جهانی سهام عمدتا بالاتر و جلوتر از مدعیان اطلاعات

بانکوک – بازارهای جهانی بودند بالاتر در روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران دوخته امید خود را به یک جهش اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان سرمایه گذاران آمادگی برای آخرین گزارش هفتگی در ایالات متحده مدعیان سهام رز در پاریس و لندن و توکیو کاهش یافته است اما در هنگ کنگ که در آن تنش ها خیره کننده بیش از پکن در تلاش برای اعمال کنترل بیشتر بر این مستعمره سابق بریتانیا.

آلمان داخ به دست آورد 0.5% به 11,711 و شاخص کک 40 در پاریس صعود 0.5% به 4,731. بریتانیا FTSE 100 برداشت 0.8% به 6,192. آینده برای S&P 500 بود تا 0.1% در حالی که آینده برای داو صنعتی به دست آورد با 0.5% auguring دستاوردهای اولیه در وال استریت.

یک گزارش جدید در ایالات متحده انتظار می رود نشان می دهد که میلیون ها نفر بیشتر احتمال دارد زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پس از نزدیک به 39 میلیون به دنبال کمک در گذشته نه هفته به عنوان coronavirus فلج اقتصاد است.

با سرعت از اخراج کاهش یافته و به هفت هفته و یک نشانه آن است که cratering از بازار کار ممکن است ظرف. با تاریخی استانداردهای هر چند تعداد بارگیری در این هفته برنامه های زیادی باقی مانده است.

در همین حال تحولات اخیر بیش از هنگ کنگ در حال نگه داشتن بازار در لبه به خصوص در آسیا است.

دو طرفدار دموکراسی قانونگذاران در خارج از هنگ کنگ قانونی مجلسی, صبح روز پنج شنبه در آغاز دومین روز از بحث در ستیز لایحه ای را که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی.

چین تشریفاتی مقننه تصویب امنیت ملی قانون پنج شنبه, مهم تظاهرات از منتقدان که می گویند این می تواند بیشتر فروختن نیمه خودمختار هنگ کنگ و آزادی های مدنی.

روز چهارشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیگر توجه هنگ کنگ به عنوان مستقل از سرزمین اصلی چین است. که مجموعه صحنه را برای ایالات متحده به برداشت ترجیحی تجارت و وضعیت مالی هنگ کنگ برگزار شد و پس از آن بازگشته و به حکومت 23 سال پیش.

در حالی که هنگ کنگ را به عنوان منطقه ای مرکز تجاری و مالی hub شده است تا حد زیادی کنار تحولات در سرزمین اصلی چین از بین بردن آن وضعیت خاص خواهد بود یک ضربه بزرگ به کسب و کار واقع در این شهرستان به دلیل مستقل مالی و سیستم های قانونی است.

با آمریکا تجارت وزیر ویلبر راس گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “‘کل منو از گزینه های بازار است که در لبه به شنیدن دقیقا چه کسانی اقدامات و چگونه چین جذب آنها” کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک تفسیر.

“این یک خطر برای بازار و این وضعیت به وضوح مایع — یک سوال اگر بازارهای سهام هستند بیش از حد از خود راضی در اینجا؟” وستون گفت.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص از دست 0.7% به 23,132.76 در حالی که شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.3% 2,846.22.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص پرید 2.3% به 21,916.31 برداشته با آخرین $1.1 تریلیون تزریق محرک برای ژاپن رو به زوال اقتصاد است. هند Sensex به دست آورد 1.6% به 32,114.81 با وجود اخبار دیگر رکورد افزایش در تعداد coronavirus موارد است. S&P/ASX 200 در سیدنی صعود 1.3% به 5,851.10.

کره جنوبی Kospi لبه 0.1% پایین تر پس از مقامات بهداشتی گزارش 79 موارد جدیدی از کروناویروس در آخرین شکست این کشور بهبودی از این بیماری همه گیر.

که اخبار undid هر گونه افزایش از کره جنوبی بانک مرکزی تصمیم به کاهش آن سیاست نرخ به پایین ترین سطح خود از 0.5% به نرم کردن با بیماری های همه گیر را شوک به تجارت در این کشور وابسته به اقتصاد است.

بانک مرکزی کره جنوبی گفت: اقتصاد ممکن است کوچک برای اولین بار در 22 سال است. نرخ آن کاهش و به دنبال یکی دیگر از دو ماه پیش بود که آن برای اولین بار از سال 2008 است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در دیگر معاملات اوراق قرضه مخلوط شد. عملکرد 10 ساله خزانه داری به تضعیف 0.68% از 0.69% اواخر روز چهارشنبه.

آمریکا نفت خام برای تحویل در ماه ژوئیه از دست داده و 23 سنت افزایش به $32.58 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن کاهش یافت $1.54 روز چهارشنبه به حل و فصل در $32.81 در هر بشکه رسید. جولای نفت خام برنت با استاندارد بین المللی داد تا 11 سنت افزایش به $35.34 در هر بشکه رسید.

دلار خریداری 107.75 ین تا از 107.72 ین اواخر روز چهارشنبه. یورو تضعیف شد و به $1.1001 از $1.1006.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>