لمس و تعویض به یک دست بر روی قلب احترام نود و یک لبخند گرم,” عمر Ricci سخنگوی مرکز اسلامی کالیفرنیای جنوبی نوشت: در یک ایمیل به عبادت.

نگرانی در مورد ویروس باعث شد که دو منجر شبان از زندگی است.کلیسا که ادعا می کند ده ها هزار نفر از پیروان در محل در 10 متحده به طور داوطلبانه جای خود را در قرنطینه در خانه های خود در شهر اوکلاهما منطقه است.

در یک ویدئو برای جامعه کلیسا, کشیش کریگ Groeschel گفت که او و بابی Gruenewald در زمان گام احتیاطی پس از یادگیری است که یکی از شرکت کنندگان دیگر خود را در یک کنفرانس در آلمان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

Groeschel گفت که او و Gruenewald تا به حال هیچ نشانه و افزود: “خبر خوب این است, من مقدار زیادی از زمان برای دعا.”

سالی هیلر ویرجینیا مبتنی بر deaconess با کلیسای لوتری میسوری کلیسایی نوشت به منطقه ای همکاران با جزئیات پیشنهادات خود را برای عبادت خدمات.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

“نظر قرار دادن بطری کوچکتر از ضد عفونی کننده دست در هر پیو” او نوشت. “به شما خوش آمد می گوید یکی دیگر و یا تبادل با سلام در طول های صلح ساده را در نظر بگیرید سر تعظیم موج یا یک مشت دست انداز.”

در صورت وقوع بدتر هیلر گفت کلیساها باید اطمینان حاصل شود که یک سیستم ارتباطی است که در محل است که می تواند به گسترش این کلمه اگر خدمات را لغو و یا کلیسا-اجرای مدارس تعطیل. در صورت تعطیلی مدارس و او گفت: برنامه ها باید در محل به ارائه کلاس های آنلاین.

“اگر شما می رویم به استفاده از e-learning توسعه روش ها و تمرین قبل از شما آن را راه اندازی به آن” هیلر نوشت. “برقراری ارتباط با خانواده خود را – اغلب.”

اقدامات در ایالات متحده و جاهای دیگر آینه برخی از آن گرفته شده در آسیا توسط کلیساها که برای اولین بار به دست و پنجه نرم کردن با اثر شیوع کروناویروس. در هنگ کنگ کلیسای کاتولیک معلق عمومی توده ها دو هفته و خواست churchgoers به تماشای آنها را آنلاین. کلیسای پروتستان در سئول بسته خود را درب ها و روشن به طور کامل آنلاین خدمات عبادت.

نه هر کس است که با در نظر گرفتن مراحل شدید.

در کلیسای نجات دهنده یک کلیسای آنگلیکان جماعت در نشویل, تنسی, کشیش توماس مکنزی توصیه churchgoers که او برنامه ریزی شده برای ادامه ارائه شراب در صمیمیت و همدلی با جام بودن به دقت پاک با یک پارچه بین هر بار استفاده.

“دانشمندان نشان داده است که خطر انتقال بیماری در این راه بسیار پایین است” مکنزی نوشته است.

او همچنین نشان داد کلیسای خود را ادامه خواهد داد برای برگزاری خدمات حتی اگر شیوع بیماری بدتر شده است.

“لطفا می دانم که ما را از عبادت در صبح روز یکشنبه بدون توجه به آنچه,” او نوشت. “برخی دیگر از رویدادهای کلیسا ممکن است لغو شود-به عنوان ما گاهی اوقات در آب و هوای بد-در درخواست از مقامات محلی. اما ما Anglicans به مدت طولانی ادامه به عبادت حتی در صورت از بمب ها و آزار و اذیت و زلزله و آتش سوزی و سیل و بله بیماری است.”

___

دین سرویس خبری خبرنگار Aysha خان کمک از بوستون.

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

___

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de